Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pakiet Rodzinny HD i On the go, płacę 24.90 z dekoderem HD 5000. Umowa kończy się 21.04.2018, zawarta była na 24 miesiące. Chcialbym większy pakiet, np. Familijny Max HD i do tego drugi dekoder. Na co mogę liczyć i czy już teraz mogę przedłużyć umowę?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 8 miesięcy i wysłałem...Zadzwonił DUK: za wcześnie, a wczoraj telefon i anulacja 7 miesięcy, nowa umowa tj. max premium.

Z darmowymi miesiącami? Bo do mnie też dzwonili 7 miesięcy przed zakończeniem, ale opcji 12/3 jeszcze nie było aktywnej. Poprosiłem o telefon za miesiąc (po opłaceniu 4 miesiąca z umowy 15/5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakiś błąd w systemie, czy może po prostu polsat przymierza się do wprowadzenia tej "nowości". Czyli możliwość skrócenia umowy o 7 miesięcy ?

Może kolega swojadroga coś wie na ten temat ?

Taka możliwość była od dawna. Mogłeś przedłużyć umowę na wiele miesięcy przed końcem, ale bez darmowych miesięcy i tylko w opcji długoterminowej. Nie wydaje mi się też, czy w ogóle była wtedy opcja obniżenia abo, afaik nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zostało mi do końca umowy 4mc, aktualnie posiadam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD + x2 MR

Chciałbym teraz mieć min to samo plus pakiet filmowy bo sport jest mi zbędny, oraz dokonać parę zmian w sprzęcie, a mianowicie:

1. Dekoder główny PVR HD 7000 zmienić na evobox i nowy konwerter

2. Jeden dekoder Multiroom (PVR HD 7000) zmienić na moduł cam - jest to możliwe?

 

Jakie były by opłaty abonamentowe? Fajnie jakby zmieścić się w 80-90zl z darmowymi miesiącami

Edytowane przez Pawel074
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Premium jest za 89,99zł, MR po 5zł, czynszu za Evobox brak, jego aktywacja to 49zł. Zestaw antenowy z konwerterem Unicable jest za 129zł.

Moduł CAM nie może być "dekoderem" dodatkowym ani głównym dla usługi Multiroom HD obecnie. Takie wymiany nie są już możliwe. Dodatkowo dekoder dodatkowy PVR7000 przy przedłużeniu umowy będziesz musiał wymienić na HD2000/3000/5500s/6000. Koszt 29zł.

Umowa na 15 miesięcy, z jednym miesiącem gratis lub na 2 lata i czterema miesiącami gratis. Koniecznie złóż wypowiedzenie umowy, aby sobie ułatwić negocjacje z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;)
Obecnie posiadam umowę 24/6.

 

Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD za 64.99 zł
Multiroom za 0 zł
 
Power LTE 2.0 50 GB za 49.99 zł + udostępnienie IDU/ODU 10 zł 
Po rabacie (smartDOM 3) 35 zł wychodzi za internet.
 
 
Razem 99.99zł, umowy kończą się w połowie stycznia, internetu raczej nie będę przedłużał. Wypowiedzenia złożone.

Przeczytałem sporo stron tego tematu, ale chciałbym się dowiedzieć czy dobrze wszystko rozumiem. Jeśli chodzi o TV to jedyne na co mogę liczyć z kanałami sportowymi i nie drożej niż 70zł to:
- to samo za 60 zł 12/3,
- to samo, plus Eleveny za 70 zł 12/3.
i w obu tych opcjach multiroom wciąż za 0 zł?

Rozumiem, że jeśli przedłużę umowę teraz to stracę na ostatnie 2 miesiące umowy rabat za smartDOM i będę płacił 60 zł za internet? Jeśli tak, to nie opłaca się na razie przedłużać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa u mnie wygląda obecnie tak, że będę mieć abonament w plusie powyżej 50zł więc załapie się na -50% SmartDom. Wypowiedzenie do CP już wysłałem, miałem umowę 12/3 Familijny 39,99 + Multiroom 10zł + czynsz za dekoder ESI-88 5zł + Eleven 15zł=69,99zł.

Z racji, że mogę skorzystać ze SmartDomu to mogę zaszaleć z czymś lepszym i tutaj moje pytanie czym się różni pakiet Premium od Premium Max, jakie to będą koszta, za ile w nich jest multiroom i jak z czynszem za dekoder, raczej nie planuje zmieniać na Evoboxa póki co. Dodatkowo na jaki okres musi być umowa, żeby skorzystać ze SmartDomu i czy są w niej jakieś darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień dobry ;)

Obecnie posiadam umowę 24/6.

 

Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD za 64.99 zł
Multiroom za 0 zł
 
Power LTE 2.0 50 GB za 49.99 zł + udostępnienie IDU/ODU 10 zł 
Po rabacie (smartDOM 3) 35 zł wychodzi za internet.
 
