Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam wszystko płacę 170zł z 3 multiroomami, niestety nie  chcą mi przyznać oferty rabatowej na 12 miesięcy  taniej i przez pół roku dopełnienie do wszystkich kanałów, Nie potrzebuje już sportu ani pakietu dla dorosłych, oferta to 3 miesiące za 0zł  a reszta 105. Czy można walczyć o wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie dla pewności, czy nic się nie zmieniło jeśli chodzi o wprowadzanie wypowiedzenia umowy w życie. Mam okres rozliczeniowy do 20. dnia każdego miesiąca. Wysyłam w icok dziś wypowiedzenie ze względu na wycofanie Lifetime, wchodzi w życie 20.01 w zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia po czym umowa będzie rozwiązana 20.02. Zgadza się? Nie chciałbym żeby od razu 20.01 umowa wygasła, jeśli nie zdążyliby się ze mną skontaktować.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kfm877 napisał:

Wiedzą co robią, zawsze w drugim roku jest wyższy abonament np w pierwszym 40zł a w drugim 60zł. Chodzi o to, że klient gdy kończy się umowa startował z wyższego progu abonamentu. Niech dadzą wam na odwrót w pierwszym roku 60zł a w drugim 40zł emoji16.png

Nie, nie zgadzam się. Były miesiące darmowe, teraz ich nie ma, za to jest ulga 10 zł i nie płacimy za pakiety dodatkowe, za MR, nawet czynszu też nie płacimy w pierwszym roku umowy. Prawidłowy abonament (nie zawyżony) płacimy 6 mies. i możemy tą umowę wypowiedzieć anulując pozostałe droższe 6 miesięcy. Po aneksie placimy znów mniej.

 

@luketZgadza się, ma być pełny okres rozliczeniowy. A przedłużając na dzień 20 stycznia możesz mieć już umowę po aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki pakiet 

Pakiet M
Opcja ON THE GO
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet HBO HD HBO GO i płacę za to wszystko 60 zł . Co mogę dostać po złożeniu wypowiedzenia z uwagi na usunięcie kanału  Lifetime. W pierwszym roku płaciłem 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia, to do kiedy można złożyć wypowiedzenie ? Ja mam okres rozliczeniowy 8-go (jestem w okresie promocyjnym=tańszym), nie mam żadnej oficjalnej informacji o wycofaniu kanału Lifetime, czy mogę złożyć wypowiedzenia 09.02. (po stwierdzeniu braku w/w kanału ) i żeby wypowiedzenie obowiązywało od 08.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 11:33, Jakaopcja1 napisał:

Witam wszystkich

...no i pojawił się problem bo nie wiem co wybrac😃

Mając do tej pory FMAX HD +film +sport +cinemax+ OTG dostałem takie ciekawe oferty

Nr1  24 miesiące L + filmbox + cinemax płacąc 12x50/12x70 + full pakiet × 6 m-cy.

Nr2  Stara pakietyzacja czyli FMax hd +fim HD + sport HD +cinemax za 40×12 /12×60 w tej opcji ma brakować 8 kanałów względem oryginału czyli 3xAXN, sundance tv , romance tv i 3 x sport(chyba)

Nr3  Dekoder evobox pvr 24x85 pakiet L + (chyba sport)+ pakiet film.

Generalnie wczesniej najbardziej zależało mi na evobox pvr tylko ten pakiet nieciekawy bo nie chcę sportu ale inaczej się nie da i do tego jeszcze czynsz. Są jeszcze inne możliwości żeby dostać evobox pvr najlepiej bez czynszu. Może jednak czekać na PB4K aż go dopracują?

Ciekawi mnie też wersja nr 2...dlaczego wypada te 8 kanałów  i czy "dobierając" coś z listy to dopłacam wg starego czy nowego cennika (zapomniałem dopytć)

 

 

Wow. Jesteś pierwszą osobą która napisała że dostała ofertę na stare pakiety. Mega THX! za informacje. Bo nawet obecni tu eksperci nie puścili pary na ten temat. Znaczy że za przedłużenie na nowe pakiety musi być lepsza prowizja:) heheh
I wbrew pozorom wcale ta oferta nie jest zła w porównaniu do tego słynnego L gdzie wszędzie cisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, luket napisał:

Mam jeszcze takie pytanie dla pewności, czy nic się nie zmieniło jeśli chodzi o wprowadzanie wypowiedzenia umowy w życie. Mam okres rozliczeniowy do 20. dnia każdego miesiąca. Wysyłam w icok dziś wypowiedzenie ze względu na wycofanie Lifetime, wchodzi w życie 20.01 w zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia po czym umowa będzie rozwiązana 20.02. Zgadza się? Nie chciałbym żeby od razu 20.01 umowa wygasła, jeśli nie zdążyliby się ze mną skontaktować.😀

Podaj numer karty to zadzwonia szybciej :)

16 godzin temu, prometeusz79 napisał:

Witam posiadam taki pakiet 

Pakiet M
Opcja ON THE GO
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet HBO HD HBO GO i płacę za to wszystko 60 zł . Co mogę dostać po złożeniu wypowiedzenia z uwagi na usunięcie kanału  Lifetime. W pierwszym roku płaciłem 20 zł.

