Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpiski nie będzie. Nie było wcześniej i nadal nie będzie. Będzie ogólny opis zasad z zaznaczeniem co się zmieniło. Na pewno nie będą uwzględnione przeze mnie oferty specjalne DUK. Z racji ograniczeń czasowych, mogę zobowiązać się, że do 14 lutego się postaram opisać zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa na TV kończy mi się w kwietniu. Obecnie mam pakiet Familijny HD za 39.99 zł + 5.00 zł za dzierżawę dekodera. Jeśli bym chciał mieć w pakiecie Eleveny to uda mi się coś za podobne pieniądze lub nawet kilka zł drożej wynegocjować? Jak kontaktowałem się z DUK to za 29.99 zaproponowali mi Rodzinny HD z Cinemax i Eleven ale ten pakiet odpada, bo nie ma TVN24 (wymóg taty co do tego kanału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam pakiet jak na załączonym obrazku:

 

deae0f07a540c66cgen.png

 

Kończy mi się umowa 03.03.2018 roku. Przy przedłużeniu umowy zaproponowali mi kwotę 75zł na 29 miesięcy z czego 6 miesięcy gratis.

Występuje tutaj 1xMultiroom oraz dekoder EVOBOX PVR.

Chyba nie jest to najlepsza cena. Do jakiej kwoty można zejść?

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pakiet Rodzinny HD + HBO za 39,90 z umową do lipca. Chciałbym przedłużyć umowę na najlepszych warunkach. Interesuje mnie również dekoder Evobox. Co do pakietu, to chciałbym jakiś wyższy, Familijny albo Familijny Max HD. Nie interesuje mnie już HBO. Co mógłbym dostać? Rozumiem że wypowiedzenie umowy muszą wysłać bo bez tego niczego nie dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 18 miesięcy po podpisaniu umowy. Moduł Wi-Fi również. Ale moduł Wi-FI tylko do dekoderów seri HDxxxx z tego, co pamiętam.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, w listopadzie 2017 r. podpisywałem nową umowę na tv i zapomniałem o module wi-fi. W poniedziałek przedłużałem inną umowę i przy okazji zapytałem czy mogę za 1zł kupić moduł wi-fi do listopadowej umowy. Znajomy konsul próbował, ale stwierdził, że już się nie da w tej cenie. Czy ten zestaw trzeba kupić w komplecie, czy można osobno konwerter, a w późniejszym czasie moduł wi-fi? Czy w jakimś regulaminie można znaleźć podstawę na którą można się powołać w punkcie odnośnie zakupu sprzętu w promocyjnej cenie przez te 18 miesięcy?

Chodzi o zakup do Evoboxa, tak jak kolega wyżej pytał.

Edytowane przez horde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie trzeba razem tego kupować.

Pamiętaj, że nie kupujesz konwertera tylko zestaw czasza + konwerter = 129 zł - innej opcji nie ma.

 
W warunkach oferty, którą podpisałeś - § 8 Postanowienia dotyczące warunków promocyjnego zakupu i udostępnienia Sprzętu i akcesoriów masz taki zapis
pkt. 2 Abonent, który nie dokonał zakupu Sprzętu wymienionego w ust. 1 Pkt. 4, 5 powyżej, bezpośrednio przy zawarciu Umowy, w okresie jej obowiązywania
może dokonać jego zakupu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży – w terminie kolejnych 18 m-cy następujących po zawarciu Umowy lub do dnia
zmiany Umowy w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. W przypadku zmiany umowy możliwość zakupu Sprzętu w promocyjnej cenie
zależy od warunków wybranej oferty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...