Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego CP mnie nie lubi . Posiadam to co w stopce na stary podział .

Wypowiedzenie złożone , koniec umowy z dniem 06.06.2021 .

DUK zaproponował mi Pakiet L+HBO GO +Eleveny + multiroom za 50 zł x12 i 12x110 i do tego kanał powtórkowy PSP na 6 miesięcy gratis ,(nazywam go powtórkowy bo przecież zostało chyba 5 meczów do końca LM)

Trochę słabo .Myślałem że dostanę pakiet full na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebap napisał:

@aro jeśli dostałeś taką ofertę jak piszesz to musiałeś obniżyć abonament.

Teoretycznie zwiększyłem, bo do tej pory płaciłem 50 zł za Familijny Max, ale wybrałem opcje 3x0 bo jest korzystniejsza.Dodatkowo jeszcze kwotę którą zapłaciłem za obecny pakiet nie została pobrana i mam 50 zł do wykorzystania po upływie tych trzech miesięcy darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 15:00, poselsuski napisał:

@masa19Cudów nie ma. Po złożeniu wypowiedzenia, mniej więcej odpowiednikiem tego co masz (bez kanałów Filmbox i bez VOD) jest pakiet "L", oferta 12msc x50 zł + 12 msc x 60 zł. Czyli zniżka 10 zł na abo przez pierwszy rok umowy, ale tracisz Filmboxy.

 

Wypowiedzenie możesz już składać. 

 

@PolandBez rabatu na pierwszy rok umowy?

@poselsuskiRabat też jest ale nie wiem z czego wynika. To -10 złotych przez całą umowę czyli zamiast 115 złotych trzeba zapłacić 105 złotych

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedzi na swoje wątpliwości - czy jeżeli przedłużę umowę na pakiet L+HBO+Eleven+Ekstraklasa+3 x multiroom (mam w tym momencie to samo na starych pakietach, tylko bez Ekstraklasy) to rozumiem, że dostanę pakiet PSP w cenie na 6 miesięcy - czy wiecie, czy później będę mógł to przedłużyć w tej cenie 20 zł/msc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładniejszym sprawdzeniu umowy chciałbym zaktualizować dane o swoim pakiecie gdyż znalazłem rabat który zapomniałem opisać: 

Pakiet L - 90 zł

a w nim:

Część podstawowa - 60 zł

Polsat Sport Premium  - 20 zł

Eleven Sports - 10 zł

A także dodatkowo na czas określony:

Ekstraklasa - 10 zł 

Opcja On The Go - 0 zł

Promocyjnie z kolei mam:

Cinemax HD złotych - 0 zł

Pełną (z nie wszystkimi kanałami VOD) ofertę - przez 6 miesięcy w cenie pakietu

Dodatkowo też jest:

Multiroom x 1 - 10 zł

Czynsz za Evobox PVR - 5 zł

Rabat - -10 zł

 

Razem wychodzi w moim przypadku: 105 złotych (o 15 złotych i 1 grosz więcej niż do tej pory ale z racji pakietów sportowych) czyli całkiem w porządku choć nie wiem niestety za co go naliczono.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie i proszę o rade, bo nie nie znam się zbytnio na tym.. W zeszłym roku zakończyła się moja umowa w CP, ale jak wiem przeszła na czas nieokreślony.

Opłacam dalej rachunek w kwocie 59,99 z multiroom a w nim:  Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD.

 

Ostatnio odezwali się do mnie z salonu w celu przedłużenia umowy i zaproponowano mi w cenie 70 zł pakiet L, wymianę dekoderów(główny i multiroom) na evobox za jednorazową opłata 30 albo 31(nie pamiętam) zł. + pakiet jakiś dodatkowych kanałów przez 6 miesięcy gratis. umowa na 24 miesiące. 

 

Proszę o informację co mogę korzystnego wynegocjować i jak to zrobić? Przypomnę, że moja umowa zakończyła się jakos w czerwcu ubiegłego roku, ale nadal opłacam i korzystam z tych pakietów.

Nie chciałbym zbytnio zwiększać rachunku, ale też z kolei jakoś nie uszczuplać tych kanałów, które są. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mik90Nie wiem dlaczego masz ten obecny abonament tak niski, bo to co masz to 75-80 zł. Może nie miałeś na początku umowy darmowych miesięcy i dostałeś rabat na całą umowę. Teraz oferują Ci drożej za mniej, bo Filmboxów i VOD nie będziesz miał. Jak nie zależy Ci na wymianie dekoderów, to tak dalej opłacaj.

Ale jak chcesz umowę przedłużyć to wypowiedz ją, nastepnie negocjuj nową z konsultantem DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, bo również wydaje mi sie, że to co mam obecnie wychodzi lepiej, niż to co proponują. Jak pamietam umowa była na 29 miesięcy i w tym 6 miesięcy bez opłat. Kojarzę, że wtedy było to chyba przez DUK. Miałem jeszcze abonament w plusie jeśli to ma znaczenie(ale tańszy od CP). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilku poprzednich stron wątku potrzebuję potwierdzenie moich dedukcji

 

Obecna umowa 24/4   Familijny  Max Hd  z abonamentem 50 zł

czy po wysłaniu wypowiedzenia z DUK dostanę propozycje nowej umowy

Pakiet L 12msc x50 zł  + 12msc x60 zł + 6msc pełnej oferty wraz z HBO gratis

i CP GO przez całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 17:02, Wiwix napisał:

Czy warto bawić się w wypowiadanie umowy w moim przypadku? Mam taką umowę która kończy się za 4 miesiące:

 

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Sport HD

Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD

Pakiet HBO HD HBO GO

Opcja ON THE GO

Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

 

i do tego internet LTE 45 GB. Za to wszystko płacę 115 zł. Czy za taki sam pakiet (lub podobny) mogę osiągnąć lepszą cenę?

 

 

Czy ktoś może pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...