Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowę mam do końca lutego 2013 r. wypowiedzenie wysłane w listopadzie. nie jest to moje pierwsze przedlużenie. obserwuje to forum i wiem jakie były przedużenia. mnie interesuje umowa na 29 miesięcy bo nie chce mi się znów walczy za rok. przy odpowiednim gratisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzis znow zadzwoniłem do DUK (wcześniejsze negocjacje przed świętami nie były owocne). dziś od razu konsultant zaproponował umowę na 29 miesięcy z czego 8 miesięcy za 0 pln-pakiet familijny hd. akurat to co chciałem. średnio miesiąc wyjdzie ok 29,00 pln (obniżyłem znów średni abonament z 35,00 pln/miesiac). więc dziś znalazły sie gratisy a poprzednio ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otrzymałem już ofertę migracyjną na nowy pakiet dla obecnych abonentów.

Na ulotce reklamowej jest pakiet FMax HD+Film HD+Sport HD za 39,90zł przez 9 m-cy, później zostaje ten pakiet za 69,90zł lub zejście do FMax HD za 49,90zł do końca umowy (29 m-cy).

Oferta w liście dla mnie wygląda tak: umowa 29m-cy, 6m-cy promo FMax HD+Sport HD+Film HD za 39,90zł

Po okresie promocyjnym cały pakiet 69,90zł lub zmiana na FMax HD za 49,90zł z możliwością dodawania i odejmowania pakietów Sport HD i Film HD. Promocyjne warunki dostępne do 15 lutego 2013.

Mam umowę do maja 2013, wysłałem już wypowiedzenie, kieruję pytanie do Was, czy przedstawiona oferta jest w miarę korzystna, czy poczekać i negocjować w związku z wypowiedzeniem umowy?

Proszę Was o porady, pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie a zobaczysz ogrom oferty CP. Mi dziś dorzucili - jako abonetowi PLUSa-30 zł na VOD miesięcznie- oprócz oczywiście umowy na 12 miesięcy, 5 miesięcy bez opłat, 7 miesięcy Familijny Max HD,Sport HD,Film HD,multiroom za 74,90. Jeszcze się waham. Chcę jeszcze pakiet Rozrywka za free na 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś kończy się umowa w połowie roku, to tym bardziej proponuję by się wstrzymał, a nie przedłużał ją teraz na kolejne 29 miesięcy. Podczas wypowiedzeń pojawia się więcej gratyfikacji, krótsze umowy, a także będzie można w tymże czasie porównać oferty z nową platformą nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dowiadywałem się o możliwość przedłużenia umowy / kończy się 22 maja/. Oferta przedłuzeniowa umowa na 29 mmiesięcy w tym 9 mc familijny + pakiet sport + pakiet film za 59,90 od 10 mc możliwość zejścia do familjnego + jeden z pakietów do wyboru. Multiroom za 10zł mc. Moim zdaniem żadna rewelacja jak dla osób przedłużającch umowę i stałych klientów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja sytuacja jest taka, że podpisałem umowę w okolicach euro na 3 lata, 7 miesięcy pakiet (wtedy) extra HD i sport HD w cenie pakietu familijnego, później normalna cena lub możliwość zejścia do pakietu familijnego. Czy w związku z tym, że podpisałem umowę na 3 lata, mam jakiekolwiek podstawy do wypowiedzenia umowy? (bo pakiety się zmieniły?) Obecnie nie odpowiada mi Familijny HD, bo zabrano z niego National Geographic HD i Discovery HD Showcase, a dla dwóch kanałów jakoś nie bardzo chce mi się płacić 10zł więcej. Więc stąd moje pytanie, wtedy może dostanę lepszą ofertę. Jestem klientem CP od 2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz możliwości bezkarnego zerwania umowy bo dla ciebie nic się nie zmieniło, żadne pakiety i ich zawartość. Podpisałeś umowę na Familijny HD i taki masz obecnie, z tymi samymi kanałami(nawet dodano 4 kanały gratis) więc nie ma podstaw do zerwania umowy.

Nie masz NG HD i Discovery HD bo sam z tych kanałów zrezygnowałeś(rezygnując z pakietu Ekstra po okresie promocyjnym).

Jeśli chcesz możesz zadzwonić do BOK i zapytać o ofertę migracyjną na Familijny Max HD(cena 49.90), w którym są wszystkie kanały z dawnego Ekstra HD + kilka nowo dodanych. Może zaproponują ci jakąś ofertę promocyjną jako że jesteś ich abonentem już od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid_v22, to ci się źle wydawało. National Geographic HD i Discovery HD Showcase zawsze były w pakiecie Extra HD, czyli nie były dostępne w Familijnym HD. Pakiet Extra HD w nowej pakietyzacji rozbili na Max HD i Film HD.

Być może, to było dawno, więc mogło mi się pomylić. A lepiej iść do nich do punktu i porozmawiać, czy dzwonić do BOK, czy czekać aż sami zaproponują jakąś ofertę po 20 stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...