Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W poniedziałek rano przedłużyłem umowę telefonicznie z DUK. Wszystko zostało ustalone tak jak chciałem: pakiet Premium, umowa na 12 miesięcy z tego 3 pierwsze darmowe bez wymiany sprzętu. Miałem otrzymać na emaila w ciągu 24 godzin potwierdzenie warunków umowy lecz do dnia dzisiejszego ich nie dostałem. Po kilku telefonach i zapewnieniach, że oferta zostanie ponownie przesłana na adres email, niestety dalej jej nie otrzymałem. Miał ktoś z forumowiczów podobny przypadek?

Pozdrawiam

 

Tak. Też nie otrzymałem maila, umowa na Rodzinny HD za 4,99.

 

Czy sprawdzaliście foldery SPAM? Jeśli nie ma tam maila, to napiszcie do nas w wiadomości prywatnej i podajcie numery kart dekoderów. Prześlemy interwencje do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem 15/1 Familijny Max HD +Sport+film+cinemax+Eleven+1 multiroom  z wymianą sprzętu PVR 7000 na Evobox 79,99 nie wiem czy to dorta oferta ale Pani bardzo się upierała że nie może zejść z opłaty za evoboxsa dlatego 79 a nie 74....... a no i jeszcze 49zł za wymianę dekodera...... 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 9 miesięcy (umowa była na 24m) do zakończenia umowy, obecnie płacę 65zł i chciałbym teraz Max Premium, jest szansa na wcześniejsze przedłużenie? Czy muszę czekać do tych 6 miesięcy? 

Prosimy, podaj nam numer karty dekodera w wiadomości prywatnej.  Zweryfikujemy, czy oferty są dla Ciebie dostępne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie pójść na skróty i przeczytałem tylko 6 ostatnich stron wątku, szybciej mi ktoś mam nadzieję odpowie.
Moje trzy ostatnie umowy to: 15/5 -> 15/5 -> 12/5 (obecna):
Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 69,90, multiroom za 0 zł

No i od razu pierwsze pytanie: właśnie widzę, że piszą w ICOK, że mam jeszcze Pakiet VOD + Katalog treści online  hmmmm
Zapomniałem wyłączyć i liczą mi więcej czy podrożało to (nie pamiętam co na pocz. roku mi mówili :wink:)?
W poprzedniej umowie 15/5 płaciłem 59,99, czyżbym zapomniał wyłączyć? :grin:
Mam HD3000 i HD6000, nie wymieniałem ich od lat.

Druga sprawa
5 darmowych miesięcy minęło, zapłaciłem 4 abonamenty, co teraz mogę dostać bez wymiany dekoderów?.
Widzę, że 5 darmowych miesięcy zniknęło.
Dobrze kumam, że 24/6, 15/3 i 12/3 to bez wymiany, a 24/4 i 15/1 z wymianą?  
A co to 24/3, 12/1 ?  Dżizas ile tego jest :D
Proszę potwierdzić, że aktualnie bez wymiany sprzętu  mogę otrzymać to:
Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,99, multiroom za 0 zł
przy umowie 24/6 lub 15/3

(12/3 mi nie przysługuje, bo trzeba jak kiedyś na zmianę 12 i 15)

Trzecia sprawa
Chcę dokonać cesji umowy na moją mamę emerytkę (wróg nie śpi :P).
Zrobić to jak najszybciej czy po załatwieniu z DUKiem czy obojętnie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie złożone.Do końca umowy pozostało  7 miesięcy. Dzisiaj umowa przedłużona 12/3  z pakietem Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven za 69,99zł Dobrałem multiroom w cenie 5zł miesięcznie. 

 

Marky79 - do kiedy miałeś dokładnie termin poprzedniej umowy lub żeby było jeszcze prościej, po 5 darmowych miesiącach (przypuszczam, że tyle miałeś) ile rachunków zapłaciłeś ?

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie pójść na skróty i przeczytałem tylko 6 ostatnich stron wątku, szybciej mi ktoś mam nadzieję odpowie.

Moje trzy ostatnie umowy to: 15/5 -> 15/5 -> 12/5 (obecna):

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 69,90, multiroom za 0 zł

 

No i od razu pierwsze pytanie: właśnie widzę, że piszą w ICOK, że mam jeszcze Pakiet VOD + Katalog treści online  hmmmm

Zapomniałem wyłączyć i liczą mi więcej czy podrożało to (nie pamiętam co na pocz. roku mi mówili :wink:)?

W poprzedniej umowie 15/5 płaciłem 59,99, czyżbym zapomniał wyłączyć? :grin:

Mam HD3000 i HD6000, nie wymieniałem ich od lat.

