Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

Z końcem miesiąca skończyła mi się umowa, dzwonie na Duk a miły pań mówi że umowa tylko dla nowego, dekoder muszę oddać i brać nowy za opłatą. Do tej pory zawsze tak robiłem w nc plus i bez problemu dostałem dobra ofertę.

Czy polsat zawsze tak traktuje klientów?

Umowa jest dla mamy i teraz zła  na mnie ze dekoder musi oddać z pełnym dyskiem nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, daball napisał:

Z końcem miesiąca skończyła mi się umowa, dzwonie na Duk a miły pań mówi że umowa tylko dla nowego, dekoder muszę oddać i brać nowy za opłatą

Umowa przeszła na czas nieokreślony, nie masz nic do oddania. Jak wypowiesz ją i nie przedłużysz to musisz oddać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2022 o 20:08, daball napisał:

Witam, 

Z końcem miesiąca skończyła mi się umowa, dzwonie na Duk a miły pań mówi że umowa tylko dla nowego, dekoder muszę oddać i brać nowy za opłatą. Do tej pory zawsze tak robiłem w nc plus i bez problemu dostałem dobra ofertę.

Czy polsat zawsze tak traktuje klientów?

Umowa jest dla mamy i teraz zła  na mnie ze dekoder musi oddać z pełnym dyskiem nagrań.

 

W dniu 4.11.2022 o 15:00, daball napisał:

Umowa była wypowiedziana. Jest zakończona. 

Sam zakończyłeś umowę . Jak chciałeś przedłużyć to mogłeś to zrobić już pół roku temu i coś pewnie byś dostał gratis. To nie NC+ że trzeba do końca umowy czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zorientować w jaki sposób powinienem połączyć wymianę dekodera z podpisaniem nowej umowy po wypowiedzeniu, aby niepotrzebnie nie wdać się w jakiś czynsz za niego albo w gorsze warunki przedłużenia.

 

Obecnie mam dekoder ESI-88 Sagemcoma (od początku posiadania Polsatu czyli już z osiem cykli umów). Na teraz jest on sprawny (co nie oznacza, że nie może być niesprawny za chwilę). Zaczyna być dla mnie uciążliwe to, że ma tylko pól terowy dysk i muszę kasować stare, jak chcę sobie zapisać coś nowszego.

 

Moje oczekiwania nie są jakieś duże, chciałbym większy dysk (tak ze 2 tera) lub przynajmniej możliwość podpięcia własnego, niższe zużycie energii niż ten Sagem, nawet nie potrzebuję rozdzielczości 4k koniecznie, choć mam taki tv więc nie byłaby to wada. Jakiś postęp technologiczny pewnie przez te prawie 10 lat nastąpił, tak że nowy dekoder będzie szybszy itp. Do wypowiedzenia umowy mam 5 miesięcy. Jest takie coś w ofercie dostępne i jak powinienem to zorganizować? Wymiana na 1 miesiąc przed wypowiedzeniem umowy? Czy może odwrotnie, od razu po podpisaniu nowej? Czy siedzieć na tym ESI i czekać na jakieś promo wymian (o ile coś takiego istnieje)?

 

Moja obecna oferta to Pakiet L + HBO. Przy nowej umowie zamierzam na tym też pozostać.

Edytowane przez marekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam pakiet podstawowy familijny max HD,pakiety dodatkowePakiet Film HD
Opcja ON THE GO
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet Sport HD
Usługa Multiroom HD
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD,Smart dom 5. Koniec umowy za dwa miesiące. Co mogę uzyskać w DUK po wypowiedzeniu umowy.Teraz płacę 80zł.Mogę zrezygnować z multiroomu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem taką ofertę po złożeniu wypowiedzenia:

 

Opcja On The Go

Pakiet L

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet HBO HBO Max

Pakiet Eleven Sports

Pakiet Polsat Sport Premium

Disney+

 

6 miesięcy bez opłat, potem 18 miesięcy 110 zł. Średnia 82,50 na 24 miesiące. Czy to dobra oferta na tą chwilę? Zapomniałem zapytać jeszcze konsultanta o wymianę dekodera na 4k. Czy to ewentualnie pociąga za sobą dodatkowe koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 13:25, Cp.go napisał:

Trzeba minimum o 10zł podnieść abonament

Tak, do tej pory płaciłem 100 zł (rok za 50 zł, średnia 75 zł na 24 miesiące) bez Polsat Sport Premium i Disney+. Potwierdzi ktoś, czy to uczciwa oferta, czy można jeszcze coś cenowo uszczknąć? No i jak z tym dekoderem 4K? Obecnie posiadam Evobox PVR.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SynoptykJednak ta proponowana oferta (6x0zł +18x110zł) jest trochę droższa od tej którą mógłbyś wziąć (12x50zł +12x110zł). Druga sprawa to dostaniesz w tej drugiej pełną ofertę na 6 mies. gratis bo zwiększasz abonament o 10 zł, a w tej proponowanej nie jestem pewny. Sprawę wymiany dekoderów załatwia się podczas przedłużania umowy. Jeśli chcesz dekoder 4K to musisz dobrze się zastanowić czy warto wymienić za Evoboxa PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stan69 napisał:

@SynoptykJednak ta proponowana oferta (6x0zł +18x110zł) jest trochę droższa od tej którą mógłbyś wziąć (12x50zł +12x110zł). 

Zdecydowałem się wziąć proponowaną ofertę. W stosunku do standardowej (12x50 + 12x100) dodaję Polsat Sport Premium i Disney+ i płacę więcej o 7,50 zł miesięcznie (licząc na rok). Wcześniej nie wspomniałem, że w tej ofercie jest jeszcze Canal+ 3 i 4. Wszystkie kanały na cały okres umowy. Do tej pory Disney+ opłacałem poza abonamentem za 28,99 zł. Z dekodera 4k zrezygnowałem. Zostaję przy Evobox PVR. Podsumowując:

 

Opcja On The Go

Pakiet L

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet HBO HBO Max

Pakiet Eleven Sports

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet Canal+ Sport 3 i 4

Disney+

 

za 82,50 miesięcznie licząc na 24 miesiące, a w praktyce za 71,20 na 17 miesięcy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...