Ponownie to samo

14 godzin temu, jolka napisał:

Skoro nie ma 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia, to do kiedy można złożyć wypowiedzenie ? Ja mam okres rozliczeniowy 8-go (jestem w okresie promocyjnym=tańszym), nie mam żadnej oficjalnej informacji o wycofaniu kanału Lifetime, czy mogę złożyć wypowiedzenia 09.02. (po stwierdzeniu braku w/w kanału ) i żeby wypowiedzenie obowiązywało od 08.03

Tak

W dniu 8.01.2022 o 17:06, Jarbor86 napisał:

Teraz mam wszystko płacę 170zł z 3 multiroomami, niestety nie  chcą mi przyznać oferty rabatowej na 12 miesięcy  taniej i przez pół roku dopełnienie do wszystkich kanałów, Nie potrzebuje już sportu ani pakietu dla dorosłych, oferta to 3 miesiące za 0zł  a reszta 105. Czy można walczyć o wiecej?

Bez sensu ta oferta. Nalezy ci sie jak psu buda rok po 50 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, prometeusz79 napisał:

Witam posiadam taki pakiet 

Pakiet M
Opcja ON THE GO
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet HBO HD HBO GO i płacę za to wszystko 60 zł . Co mogę dostać po złożeniu wypowiedzenia z uwagi na usunięcie kanału  Lifetime. W pierwszym roku płaciłem 20 zł.

Nie jestem pewien czy w pakiecie M jest gwarantowany kanał lifetime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gizior89 napisał:

Najlepiej włączyć na dekoderze kanał 986 i samemu sprawdzić czy jest aktywny lifetimehd o ile dekoder jest po najnowszej aktualizacji :-) a jak ktoś ma CI to niech wyszuka po nazwie ;-)

No może nie do końca ... bo może być akurat odkodowany, "promocyjnie" na początku umowy lub w tzw. "oknie otwartym" przez jakiś czas lub "na pożegnanie" ;) . Ważne co jest napisane w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, do tej pory miałem Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, Eleven, 2xMR za średnio 60 zł (0zł*6mcy+80zł*18mcy). Wypowiedzenie złożone. Propozycja to przejście na Pakiet L (60zł), Eleven (10zł),Filmbox (10zł),PSP (10zł), 2xMR (10zł) za średnio 75 zł (50zł*12mcy+100zł*12mcy). Skłonny jestem odrzucić Filmbox wtedy po 12 mcach 90 zł/średnio 70zł. Nie zapytałem konsultanta o C+Sport czy w ramach połączenia Eleven,PSP,C+Sport jest coś taniej jak w pakiecie SportMax - ktoś wie? Ewentualnie czy to max czy da się coś urwać taniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietekzuqwertylGdy dodasz C+ to w drugim roku będzie 110, w połączeniu Eleven, PSP, C+3 i4 wyjdzie to samo 30 zł. Oni liczą, że jest taniej bo z pakietem L PSP jest w cenie 10 zł., który z pakietem M kosztuje 20 zł.

Z kolei pakiet M Sport = M + PSP 20 zł+ Eleven 10 zł +C+3 i 4 za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej będę chciała przedłużyć obecną umowę (pakiet L + HBO GO + CP GO za co płacę 80zł) z tym samym zakresem. Mogę liczyć na jakieś gratisy przez pierwsze 6 czy 12 miesięcy? Czy tylko zniżka do 50zł przez 12 miesięcy?

Ostatnio w 03.2021 schodziłam z abonamentu. Teraz będę po raz pierwszy przedłużała w nowej pakietyzacji utrzymując poziom abonamentu i trochę się gubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam aktualnie - Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Cinemax HD, Opcja ON THE GO, Usługa 1 x Multiroom HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, umowa na 24 miesiące, płacę 85zł. Mam stare dekodery Sagem ESI88 i HD5500s. 

Umowa, a dokładnie aneks obowiązuje od dnia 28.09.2020r i pozostało jeszcze 10 miesięcy do końca. Będę rozwiązywał umowę z uwagi na brak Lifetime i moje pytanko;

 - interesuje mnie pakiet M z jednym multiroomem i wymiana dekoderów na 4k lite i drugi jakikolwiek do multiroomu. Co mogę uzyskać z DUK ?

Drugie pytanie, mam zapłacony abonament do 28 stycznia i wpłaciłem już 85zł na kolejny miesiąc czyli do 28. lutego (zaksięgowane jako wolne środki) czy mogę jutro rozwiązać umowę przez icok z terminem na koniec okresu rozliczeniowego - czyli 28.01. (bez miesięcznego okresu wypowiedzenia)  i czy zwrócą mi nadpłacone środki, gdyby nie doszło do aneksowania umowy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...