 

Druga sprawa

5 darmowych miesięcy minęło, zapłaciłem 4 abonamenty, co teraz mogę dostać bez wymiany dekoderów?.

Widzę, że 5 darmowych miesięcy zniknęło.

Dobrze kumam, że 24/6, 15/3 i 12/3 to bez wymiany, a 24/4 i 15/1 z wymianą?  

A co to 24/3, 12/1 ?  Dżizas ile tego jest :D

Proszę potwierdzić, że aktualnie bez wymiany sprzętu  mogę otrzymać to:

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax za 59,99, multiroom za 0 zł

przy umowie 24/6 lub 15/3

(12/3 mi nie przysługuje, bo trzeba jak kiedyś na zmianę 12 i 15)

 

Trzecia sprawa

Chcę dokonać cesji umowy na moją mamę emerytkę (wróg nie śpi :P).

Zrobić to jak najszybciej czy po załatwieniu z DUKiem czy obojętnie?

 

Pozdrawiam!

 

1. Nie wyłączyłeś, to płacisz 10zł więcej. Wyłączyć możesz w każdej chwili, ale teraz to nie ma sensu, tylko składaj wypowiedzenie i przedłużaj umowę z anulowaniem pozostałych miesięcy.

2. Dobrze kumasz. 24/3 i 12/1, to oferty bez wymiany dekodera głównego i obniżoną stawką abonamentu. Dotyczy to tylko nieeleastycznych ofert na pakiet Rodzinny HD, Familijny HD i Familijny Max HD, do których co najwyżej można dokupić pakiet Eleven Sports HD na czas nieokreślony. Do tego ostatniego jeszcze na czas nieokreślony można dobrać HBO HD oraz Cinemax HD. Ty z takiej oferty gdybyś chciał możesz skorzystać kiedy będziesz miał jak opłacisz jeszcze dwa rachunki.

3. O problemach z cesją poczytaj w temacie o cesji w tym dziale.  Link: https://forum.satkurier.pl/topic/6360-dok%C5%82adny-przebieg-cesji-dekodera/

 

1 i 2 dostępne są po złożeniu wypowiedzenia i tylko poprzez DUK.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Teraz coś mi świta, że dzwoniłem i telefonicznie wyłączyłem jeszcze przed końcem, rzadko robię takie gafy, muszę sprawdzić w domu.

Albo to i zrobili mnie w balona, albo skleroza. Obstawiam 60/40 :)

Eleveny i HBO mnie nie interesują, więc wypowiem umową i wezmę 15/3 - to samo za 59,99.

A o cesji już właśnie czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek zależy na jaki okres umowy się zdecydujesz.

Przy długiej umowie na 29 lub 24 miesiące OTG jest w cenie pakietu.

Natomiast przy umowie na 15 lub 12 miesięcy, OTG będzie Cie kosztować 5zl.

Wyjatkiem jest pakiet premium Max, ponieważ OTG jest w cenie pakietu, niezależnie od długości umowy.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie 12 miesięcznej, też 6 miesięcy przed końcem mogę dostać nową umowę? 

 

I jeszcze pytanko co do oferty. Obecnie mam za 65zł Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax + Multiroom 0zł + OTG 0zł + 5zł czynsz na Evo .

Chciałbym zostawić to co mam + Eleven i umowa 24/6, czyli wychodzi 75zł miesięcznie? Coś jeszcze można obniżyć, dodać? 

Edytowane przez maciek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marky79 - do kiedy miałeś dokładnie termin poprzedniej umowy lub żeby było jeszcze prościej, po 5 darmowych miesiącach (przypuszczam, że tyle miałeś) ile rachunków zapłaciłeś ?

TOMI2 - Starą umowę 15/5 miałem dokładnie do 17 maja 2018r. Po 5 darmowych miesiącach zapłaciłem 4 rachunki. Dzień po zapłaceniu ostatniego, 4-go rachunku przedłużyłem umowę, tym razem w opcji 12/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie złożone.Do końca umowy pozostało  7 miesięcy. Dzisiaj umowa przedłużona 12/3  z pakietem Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven za 69,99zł Dobrałem multiroom w cenie 5zł miesięcznie. 

 

TOMI2 - Starą umowę 15/5 miałem dokładnie do 17 maja 2018r. Po 5 darmowych miesiącach zapłaciłem 4 rachunki. Dzień po zapłaceniu ostatniego, 4-go rachunku przedłużyłem umowę, tym razem w opcji 12/3.

 

Marky79 - czyli standardowo, udało Ci się urwać ostatnie 6 miesięcy umowy, zapytałem z ciekawości, bo początkowo zabrzmiała Twoja wypowiedź jakbyś urwał 7 miesięcy. Wszystko już jest jasne, dzięki za odpowiedź marky79 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...