Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

w tej chwili mam Familijny Max HD, Cinemax HD, Sport HD, Film HD i czynsz, umowa kończy się za ~miesiąc.

Pytanie co mogę dostać za wypowiedzenie/przedłużenie, bo widzę że dla nowych w nowym pakiecie L zabrali Filmbox, a Cinemax dają niby w promocji.

 

Dzięki i pozdrawiam

 Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Rodzinny HD+Eleven+Multiroom za 40zł. Umowa kończy się 1.07.21. Interesuje mnie przejście na pakiet L+multiroom. Raczej bez dodatkowych pakietów. Ale może z Eleven lub HBO. Co mogę uzyskać w każdej z tych opcji? Czytam że można 6 miesięcy wcześniej wypowiedzieć umowę. Gdzie w icok można wypowiedzieć umowę? Bo jeżeli dobrze rozumiem to mogę wypowiedzieć już umowę z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy. I czekać na kontakt z DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal jest tak, że umowy obniżające abonament są dostępne dopiero 4 miesiące przed końcem umowy?

Mam 7 miesięcy w ICOK do końca umowy, wypowiedzenie standardowo złożone. Dotąd płaciłam 95 zł za Familijny Max HD + Sport + Film + HBO+ OTG. Żeby dobić do tej ceny w nowej pakietyzacji musiałabym dobierać jakieś śmieci, których w życiu bym nie oglądała (ktoś słyszał o czymś takim jako CP GO Dzieci?).

 

Chciałam wziąć L + HBO (oferta jak dla nowych, z 3 miesiącami za darmo), co średnio tylko minimalnie obniża mi abonament, ale przy kolejnym przedłużeniu umowy startowałabym już z innego poziomu.

 

No właśnie. Chciałam. Konsultant ma coś tam jeszcze posprawdzać i do mnie oddzwonić ale twierdzi, że prawdopodobnie trzeba poczekać jeszcze dwa miesiące na odblokowanie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś do wł/wył w ICOK, nie wiem co to jest.

 

@beginkaTak jest jak piszesz, że 4 mies.przed końcem, że trochę obniżasz, i trochę za wcześnie, ale nie musi tak być. Zadzwoń do konsultanta DUK,że chcesz pakiet L+HBO i płacić 50 zł, a w drugim roku 80 zł.,wyjdzie trochę taniej jak z miesiącami darmowymi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał:

Jest takie coś do wł/wył w ICOK, nie wiem co to jest.

 

@beginkaTak jest jak piszesz, że 4 mies.przed końcem, że trochę obniżasz, i trochę za wcześnie, ale nie musi tak być. Zadzwoń do konsultanta DUK,że chcesz pakiet L+HBO i płacić 50 zł, a w drugim roku 80 zł.,wyjdzie trochę taniej jak z miesiącami darmowymi. Powodzenia.

Przecież napisałam, że teraz płacę 95zł na miesiąc. Miałam umowę na 12 miesięcy. Z trzema darmowymi wychodziło średnio 71,25z/msc. W związku z tym nie ma szans na 50zł w pierwszym roku, a 80zł w drugim, bo to jest obniżenie abonamentu (przy 24 msc wychodzi średnio 65zł/msc).

Proponowali mi 50zł w pierwszym roku, 95zł w drugim. Nie chcę. 

 

Czy ktoś bliżej Cyfrowego Polsatu może się wypowiedzieć na temat dostępności umów obniżających abonament 6 miesięcy przed końcem umowy. Piszę umów, ale rozumiem, że jest tylko jedna opcja - jak dla nowych abonentów. Żadna rewelacja, więc myślałam, że znieśli ten wymóg 4 msc przed końcem umowy.

 

Poza tym zdziwiłam się, że konsultant wciąż referował nie do kwoty jaką płacę w normalnych nie darmowych miesiącach, tylko do średniego kosztu mojego zobowiązania. Przy tych samych pakietach, a różnych długościach umowy, u dwóch osób wychodzą dwa różne średnie zobowiązania.

