Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie obecnie mam najwyższy pakiet plus te "gorsze" kanały vod. Place chyba 108zl. Wybieram się do autoryzowanego punktu bo chciał bym dodać do oferty nowe kanały. Na pewno jeszcze nie kończy mk się umowa, czy Ktoś był w podobnej sytuacji do mojej i czego mogę się spodziewać? W sumie zależało by mi na tych dodatkowych Vodach które mam obecnie.

 

Czy jest sens i możliwość wymiany sagema esi88 na coś innego z dyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybranych abonentów z pakietem Mini HD i dekoderem SD Cyfrowy Polsat wysyła listy, w których informuje o nowej ofercie specjalnej.

 

Cyfrowy Polsat wysyła do wybranych abonentów z dekoderami SD i pakietem Mini HD listy ze specjalną ofertą. Tacy klienci mogą przejść na pakiet Rodzinny HD przy okazji wymieniając dekoder na HD za 1 zł. Przez pierwszych 6 miesięcy nadal będą płacić 14,90 zł, a będą oglądać kanały z pakietu Familijnego HD. Dodatkowo dla takich abonentów przygotowano „otwarte okno”.

 

Dotyczy ono kanałów z pakietu Familijnego HD, które udostępniono bez opłat do końca lutego. Jeśli klient zdecyduje się na nową ofertę i podpisze umowę na 29 miesięcy, będzie mógł w trakcie umowy swobodnie zmieniać pakiety pomiędzy Familijnym HD za 39,90 zł miesięcznie a Rodzinnym HD za 24,90 zł miesięcznie.

 

Dekoder proponowany w promocji za 1 zł to HD 3000. Przesyłka nie zawiera umowy, a tylko ulotkę i list. Aby skorzystać z oferty, trzeba zadzwonić na infolinię lub udać się do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży. Oferta jest ważna do 19 lutego 2013 roku.

 

Źródło: https://satkurier.pl/news/82501/cyfrowy- ... mi-sd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wybranych abonentów z pakietem Mini HD i dekoderem SD Cyfrowy Polsat wysyła listy, w których informuje o nowej ofercie specjalnej.

 

Cyfrowy Polsat wysyła do wybranych abonentów z dekoderami SD i pakietem Mini HD listy ze specjalną ofertą. Tacy klienci mogą przejść na pakiet Rodzinny HD przy okazji wymieniając dekoder na HD za 1 zł. Przez pierwszych 6 miesięcy nadal będą płacić 14,90 zł, a będą oglądać kanały z pakietu Familijnego HD. Dodatkowo dla takich abonentów przygotowano „otwarte okno”.

 

Dotyczy ono kanałów z pakietu Familijnego HD, które udostępniono bez opłat do końca lutego. Jeśli klient zdecyduje się na nową ofertę i podpisze umowę na 29 miesięcy, będzie mógł w trakcie umowy swobodnie zmieniać pakiety pomiędzy Familijnym HD za 39,90 zł miesięcznie a Rodzinnym HD za 24,90 zł miesięcznie.

 

Dekoder proponowany w promocji za 1 zł to HD 3000. Przesyłka nie zawiera umowy, a tylko ulotkę i list. Aby skorzystać z oferty, trzeba zadzwonić na infolinię lub udać się do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży. Oferta jest ważna do 19 lutego 2013 roku.

 

Źródło: https://satkurier.pl/news/82501/cyfrowy- ... mi-sd.html

A co mają zrobić pozostali abonenci, którzy ostatnio utracili dostęp do kanału Wedding TV. A może pozostaje im składać wypowiedzenia?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Mój znajomy ma aktualnie pakiet MINI HD z dekoderem SD Mini. Umowa za cztery miesiące znowu zacznie się trzeci raz rollować na kolejne 12 miesięcy. Oprócz przedłużenia umowy chciałby wymienić dekoder na HD. Dodatkowo, chce wziąć wziąć do umowy internet LTE (najmniejszy pakiet). Będę wdzięczny za podanie, co można maksymalnie wynegocjować w APSie? Czy byłaby możliwość otrzymania pakietu Rodzinnego HD w cenie Mini HD (tak jak mają nowi klienci przechodzący z innych platform)? Znajomy zgadza się na umowę do 36 miesięcy.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma umów na 36 miesięcy obecnie to raz. Po drugie nie wiem czy jest możliwość otrzymania Rodzinnego HD za 14,90 zł. przedłużając umowę, może telefonicznie się da, ale w punkcie tego nie dostanie. Natomiast co do umowy na internet to jest to zupełnie oddzielna umowa i może ją podpisać w punkcie, ale nie dostanie jakichkolwiek gratisów za posiadany pakiet telewizyjny, musi mieć minimum familijny hd. No i przy najmniejszym pakiecie internetowym dojdzie czynsz za modem co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, ale bez szaleństw ofertowych. Może być oferta na 18/24/36 m-cy na familijny max HD + sport HD za 59,90 zł. albo na 15/29 m-cy na familijny max HD + sport HD + film HD za 69,90 zł. gdzie odpowiednio przez 2/4 m-ce będziesz płacił 59,90 zł., a po okresie promocyjnym 69,90 zł. i nic więcej jeśli nie interesuje Cię pakiet Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila byłem na stronie cp i z oferty wycofano pakiet Familijny Hd + Sport Hd + Film Hd, ktoś się orientuje czy to pomyłka czy stan faktyczny? Niedługo chciałem negocjować umowę właśnie na ten pakiety jednak w przypadku jego braku w ofercie i na infolinii raczej zrezygnuje z przedłużania umowy. Wiecie czy w razie gdyby wycofali ten pakiet byłaby możliwość "dostać" go na infolinii po uprzednim wyslaniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....kończy mi się umowa 2 marca (pierwsza jaką miałem w cp) zawsze byłem w c+ i miałem możliwość negocjacji z nimi . Jestem ciekaw na ile można wynegocjować teraz w Polsacie (wiadomo nc+ się zbliża wielkimi krokami) .Jestem zainteresowany pakietem PREMIUM -15 miesięcy w tym 5 gratis.Jak myślicie jest to możliwe????Dodam że umową na 29 miesięcy nie jestem zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...