Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Cp.go napisał:

Przy poniesieniu ceny o 10 zl umowa 24 msce i 6 gratis. Od pakietu L disney za darmo 


Czyli jak nie podnosimy ceny przy przedłużeniu, czyli zostajemy przy obecnej cenie, to z automatu najkrótsza umowa to 29 miesięcy ??
Jak do tego skubnęli rabat, który trwał rok, a teraz tylko pół roku ??
Jeśli tak jest, to Polsat pojechał ostro po bandzie❗ 😡  Byłaby to tak wyrachowana i ukryta podwyżka, jakiej dotąd nie znamy w Polsacie, po prostu jakiś KOSMOS❗

➡️  Jeśli to prawda, to tylko odchodzący klienci mogą tę sprawę wyprostować oraz nowe pokolenia, których nie interesuje oglądanie telewizji 🤨

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 8 miesięcy do końca umowy telewizji satelitarnej. 

Mam pakiet rodzinny hd z cinemax i kanaly nick za 20zl do końca umowy.

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie o treści:

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy w icok.

Jakie oferty mogę otrzymać na przedlużenie umowy. Interesuje mnie pakiet rodzinny lub familijny.

26 grudnia będę miał 6 miesięcy do końca umowy.

Czy dobrze że złozyłem wypowiedzenie ? Czy dostanę ofertę lepszą niż mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, stan69 napisał:

Pakietu Rodzinnego, Familijnego już dawno nie ma w ofercie. W grudniu możesz przedłużyć umowę na pakiet M w cenie 30 zł. Negocjuj umowę z 6 mies.darmowymi, pozostałe 18 po 30 zł

Czyli jak mam teraz pakiet rodzinny to rodzinnego na przedluzenie oferty z lepsza umowa nie dostane? Muszę przejść na nową pakietyzację?

A pakiet M w niższej cenie nie dostanę?  Bo ja teraz płaciłem pierwszy rok 10zl i drugi rok 20zł.

Czyli wypowiedzenie nic nie daje korzystnie dla mnie?

Edytowane przez lukasbabel2
bład slowny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązują nowe pakiety, ale z rodzinnym możesz pozostać na czas nieokreślony, nic nie robisz i płacisz dalej 20 zł. Tej obecnej umowy przez przedłużenie nie powtórzysz. Pakiet M jest/był za 20 zł bez Cinemax i Nick na 24 mies. Zadzwoń do DUK i zapytaj czy to aktualne, bo coś ostatnio dzieje się z ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyć umowę ale już na nowej pakietyzacji.

W dniu 9.11.2022 o 09:58, Cp.go napisał:

Przy poniesieniu ceny o 10 zl umowa 24 msce i 6 gratis. Od pakietu L disney za darmo 

Czyli oferty zrabatowanej o ok 50% na 12 miesięcy i pełnej oferty przez 6 miesięcy juz nie ma w ofercie? Bo jak tak to z 

rodzinnego za 5 zeta to pewnie by dostać te 6 miesięcy za free to pewnie minimum M za 30zeta albo S z dodatkiem za 10zeta i po 6 miesiącach standardowa stawka😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Mój teść przedłużył umowę i chciałem zapytać o dwie rzeczy -> jak bardzo go Pani nacieła oraz czy można coś zmienić w opcji internetowej:

1. TV w smartdom jako produkt główny - L za 60, MR za 10, Disney+ za 10 oraz Premium sport za 20, takze w sumie 100pln miesiecznie przez 2 lata

2. Internet Pakiet Power LTE 2.0 90 GB po rabacie 50% -> 45 pln (umowa bezokresowa)

3. Telefon jako 3 produkt za 1 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 18:57, stan69 napisał(a):

Jak przedłużysz to przez rok będzie po 50 zł, a w drugim za L+PSP+Eleven+Cinemax+3 Mr będzie 105 zł mies. Przez 6 mies. dopełnienie do pełnej oferty. Ostatnie 6 mies. będziesz mógł znów wypowiedzieć i płacić 50.

Witam,

od 7.11 nie ma przedluzen z 12 mies. na 50....na 6 miesiecy daja po 50 zl.

