Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To musieli coś obniżyć, bo wydaje mi się że więcej śpiewali za full-a. Coś w granicach 58 zł. 

W dniu 2.02.2023 o 14:48, danielpes5 napisał(a):

 

Pakiet Maksymalny

-Trial 14 dni za 0,99 zł potem 54,99 zł  * -cennik obejmuje także kolekcję filmów VOD

 

Dużo się nie pomyliłem. Cena wyjściowa była 54,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2023 o 12:45, KiriKiri napisał(a):

Do oferty dołączył Penthouse HD ale widoczny tylko w aplikacji telefon, tv na przeglądarce w lista kanałów brak, dodatkowo oddano (od dłuższego czasu) MSeriale HD, MFilmyNaKanale 1 i 2.  

W jakim pakiecie jest to dostępny? Na liście kanałów brak https://megogo.net/pl/tv/90056-maksimalnaya

Na SmartTV tez dostępny czy to jakis błąd po ich stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji zobaczysz że jest w najwyszym.

 

a37d46e5f80b7.jpg

 

 

@Pawop Cena jest 27.99 w promocji najwyższy pakiet. Ale pewnie do puki nie przerwiesz lub wykupisz za rok z góry. Więc cena spoko niska. Bo ja miałem 14dni za 1zl a nie przedłużyłem i teraz wyskakuje cena 39.99zl. Więc zdecydowany zyska. 

f12721defbd10.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://megogo.net/pl/welcome_pl?utm_source=google_search_brand_welcome_pl&utm_medium=vclicks&gclid=CjwKCAjwyqWkBhBMEiwAp2yUFg5i_hsJa3W3mZhFI6UJo3sfrbCXP4YUuGutfETEtyz83fNVf9MqiBoCFYUQAvD_BwE wejdź w LOGOWANIE i następnie

 

Wpisz swój numer telefonu, aby się zalogować lub zarejestrować

 

lub EMAIL, GOOGLE, FACEBOOK I INNE

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję: chciałbym założyć konto na Megogo z użyciem adresu e-mail, który posiadam na interia.pl. @danielpes5 - link, który mi podesłałeś nie pozwala mi na to. Gdy klikam przy danym pakiecie AKTYWUJ, widzę formularz logowania. Gdy klikam w przycisk "Email", mam obowiązek wpisać adres e-mail i hasło (cokolwiek wpiszę, wyświetla komunikat "

Wprowadzona nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe"). Nie ma opcji, która pozwoliłaby mi dokonać rejestracji na dowolny adres e-mail, spoza Gmaila (tam problem rozwiązuje opcja "Google").

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...