Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pakiet Familijny Max HD (Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD).

Bez multiroom’a. Płacę 110 zł.

W chwili obecnej korzystniej jest wypowiedzieć umowę (ile msc wcześniej trzeba?) czy przedłużyć?

Czego mogę się spodziewać? Na Filmboxie mi nie zależy.

Mógłby to być pakiet L + HBO + Eleven + PSP. Ewentualnie rozważałbym rezygnacje z PSP.

Jak mogłoby to wyglądać cenowo? Jakaś szansa, że dorzucą na korzystnych warunkach 1 dekoder do multiroom?

 

Eleven ma prawa do transmisji Serie A do końca obecnego sezonu. Kiedy można się spodziewać, czy będą transmitowali rozgrywki w kolejnych sezonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód wysłaniu wypowiedzenia i anulowaniu poprzedniej umowy o 6 miesięcy tj.

Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD
Podpisałem nową umowę na pakiet M 
Pakiety i usługi dodatkowe
Eleven+PSP+HBO+ pełen pakiet przez 6 miesięcy
12 miesięcy-20 zł
12 miesięcy-80 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LapenoNie ma sensu dalej płacić 110 zł, jak masz w ICOK 7 msc do końca umowy to pisz wypowiedzenie i przedłużaj. Za L+HBO+Eleven+PSP+ 1 Mr w msc 1-12 będziesz płacił 50 zł.,a w msc 13-24 - 120 zł. Dekoder do Mr przyślą ci kurierem, jak nie chcesz PSP to w drugim roku będziesz płacił 100 zł.

Pakiet Cinemax będzie w cenie abo., za dekoder aktywacja do zapłaty, a może główny wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam w tej chwili ofertę 

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
  • Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2103031353
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  • do końca umowy 6 miesięcy wypowiedzenie wysłane  na jaką korzystną ofertę mogę liczyć teraz bo widzę że duże zmiany w pakietach teraz płacę 110 zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Szybki temat 9 m-cy do konca umowy. Obecnie pakiet wszystko poza rozrywka dla doroslych i pakietem ekstraklasa. Place 105zl. Chcialbym zejsc na tanszy temat. Mysle o pakiecie L plus HBO, HBO Go. Na co moge liczyc po zlozeniu wypowiedzenia. O ile nie jest zbyt wczesnie jak schodze na tanszy pakiet?? Umowa max 24 m-ce. Ostatnio mialem 6 mcy free, a teraz o co walczyc? Z gory dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, borsuk240 napisał:

A jakieś gratisy wchodzą w rolę ?

Pakiet Cinemax dadzą za 0 zł na całą umowę i pozostałe pakiety (pełna oferta) Eleven, Rozrywka na 6msc gratis.

Teraz podstawowym pakietem będzie L + te które wymieniłeś. Opłata jak napisał @poselsuski

 

 

@pawllo83Jeszcze musisz poczekać 4-5 msc, bo teraz ofert nie masz, a jak by coś było to nie do przyjęcia.

Przy zmniejszeniu abonamentu możesz dostać tylko ofertę jak dla nowych - 24/3. Są na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam dokładnie wątek i mam jedno pytanie, chciałbym wymienić dekodery na evobox lite (3xmultiroom) czy w związku z tym ma to jakiś wpływ na oferte przedłuzeniową czy nie bo kiedyś skracali miesiące darmowe przy wymianie sprzętu.

 

Obecnie mam

Podstawowe zobowiązanie: Familijny Max HD
40,00 zł
Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2103100909
5,00 zł
Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2103100909
5,00 zł
Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2103100909
5,00 zł
Dodatkowe zobowiązanie: Opcja On the Go (OTG)
Dodatkowe zobowiązanie: SPORT HD
Dodatkowe zobowiązanie: Cinemax HD
Dodatkowe zobowiązanie: FILM HD
30,00 zł
Eleven Sports HD
0,00 zł
plus opłata za główny 5 zł co razem 90 zł jak bedzie wyglądac to przy nowych pakietach.  Elewen mam na nieokreslony od kilku umów za zero.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@petixWszystkie sprawy z dekoderami załatwiasz przy przedłużaniu umowy. Teraz nie ma miesięcy darmowych, więc nie mają o co skrócić.Jeśli masz 6 msc do końca umowy to pisz wypowiedzenie i przedłużaj na pakiet L (60zł) + Eleven (10zł) + 3 Mr (30zł) płatne 50 zł w msc 1-12 i 100 zł w msc 13-24. Pakiet Cinemax będzie za 0 zł przez całą umowę, a pełną ofertę dostaniesz również za 0 zł w msc 1-6.

