Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to NADAWCA tak nadaje dodatkowo  materiał  źródłowy premium 50 fps .

 

Chcesz lepszą jakość to zapłać nadawcy za wersje  premium, nawet jak udostępnia komuś retransmisję to przecież nie oda wszystkich swoich lepszych jakościowo programów by na tym stracić, przestaną ludzie  kupować tylko u niego. Jest monopolistą i dyktuje cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ktosiu napisał(a):

Ale to NADAWCA tak nadaje dodatkowo  materiał  źródłowy premium 50 fps .

 

Chcesz lepszą jakość to zapłać nadawcy za wersje  premium, nawet jak udostępnia komuś retransmisję to przecież nie oda wszystkich swoich lepszych jakościowo programów by na tym stracić, przestaną ludzie  kupować tylko u niego. Jest monopolistą i dyktuje cenę. 

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisał @bgmntna temat tego, dlaczego stream 25 FPS wygląda słabiej od streamu 50 fps. I czym jest ten stream 50 fps (to żadne premium). 

 

Z mojej strony EOT bo jak widać na razie nie rozumiesz o czym dyskutujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wygenerowanych linków z tej strony. Udało mi się za darmo z kanałem Music Box 2 miesiące temu. Linki m3u działają tylko na jednym urządzeniu. Prawdopodobnie są jednorazowe wygenerowane dla osobnych adresów IP. Dlatego z tego miejsca przepraszam @Pan MarSag oraz zapraszam chętnych na PV. Wytłumaczę krok po kroku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tv plazmę z FHD i przystawkę Applet TV. Oglądając kanały ns żywo typu TVP, Polsat itp  co jakiś czas tak mniej więcej od połowy ekranu ekran robi się rozmazany. Taka pixeloza, że nic nie widać. Trwa to sekundę. Powtarza się to średnio kilka razy w ciągu minuty. Bardzo irytujące! Używam też, Netflixa, Hbo Max, Amazon Prime, Apple tv, ShowMaxTv, CDA wcześniej używałem też Televio i Canal+ online i takich "baboli" na ekranie nie miałem. Czy ktoś miał podobnie? Szkoda, bo programowo jest fajnie ale chyba muszę szukać dalej jakiejś innej tv online przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do pixelozy się przyzwyczaiłem. Nie zdarza się tak często - nie udało mi się tego sfotografować ;-) trwa to ułamek sekundy. Jednak od kilku dni pojawiło się na niektórych stacjach (zwłaszcza tych dziecięcych typu Disney junior) opóźnienie obrazu do dźwięku. Czy ktoś też tak ma? Dzieciaki są zirytowane i w zasadzie nie idzie tego komfortowo oglądać? Reset urządzenia nie pomaga. Co ciekawe na polsacie, tvn czy tvp nie ma tego na pewno. Zauważyłem też to na Nationa Geographic.

 

Czy u kogoś też to ma miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu kanałów 13 Ulica, SCIFI i E! oferta robi się dla mnie coraz ciekawsza, brakuje mi tylko kanałów AMC i CBS Reality, po dodaniu ich oferta byłaby dla mnie najlepszą ze wszystkich telewizji przez internet i to w dość niskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...