Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Umowa na pakiet m sport do 12 lipca br. płacę 50 zł miesięcznie. W pakiecie mam c+sport 3 i 4 (w umowie zapisane jako gratisowe za 0 zł), które nie są gwarantowane? Czy oba kanały będą dalej dostępne, bo od tego uzależniam pozostanie w PolsatBox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozesz miec rok 20 drugi 30

W dniu 10.05.2024 o 15:55, mirkoz napisał(a):

Witam

Umowa na pakiet m sport do 12 lipca br. płacę 50 zł miesięcznie. W pakiecie mam c+sport 3 i 4 (w umowie zapisane jako gratisowe za 0 zł), które nie są gwarantowane? Czy oba kanały będą dalej dostępne, bo od tego uzależniam pozostanie w PolsatBox?

Są dalej ale juz za 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2024 o 15:55, mirkoz napisał(a):

Witam

Umowa na pakiet m sport do 12 lipca br. płacę 50 zł miesięcznie. W pakiecie mam c+sport 3 i 4 (w umowie zapisane jako gratisowe za 0 zł), które nie są gwarantowane? Czy oba kanały będą dalej dostępne, bo od tego uzależniam pozostanie w PolsatBox?

Póki co kanały CANAL+Sport3 i 4 są gwarantowane tylko do 30 czerwca 2024r. 

Jeżeli plotki się potwierdzą, że kanały Polsat Sport Premium znikną wraz z końcem czerwca z CANAL+ to i kanały CANAL+ mogą zniknąć z Polsatu. 

Skoro masz czas do 12 lipca to wstrzymaj się z przedłużeniem umowy do początku lipca, a w międzyczasie - profilaktycznie - wyślij wypowiedzenie, gdybyś musiał ze względu na Ekstraklasę migrować do C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax'y są nadane promocją nawet do pakietu M-niema cennika na nie.

Taniej na pewno nie dostaniesz-zalezy na jakiego trafisz konsultanta. Zauważ, że teraz pakiet L jest za 70 zł. Dostaniesz 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marek1980 napisał(a):

Dzień dobry,

obecnie posiadam pakiet L+cinemaxy, dekoder głowny + 2 x multiroom, za 75 zł

umowa dobiega końca, wypowiedzenie złożone

czy mogę uzyskać to samo za mniej lub nawet w tej samej cenie

6 bez oplat pozniej 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżam się do decyzji co dalej. Na liczniku w ICOK 9 miesięcy do końca, więc jeszcze trochę czasu jest ale proszę o info co byłoby do uzyskania według aktualnej oferty.

Stan posiadania: L + HBO + Filmbox + Disney i pewnie chciałbym to zachować, ewentualnie zrezygnować z Filmboksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kończą mi się dwuletnie umowy (2) z pakietami M + Filmy i Seriale za 45 zł każda.

Dziś dzwonili z "ofertą" na to samo za 50 zeta😭 + jakbym chciał D+ za 15 zł.

W przeciwieństwie do C+ z Polsatem nigdy nie negocjowałem.

Nie oczekuję wyższych pakietów.

Co można uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam:

Pakiet L - 60zł

2 multiroomy -10zł

Disney+ - 0zł

Polsat Sport Premium - 10zł

FilmBox - 10zł

Razem - 90zł

Mam na liczniku 7 mies. więc złożyłem wypowiedzenie. Na co mogę liczyć przy tych samych kanałach?

Czy mogę przejść na M-Sport z dwoma multiroomami i Disney+ i ile wtedy bym płacił i czy byłyby 6 mies. free?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ramzi84 napisał(a):

Złożyłem wypowiedzenie, mam 8 miesięcy do końca umowy.

 W dniu 30 maja będzie 7 miesiecy. Dziś telefon z prośbą z DUK żeby wycofać wypowiedzenie bez żadnej propozycji. Nigdy tak nie było 🙂

Daj nr karty na priv sprawdze o co tam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie jest:

Pakiet podstawowy: Pakiet L

Pakiet podstawowy: Pakiet prezent L

Pakiet dodatkowy: Pakiet DISNEY+

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max

Pakiet dodatkowy: Pakiet Filmbox Premium

do tego czynsz za evo bialy.

za wszystko mies.  place 95 zl.

Do konca umowy w icok: 7 miesiecy.

 

1 Chce przejsc na pakiet np. M do tego (dodatek) aby moc oglaac od przyszlego sezonu (2024/25)  lige mistrzow. Czy "da" sie to zrobic  z  Cp czy ..raczej musze szukac u konkurencji czyli np. Canal+?

 

2 Co moge ugrac i ile musi byc w icok (mies. do konca) abym mogl przejsc na M

i ile bede placil (uwzgl. czynsz 5zl) - dekoder (evo bialy z nagrywaniem)  powinien zostac caly czas ten sam ktory posiadam?

 

W wariancie drugim, sprawe Champions Leage - > poszukalbym indywidualnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przy takich wynikach finansowych Polsat w ogóle będzie miał LM.. jak już coś to pewnie tylko kilka najważniejszych meczy.. ale to i tak wątpliwe.. aż zdziwiony jestem że dali Premium dla Max'a.. ale to chyba taki teraz kierunek obrali.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet L i Sport Max z Disney+. Umowa ważna jeszcze półtora roku. Do lipca Disney w cenie promocyjnej. Wtedy będę chciał wymienić pakiety dodatkowe na Multiroom. Nie chcę nic "ugrywać", chcę tylko się dowiedzieć co mogą mi zaoferować. Gdyby zaoferowali mi wyłącznie wymianę sportu na nowy dekoder w przecenie to mogę na to przystać. Mogę też w serio ostatecznej ostateczności zgodzić się na sam pakiet M. Czy ktoś może mi powiedzieć, co mogę dostać, czy takie informacje dopiero w lipcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, stan69 napisał(a):

Kiedy zawarłeś/przedłużyłeś obecną umowę, bo to o czym piszesz może nastąpić za rok.

Że w lipcu będę mógł już coś zmienić poinformowano mnie w salonie PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...