Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie do przedłużających ostatnio umowy, co można dostać gratisowo do pakietu M w umowie 24m-ce 30zł czy np. kanały eleven w cenie 30 zł? Prosze o info bo powyżej nie ma podobnego przypadku.

 

 

 

 

 

 

 

2 godziny temu, eurolex napisał:

Witajcie,

obecnie posiadam MAXHD+FILM+SPORT+CINEMAX + EVOBOX PVR za 50 zł.

Koniecznie chcę wymienić na BOX 4K bo jest tam możliwość włożenia dysku i przewijania kanałów.

Co mogę ugrać za podobne pieniądze z nowym dekoderem? Umowa kończy się za 3 miesiące.

Hej ale nie da się chyba nagrywać na ten dysk?

Edytowane przez mar11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Podpowiedzcie mi kochani bo dawno mnie tu nie było (ostatnio 14 miesięcy temu) co teraz można ugrać z obecnym pakietem M + HBO GO (obecnie Max) + Dzieci (gratis mam cinemaxy), za który płacę 60 zł (przez pierwszy rok było to 20zł)? Jest dalej taka promocja czy coś innego? 

 

Dodatkowo koniecznie chce wymienić dekoder z obecnego EVOBOX PVR na ten DUO tak, aby w końcu móc odbierać po światłowodzie sygnał a nie z anteny - czy muszę czekać z wymianą do zawarcia nowej umowy czy można to już zrobić w trakcie obecnej?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez wesker_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Kończy mi się umowa i mam pytanie. Co proponuje cię zrobić, aby warunki nowej umowy były jak najkorzystniejsze? Byłem już w Polsacie i zaproponowano mi 100 zł za pakiet L plus sportowe pakiety plus HBO i przez pół roku wszystkie pozostałe pakiety w cenie. Czy można coś urwać jeszcze? Czy Polsat Box jest w cenie, czy też jest jakaś dopłata? I jak wygląda ewentualna zmiana dekodera, bo ja jeszcze na staruszku działam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go No jeszcze mam 8 miesięcy :/ Najbardziej to ten dekoder mnie interesuje bo mam problem z anteną - drzewko zakłóca sygnał....

Wczoraj tak przeglądałem obecne pakiety i zastanawiam się nad zestawem pakiet M sport + HBO + kanały dla dzieci co daje 80 zł w trybie smart dom - rozumiem, że dostanę propozycję na poziomie 40zł/12 i 80zł/12? 

 

Swoją drogą pytanko - kiedyś nie było ten promocji na pierwszy rok. Czy dalej tak bez problemu to działa, że nawet otrzymując promocję na pierwszy rok można wypowiadać umowę na 6 miesięcy przed jej końcem i znowu wchodzimy w kolejny "tani" rok z nową umową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luki771: Obecną umowę możesz już na 6 mies. przed końcem wypowiedzieć i przedłużyć na korzystniejszych warunkach. Do punktu Polsatu nie chodż bo widzę, że naciągają. Napisz wypowiedzenie i telefonicznie kontaktuj się z DUK. Za pakiet L + PSP + Eleveny + Ekstraklasa + HBO zapłacisz przez rok po 50 zł, drugi rok po 110 mies. Dekoder uzgodnisz z konsultantem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2022 o 10:47, eurolex napisał:

 

Koniecznie chcę wymienić na BOX 4K bo jest tam możliwość włożenia dysku i przewijania kanałów.

Radzę ci nie pchać się w ten dekoder, bo to jest jedna wielka porażka. Nie ma tam jak na razie możliwości włożenia twardego dysk do nagrywania programów czy to timeshift 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój aktualny pakiet to:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium oraz dekoder główny + 2 MR.( Główny oraz MR to HD5500).

Do końca na stronie zostało mi 4 miesiące umowy.

 

Chcialem zapytac co moge dostac po wyslaniu wypowiedzenia.

W sumie chcialbym to samo jedynie zamiast PSP wolalbym HBO.

 

Jak wyglada sprawa z dekoderami. To przekładanie kart mnie mocno denerwuje ale jak wyglada sprawa z tym 4K,  gdyz opinie bardzo kiepskie? :(

 

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cp.go napisał:

Albo zostaw te co masz  :)

W tym problem, że poprostu karty wyrobione, i musze wkladac po kilkanascie razy aby zalapalo. EPG juz wiekszosc kanalow w ogole nieaktualizuje i nie wiem co aktualnie leci. Jedyny plus to zegarek, ktory dziala swietnie :D Dlatego nie wiem co robic, 4K nie potrzebuje ;]

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...