Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, telewidz85 napisał:

Wzięli się za cwaniaków, którzy wysyłali wypowiedzenia tylko po to, żeby płacić jak najmniej. 

 

Nie obrażaj...!!!

Takie było ich prawo. Nikt tego nie zabraniał.

Ja mogę odwrotnie (wyłącznie do Ciebie)...  jak Ci się podoba określenie "[beep]" na tego który z tego nie korzystał i płacił więcej?

Bez urazy ale jeżeli oczekujesz szacunku, szanuj innych.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem dopytać ponieważ posiadam stary pakiet
Familijny Max HD +
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Pakiet Sport HD
Opcja ON THE GO
Usługa Multiroom HD (3 dekodery)
Pakiet Eleven Sports HD
Płace w tej chwili 80zł msc i miałem na początku umowy 6 msc gratis

Wypowiedzenie mogę złożyć chyba za miesiąc będzie 7 miesięcy do końca umowy, ale nie wiem czy się opłaca teraz składać wypowiedzenia na co mogę liczyć w podobnej cenie jakieś darmowe miesiące jak było wcześniej 6msc gratis i umowa 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 a Jak bym chciał zrezygnować z Filmbox + Eleven - 1 multiroom ( bo w sumie nie użyty ani razu) to muszę czekać do końca umowy czy mogę.  30zł msc mniej chyba ale jak 2 lata temu przedłużałem umowę to mi tłumaczyli że mi się to nie opłaca bo musiał bym czekać do końca umowy i by to wychodziło drożej. Jak te kwestie z zmniejszaniem abonamentu wyglądają teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski Mam 1 główny  i 3 dodatkowe jeden leży w szafie ponieważ w zeszłym roku ten dodatkowy dekoder był za 5zl przy wzięciu 3 wychodziło chyba 20zł a przy wzięciu 2 chyba było tyle samo i przy przedłużaniu umowy powiedzieli że się nie opłaca oddawać bo na to samo wyjdzie. A teraz widzę na stronie że teraz każdy jest po 10zł

 

Więc biorąc goły pakiet L bez kanałów premium takich jak Eleveny i filmboxy  zostawiając tylko 2 multi-roomy teoretycznie powinno być 30zł taniej miesięcznie od tego co Stan wyliczył że 100zl miesięcznie. Tylko czy przy przedłużaniu umowy mogę obniżać abonament od obowiązującego czy nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez FafixR
Dodatkowa treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedłużyć umowę. Aktualnie płacę 85 zł z 1 MR. Widzę że dużo się pozmieniało odkąd ostatnio przedłużałem. Ceny oczywiście w górę :/ 

Jako że interesuję mnie Ekstraklasa i LM to muszę wybrać pakiet L + PSP + Ekstraklasa. Z multiroom wychodzi 100 zł. Da się jakoś zbić cenę? Rezygnuje z pakietu Eleven bo chyba zaczęli tracić prawa do lig. 

Do końca zostało 5 miesięcy więc nie wiem czy można już składać wypowiedzenie.

Edytowane przez jarekao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pakiet ekstraklasa można dokupić tylko do pakietu L? Czy do M również?

1 godzinę temu, jarekao napisał:

Chciałbym przedłużyć umowę. Aktualnie płacę 85 zł z 1 MR. Widzę że dużo się pozmieniało odkąd ostatnio przedłużałem. Ceny oczywiście w górę :/ 

Jako że interesuję mnie Ekstraklasa i LM to muszę wybrać pakiet L + PSP + Ekstraklasa. Z multiroom wychodzi 100 zł. Da się jakoś zbić cenę? Rezygnuje z pakietu Eleven bo chyba zaczęli tracić prawa do lig. 

Do końca zostało 5 miesięcy więc nie wiem czy można już składać wypowiedzenie.

