Skocz do zawartości

Opticum 7300 CI2CX Plus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lista nie ma prawa nic namieszać, bardziej całe oprogramowanie z jakimiś źle wgranymi kodami na płatne telewizje, takich należy unikać a jak już ktoś się chce w coś takiego bawić to niech sobie sam wgrywa, możliwe że po prostu próbował emulować jakiś system kodowania i to zawieszało dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam pilota uniwersalnego Oskar 10w1 i jego kod(sprawdzony) to 3266 (jest w tabeli dla YW....). Mimo, ze posiadam sprzet nie wymieniony w instrukcji, to udalo mi sie znalezc kod podobnego modelu/serii i steruje telewizorem, opticum 7300, wieżą. Bardzo wygodny blok numeryczny oraz OK i strzałki. Nie umiem nim za to nagrywać z przycisku REC i odtwarzać playerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mogę potwierdzić, że na kanałach cyfry (Ale Kino, Canal+) nie wyświetla napisów. Jedyny ratunek to telegazeta i str. 777. Wielka szkoda...

Chyba już tego nie poprawią. Na starym Samsungu DSR-9500 napisy bez problemu mi się wyświetlały.

Na dodatek "koliduje" z odtwarzaczem DVD firmy Ferguson D-770HX. Podobne kody pilota. Mogę np. przyciskiem search z pilota Fergusona przełączać kanały w opticumie.

 

Nauti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem chwilkę czasu i zaktualizowałem listę, wyleciały kanały które nie odbierały pojawiły się nowe CSBTV i TVR, spróbowałem poprawić błędy z działaniem oprogramowania poprzez drobne czystki w patchu, chyba działa poprawnie

 

http://www.speedyshare.com/files/24984305/7300_VFD_MCAS_1.1.09A_LISTA_PL.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ustawiania timerem nagrywania. W instrukcji obsługi na stronie Globo Polska jest informacja, że w menu "Rodzaj timera" są trzy opcje: Kanał TV, Kanał radio oraz Wiadomość. Mam rozumieć, że instrukcja jest nieaktualna i w nowszych softach dodano dodatkowe funkcje jak "Nagrywanie", Czy dodano coś jeszcze? Czy tych timerów jest 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy ktoś mógłby mi udostępnić soft z samą listą kanałów TNK ? Jak mogę sprawdzić w Opticum 7300 CI2CX Plus współczynnik FEC ? Mam następujący problem: kanały TVN, TVN7, TVN Meteo, TVN Turbo, Disney Channel odbieram bez problemu, natomiast pozostałych mam zanik sygnału. Przed anteną jest w odległości 10m drzewo, Teraz bez liści czy to może mieć wpływ na odbiór? Może mi to ktoś z Was wytłumaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi udostępnić soft z samą listą kanałów TNK ? Jak mogę sprawdzić w Opticum 7300 CI2CX Plus współczynnik FEC ? Mam następujący problem: kanały TVN, TVN7, TVN Meteo, TVN Turbo, Disney Channel odbieram bez problemu, natomiast pozostałych mam zanik sygnału. Przed anteną jest w odległości 10m drzewo, Teraz bez liści czy to może mieć wpływ na odbiór? Może mi to ktoś z Was wytłumaczyć ?

 

Mam tuner z niebieskim wyświetlaczem. Wgrywałem soft z tego forum, ale lista TNK zawiera pełno innych stacji. Kiedyś miałem soft w wersji 1.0.90 tam miałem tylko kanały FTA i TNK ładnie i czytelnie. Wy się znacie na przerabianiu softu, więc zrobienie takiego softu zajmie Wam chwilę, a mi miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...