PS za Eleveny płaciłeś 10 zł., bo Familijny Max+Film+Sport+Cinemax kosztuje standardowo 60 zł, a placiłeś 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie umowy w poniedziałek jest teraz:

Pakiet L - 90 zł

a w nim:

Część podstawowa - 60 zł

Polsat Sport Premium  - 20 zł

Eleven Sports - 10 zł

A także dodatkowo na czas określony:

Ekstraklasa - 10 zł 

Opcja On the Go (OTG) - 0 zł

Promocyjnie z kolei mam:

Cinemax HD - 0 zł przez 2 lata

Pełną (z nie wszystkimi kanałami VOD) ofertę - przez 6 miesięcy w cenie pakietu

Dodatkowo też jest:

Multiroom x 1 - 10 zł

Czynsz za Evobox PVR - 5 zł

 

Razem wychodzi w moim przypadku: 115 złotych (o 25 złotych więcej niż do tej pory ale z racji pakietów sportowych) czyli całkiem w porządku :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@masa19Cudów nie ma. Po złożeniu wypowiedzenia, mniej więcej odpowiednikiem tego co masz (bez kanałów Filmbox i bez VOD) jest pakiet "L", oferta 12msc x50 zł + 12 msc x 60 zł. Czyli zniżka 10 zł na abo przez pierwszy rok umowy, ale tracisz Filmboxy.

 

Wypowiedzenie możesz już składać. 

 

@PolandBez rabatu na pierwszy rok umowy?

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebapNie musiał. Oferty 3x0 są dostępne zarówno dla tych co i podnoszą, utrzymują wartość abo jak i obniżają. Tylko oferty 12x + 12y nie są dostępne dla obniżających. Nota bene "goły" pakiet L (bez dodatków typu Multiroom, Eleven itd) jest jedyną ofertą korzystniejszą finansowo (niewiele ale jednak), którą bardziej opłaca się wziąć w wariancie 3x0 niż 12x + 12y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Filmboxów raczej nie oglądam.  

Gdy wezmę opcję 12msc x50 zł + 12 msc x 60 zł zaoszczędzę 120zł a stracę Filmboxy.

Gdy wezmę 3x0 pełna oferta zaoszczędzę 180 zł, zyskam 3 miesiące pełnej oferty, stracę Filmboxy.

Wiec opcja 3x0 jest korzystniejsza. 

A może zostać z tym co mam do końca umowy i zobaczyć co zaproponują bez wypowiedzenia?

Kiedyś to było :) dawali po pół roku za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Aktualnie mam Familijny Max HD za 50 zł.

Kończy mi się umowa za 1 mc, dzwoniłem na infolinię zaproponowali tak jak mam teraz czyli Familijny Max HD za 50 zł,
lub zmianę na Pakiet L za 60 zł ale tutaj dają benefit w postaci 6 miesięcy pakiet Full
Umowa na 24 miesiące

Co myślicie? Czy już nic więcej nie utarguje, nic więcej nie ugram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@masa19Tak jak pisałem "goły"pakiet L to wyjątek i korzystniej (cenowo) wziąć opcję 3x0 niż 12/12. Bo już z ofertami od 70 zł wzwyż jest na odwrót. Czasy 12/5, 15/5, 24/6, 15/3 itd. nie wrócą. Oferta jest w większości przypadków stopniowo pogarszana i droższa. Możesz jeszcze napisać przez ICOK do nich by sprawdzili Ci koszt umowy na czasie nieokreślonym. Opcje są dwie: albo będziesz płacił tyle ile płacisz, albo + 10 zł miesięcznie. Jeśli zostałby CI kwota 60 zł, to też jest opcja do przemyślenia: nie masz kagańca w postaci 24msc kontraktu i elastyczność - np. przenosiny do konkurencji jeśli trafi się jakaś promocja. 

 

@Wojt@sNie jest za późno na wypowiedzenie. Opcje masz z grubsza 3:

1. Podobnie jak kolega wyżej napisz do nich przez ICOK albo zadzwoń i dowiedz się ile będziesz płacił gdy umowa się skończy. Może okazać się,że dalej 50 zł.

Albo po złożeniu wypowiedzenia, możesz dostać oferty:

2. Pakiet L 3msc x0 zł +21msc x 60zł + 3msc pełnej oferty gratis.

3. Pakiet L 12msc x50 zł  + 12msc x60 zł + 6msc pełnej oferty gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto bawić się w wypowiadanie umowy w moim przypadku? Mam taką umowę która kończy się za 4 miesiące:

 

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Sport HD

Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD

Pakiet HBO HD HBO GO

Opcja ON THE GO

Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

 

i do tego internet LTE 45 GB. Za to wszystko płacę 115 zł. Czy za taki sam pakiet (lub podobny) mogę osiągnąć lepszą cenę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...