Póki co stracili tylko do Bundesligi , także spokojnie. Jeśli wygrają przetarg na włoską nie będzie tak źle 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, paw98 napisał:

Póki co stracili tylko do Bundesligi , także spokojnie. Jeśli wygrają przetarg na włoską nie będzie tak źle 🙂

 

Kiedyś o ile pamiętam to mieli całą Włoską, Niemiecką i Hiszpańską. Później zaczęło się dzielenie spotkań z c+. To już wolę sobie dokupić pakiet ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, poselsuski napisał:

@paw98Tylko do pakietu L.

Ok, ale pozostałe można już od M tak? Dzięki za odpowiedź 🙂

4 minuty temu, jarekao napisał:

 

Kiedyś o ile pamiętam to mieli całą Włoską, Niemiecką i Hiszpańską. Później zaczęło się dzielenie spotkań z c+. To już wolę sobie dokupić pakiet ekstraklasy.

No wiesz, to już kwestia co kto lubi. Jak dla mnie, to nawet z tym dzieleniem praw z C+ , to tych meczów jest tyle , że nawet połowy nie mam czasu oglądać. Fakt , że za kilka miesięcy kończy mi się umowa z CP i też się waham co robić, ale jeśli kupią prawa do Serie A , to raczej przedłużam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, poselsuski napisał:

Tak poza Ekstraklasą resztę można brać i do S i do M. 

Rozumiem. Nie sądzisz, że jest to dziwny ruch z ich strony? Przecież, gdyby można było brać od S czy od M , to by dużo więcej ludzi dokupiło ten pakiet, a tak to z L drogo wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paw98 Nie do końca - to jest współpraca z C+, tam jest podobnie z Ligą Mistrzów od CP, gdzie z kolei "polsatowską" Ligę Mistrzów dorzucają za grosze bądź za darmo w zdecydowanej większości użytkownikom wyższych abo. 

 

PS. Żeby była jasność ja piszę cały czas o możliwości dołączenia Ekstraklasy do pakietów w "promocyjnej" cenie 10 zł (a tak naprawdę 5 zł/msc). Być może da się dokupić w ICOK Ekstraklasę do S czy M tylko wtedy cena nie będzie wynosiła te 5/10 zł tylko więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po analizie postanowiłem zostawić ten Eleven. Łącznie przez 2 lata wychodzi o 120 zł więcej. Czyli tak jakby pakiet kosztował 5 zł miesięcznie. Wypowiedzenie przez ICOK dziś poszło. Czyli mogę liczyć maksymalnie na:

Pakiet L (60 zł)  + PSP (20 zł) + Ekstraklasa (10 zł) + Eleven (10 zł)  + MR (10 zł). 

12 miesięcy 50 zł a później 12 miesięcy 110 zł.  Łącznie 1920/24 = 80 zł. 

Jest szansa dostać w prezencie HBO na miesiąc czy dwa? 

Jeszcze pytanie odnośnie dekoderów. Aktualnie mam w głównym MINI HD 2000 a w mr HD 6000 i w sumie jestem zadowolony. Jak nie mam zamiaru ich podpinać pod internet to nie opłaca się zmieniać? O ile pamiętam to ostatnie umowy przedłużało się przez internet a potwierdzenie przychodziło na maila więc nawet nie wiem jak to zrobić gdybym chciał nowy dekoder. Czy mam sam wymienić w aso czy przez kuriera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarekao

1. Tak 12x50 +12x110. 

2. Pół roku pełnej oferty gratis.

3. Co do dekoderów. Cena abo się nie zmienia, ale przy wymianie są jednorazowe opłaty aktywacyjne (zwykle coś ok 30zł sztuka jeśli pamięć mnie nie myli). Jeśli przedłużasz bez wymiany sprzętu na maila przychodzi link aktywacyjny, którym zatwierdzasz warunki i to wszystko. Natomiast jeśli przedłużasz z wymianą deków, to jeśli nic się nie zmieniło - umowę i sprzęt przywozi kurier u niego płacisz też kwotę aktywacji. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...