 
Razem 99.99zł, umowy kończą się w połowie stycznia, internetu raczej nie będę przedłużał. Wypowiedzenia złożone.

 

Przeczytałem sporo stron tego tematu, ale chciałbym się dowiedzieć czy dobrze wszystko rozumiem. Jeśli chodzi o TV to jedyne na co mogę liczyć z kanałami sportowymi i nie drożej niż 70zł to:

- to samo za 60 zł 12/3,

- to samo, plus Eleveny za 70 zł 12/3.
i w obu tych opcjach multiroom wciąż za 0 zł?

 

Rozumiem, że jeśli przedłużę umowę teraz to stracę na ostatnie 2 miesiące umowy rabat za smartDOM i będę płacił 60 zł za internet? Jeśli tak, to nie opłaca się na razie przedłużać.

 

 

Wszystko dobrze zrozumiałeś, jeśli chodzi o ceny i czas trwania umowy oraz bezpłatnych miesięcy. Z jedną małą poprawką - nie stracisz rabatu smartDOM.

Sprawa u mnie wygląda obecnie tak, że będę mieć abonament w plusie powyżej 50zł więc załapie się na -50% SmartDom. Wypowiedzenie do CP już wysłałem, miałem umowę 12/3 Familijny 39,99 + Multiroom 10zł + czynsz za dekoder ESI-88 5zł + Eleven 15zł=69,99zł.

Z racji, że mogę skorzystać ze SmartDomu to mogę zaszaleć z czymś lepszym i tutaj moje pytanie czym się różni pakiet Premium od Premium Max, jakie to będą koszta, za ile w nich jest multiroom i jak z czynszem za dekoder, raczej nie planuje zmieniać na Evoboxa póki co. Dodatkowo na jaki okres musi być umowa, żeby skorzystać ze SmartDomu i czy są w niej jakieś darmowe miesiące?

 

Premium (89,99zł) jest bez pakietu Eleven Sports, Premium Max (99,99zł) jest z pakietem Eleven Sports. Multiroom w obu wypadkach jest po 5zł. Czynsz zostaje 5zł. Jeśli koniecznie chcesz wejść w smartDOM, to teraz długa umowa (minimum 24 miesiące), dopiero kolejne przedłużenia mogą być w krótkich umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Z racji, że chciałbym minimum ten Familijny Eleven i multiroom to nic ciekawego poniżej 60zł nie znajdę więc wydaje mi się, że będzie to dla mnie najkorzystniejsze i akurat się fajnie złoży bo w tym samym czasie przedłużę plus i CP na 24m i będę mieć przez cały okres umowy zniżkę. Co do tej umowy to będą jakieś darmowe miesiące w CP?

Edytowane przez dewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W poniedziałek rano przedłużyłem umowę telefonicznie z DUK. Wszystko zostało ustalone tak jak chciałem: pakiet Premium, umowa na 12 miesięcy z tego 3 pierwsze darmowe bez wymiany sprzętu. Miałem otrzymać na emaila w ciągu 24 godzin potwierdzenie warunków umowy lecz do dnia dzisiejszego ich nie dostałem. Po kilku telefonach i zapewnieniach, że oferta zostanie ponownie przesłana na adres email, niestety dalej jej nie otrzymałem. Miał ktoś z forumowiczów podobny przypadek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam teraz pakiet do grudnia Pakiet Familijny Max HD+Sport HD+ Film HD umowa na 24m pierwsze 6 było darmowe + do tego Multiroom 3 dekodery. za 79,99

W pierwszym kontakcie jakiś miesiąc lub dwa temu zaproponowano mi to samo ale pierwsze 3 miesiące za 0 zł. odrzuciłem propozycję, dziś dostałem propozycję utrzymania tego samego z tym że umowa na 29m w tym 6m za 0 zł (lub 4m za 0zł + wymiana dekodera na evobox).

Mam pytanie na co mogę liczyć po złożeniu rezygnacji ? nie potrzebny mi pakiet sport hd reszta mogła by zostać :) umowa na 24m czy jest szansa na zniesienie opłaty za multi room i do tego 6m za 0 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W poniedziałek rano przedłużyłem umowę telefonicznie z DUK. Wszystko zostało ustalone tak jak chciałem: pakiet Premium, umowa na 12 miesięcy z tego 3 pierwsze darmowe bez wymiany sprzętu. Miałem otrzymać na emaila w ciągu 24 godzin potwierdzenie warunków umowy lecz do dnia dzisiejszego ich nie dostałem. Po kilku telefonach i zapewnieniach, że oferta zostanie ponownie przesłana na adres email, niestety dalej jej nie otrzymałem. Miał ktoś z forumowiczów podobny przypadek?

Pozdrawiam

Tak. Też nie otrzymałem maila, umowa na Rodzinny HD za 4,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...