Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, szkoda tego kanalu. Tez szanuje go za to, ze wychowal i stawial na mlodziez, kompletnie nieznana. Swiecicki czy Wisniowski komentowali jedynie mecze, w co jak co, ale malo znanym radio internetowym (igol.fm)... Swietne programy informacyjne, ale w ogóle nie wiem czy zauwazyliscie, po odejsciu Basalaja bylo coraz gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego tutaj nie pisał, ale od jakiegoś czasu Orange sport swoje magazyny ligi włoskiej udostępnia na stronie internetowej -> http://www.orange.pl/kid,4003480689,id, ... video.html

Dla mnie to świetna wiadomość bo akurat poniedziałkowy magazyn koliduje mi z treningiem, a w powtórki ciezko mi się trafić z czasem.

Może komuś się przyda ta informacja.

 

W najbliższa niedzielę ciekawy mecz Sampdoria - Inter o 20:45 i jest to najciekawsze starcie w tej kolejce jak dla mnie ;) Wiec fajnie, że na Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższa niedzielę ciekawy mecz Sampdoria - Inter o 20:45 i jest to najciekawsze starcie w tej kolejce jak dla mnie ;) Wiec fajnie, że na Orange.

nc+ marnuje swoje prawa i to mi się podoba :brawo: Akurat ten mecz na pewno nie jest meczem trzeciego wyboru, a co najmniej drugiego.

 

 

Ten program Gilette World Sport leci od 1 do 7 czy jak?? Tylko ten jeden leci w czasie teh przerwy??

No właśnie. Od kiedy to Gillette World Sport świeci na "Orendżu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...