 

BTW, "CP GO Dzieci", to specjalny dodatkowo płatny Pakiet Dzieci w ramach CP GO. Kosztuje 5zł/msc

Edytowane przez beginka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beginkaSkoro domagasz się oferty dla obniżających abonament, to proszę bardzo. Jest tylko jedna taka oferta - 3 mies. pełnej oferty CP za 0 zł, pozostałe 21 mies. wybrane pakiety wg cennika. i nie jest to oferta jak dla nowych. Tak na marginesie, skąd mam wiedzieć jaką umowę masz teraz i za co płacisz 5 zł więcej (OTG). Obliczanie średniego abo nikogo nie obchodzi, jedynie zainteresowany może sobie to robić. Średnia nie decyduje o tym,czy zwiększamy lub zmniejszamy zobowiązanie. Mam pytanie, za co naliczyli Ci 95 zł w propozycji umowy?

PSJednak jest to oferta jak dla nowych.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pakiet Familijny Max HD i 2 dodatkowe dekodery i płace z to 110zł czyli wszystko oprócz pakietu rozrywka, PSP i canal plusa 3 i 4.

Chce zamienic pakiet HBO na pakiet PSP i canal plus. Bedzie dopłata?

Ewentualnie zrezygnowac tylko z pakietu HBO

Mozna tak na 6 miesięcy perze dkoncem czy tylko 4?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel_QQMożesz na 6 mies. przed końcem po wypowiedzeniu. Teraz są nowe pakiety, nowe ceny, z Familijnym Max nie przedłużysz tylko z nowym L. Tak orientacyjnie - L 60zł+PSP20zł+Ekstraklasa10zł+2 MR 20zł = 110zł płatne w drugim roku umowy, a w pierwszym 50 zł miesięcznie. Średnio wychodzi 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aroMasz pewnie umowę 24/3, lub 10 zł rabatu w SmartDom. Teraz aby mieć to samo, to potrzebny jest pakiet L + Filmbox płatne w 1-szym roku 50 zł, a w drugim 70 zł miesięcznie. Dodatkowo na 6 mies.dostaniesz pełną ofertę CP. Z Filmboxów można zrezygnować i będzie 60 zamiast 70 zł. Ale,czy warto to robić? Faktem jest, że po przejściu umowy na czas nieokreślony będziesz płacił 10 zł więcej, zobacz do umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam obecnie umowę 24/3 ale nigdy nie korzystałem z SmartDom, pakiet Filmbox nie potrzebny ponieważ mam u innego operatora...To co mogę wynegocjować najkorzystniej w tym przypadku?Faktycznie w przypadku przejścia umowy na czas nieokreślony opłata będzie wynosić 60 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aroJak jest od lipca 60 zł, to tak system będzie naliczał i przejście na pakiet L będzie korzystne - 1 rok po 50, drugi po 60. Tylko że to już jest umowa na 2 lata i zobowiązuje. A może pakiet M wystarczy, 30 zł taniej.

PS dekoder czy moduł - nie ma znaczenia.A w zakladce 'napisz do nas"

Edytowane przez stan69
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybrałbym pakiet L jeśli miałbym przedłużać już umowę.Kanały Cinemax będą dostępne w tym pakiecie przez całą długość umowy?Wczoraj miałem pierwszy telefon z DUK ale nie mogłem odebrać.Czyli ta oferta, która jest przedstawiona powyżej, jest ostateczną wersją, którą mogą mi zaproponować na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

W tej chwili mam pakiet rodzinny hd za 5 zł miesięcznie. Do końca umowy pozostało mi jeszcze 18 miesięcy. mam także Canal+ pakiet za 69,99 (comfort + opcja canal+ z canal+uhd 4K). W sierpniu kończy mi się umowa z Canal+. Chcę wziąć drugą umowę w Cyfrowym Polsacie  na moduł CAM CI+.z pakietem L + canal+sport 3 i 4. Rozumie że umowa będzie na 24 miesiące? Ile miesięcy będzie darmowych, a ile płatnych? Czy związku z tym, ze mam już jedną umowę z Cyfrowym Polsatem, dostanę jakiś rabat na 2 umowę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...