 

mam pytanie. u mnie jest 7 mies w icok do konca, zlozylem wypowiedzenie.

na teraz jest: 

Pakiet M
Pakiet HBO HD HBO Max
Opcja ON THE GO
Pakiet Rozrywka HD
Pakiet Eleven Sports HD

dekoder bialy  

miesięcznie place 75

 

dali taka oferte:

 

Okres podstawowy Umowy: 29 miesiące

Pakiet L + Katalog Online
Eleven Sports

Benefity:
6 m-cy w cenie 50 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 29 Okresów Rozliczeniowych

Katalog ONLINE
nPVR Start
Usługa CatchUP
Canal+ Sport 3 i 4
Canal+ Sport 3 i 4 IP

Cena po okresie promocyjnym(od 7 miesiąca) 75 zł/mies.

 

Czym sa:

Katalog ONLINE
nPVR Start

Czy  oferta jest ok, czy moze lepiej negocjowac? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Duk i oferty na przedłużenie dają:

przez 6 msc gratis (umowy na 29 msc) potem

-pakiet S za 30zl

-pakiet M za 40zl

-pakiet L za 70zl

Podobno od listopada ceny wzrosły +10zl ale za to miesiace daja gratis.

Starych pakietów nie dają

Nie dają też wyższych pakietów na pół roku

W dniu 9.11.2022 o 22:07, stan69 napisał(a):

Obowiązują nowe pakiety, ale z rodzinnym możesz pozostać na czas nieokreślony, nic nie robisz i płacisz dalej 20 zł. Tej obecnej umowy przez przedłużenie nie powtórzysz. Pakiet M jest/był za 20 zł bez Cinemax i Nick na 24 mies. Zadzwoń do DUK i zapytaj czy to aktualne, bo coś ostatnio dzieje się z ofertami.

Ja te kanały cinemax i nick mam tylko w czasie 24 msc umowy, po tym czasie wyłączą. A ponadto po okresie podstawowym umowy mam miec +10zl wiecej za sam rodzinny

Złozyłem wypowiedzenie i poczekam do końca umowy. Bo widzę że nic specjalnego nie dostanę

Zapomniałem napisać że do pakietu M mogą dołożyć w tej cenie cinemax i nick

W dniu 13.11.2022 o 21:00, Cp.go napisał(a):

S za 20 zl 2 msce gratis bez dodatkowych kanałow

M za 30 zł reszta tak jak wyzej

Co możesz zaproponować na przedłużenie umowy i w jakich cenach na przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wycofał to wypowiedzenie i został na czasie nieokreślonym. Cena prawdopodobnie nie wzrośnie. A jeśli wzrośnie, to w każdej chwili można wypowiedzieć. Ja mam M za 20 zł (umowa jeszcze 6 miesięcy) i widzę, że pozostanie na czasie nieokreślonym to będzie najlepsza opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 12:52, Synoptyk napisał(a):

Dzisiaj otrzymałem taką ofertę po złożeniu wypowiedzenia:

 

Opcja On The Go

Pakiet L

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet HBO HBO Max

Pakiet Eleven Sports

Pakiet Polsat Sport Premium

Disney+

 

6 miesięcy bez opłat, potem 18 miesięcy 110 zł. Średnia 82,50 na 24 miesiące. Czy to dobra oferta na tą chwilę? Zapomniałem zapytać jeszcze konsultanta o wymianę dekodera na 4k. Czy to ewentualnie pociąga za sobą dodatkowe koszty?

Twoja oferta mowy wydaje sie ok mysle bo ja po wypowiedzeniu taka dostalem:

Okres podstawowy Umowy: 29 miesiące

Pakiet L z Disney+ + Katalog Online
Filmbox Premium

Benefity:
12 m-cy w cenie 60 zł
Pakiet Promocyjny Cinemax (automatyczna dezaktywacja po okresie podstawowym umowy) w kwocie 0 zł miesięcznie przez 29 Okresów Rozliczeniowych

Katalog ONLINE

Cena od 13 miesiąca 85 zł/mies.

Dodajemy, że usługa będzie świadczona na dotychczasowym dekoderze Evobox PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...