Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@krzysiek_

 

Jak złożysz wypowiedzenie to dostaniesz pakiet Familijny w cenie 19,99zl przy umowie 24/3.

dzialduk, ale zwykły Familijny kosztuje 19,99 zł. Familijny Max to jest za 29.99 zł.

I jeszcze mam takie pytanie. Kiedyś na stronie CP w zakładce telewizja, było dużo pakietów, a teraz są tylko trzy. Nie ma np. samego rodzinnego czy samego Familijnego. To już tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to co zalinkowałeś to kiedyś też widziałam, jak weszłam na stronę CP.

A teraz jak tam wejdę to widzę tylko tak:.

http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

A że wątek jest dla stałych abonentów, to wiem, i pewnie zaraz moderator usunie to co piszę tu.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. I, jak zostało słusznie zauważone, niniejszy wątek jest o ofertach dla stałych klientów CP. Na stronie internetowej CP są wyłącznie oferty dla nowych klientów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Starałem się przejrzeć forum w poszukiwaniu odpowiedzi, chciałem tylko potwierdzenia oferty na którą mogę liczyć. Mianowicie posiadam Pakiet Familijny MAX Hd +SportHD+CinemaxHD+FILM HD+ MultiroomHD za 69,99. Mam dwa stare dekodery HD umowa była na 24 miesiące - do końca  7 miesięcy .

To co chciałbym mieć to tak jak obecnie  + Eleven Sport (ewentualnie mogę  odpuścić CinemaxHD i FilmHD - ale chyba się nie da).

Z tego co pisaliście to mogę to uzyskać za 69,99 + 5 za Multiroom ?

Teraz tylko pytanie na jaki czas byłaby umowa przy starym sprzęcie a na ile przy zamianie głównego na EVOBOX (wtedy +10zł za czynsz, czyli łącznie 84,99) ?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witek222
Jezeli chcesz skorzystać z telefonicznej zmiany warunków umowy to nie możesz domówić sobie samego konwertera. Możesz jednak wymienić dekoder i wraz z nim wymienić konwerter.
Ale oczywiście przez 18 miesięcy od zawarcia nowej umowy masz promocje na sprzęt w punkcie. Więc najkorzystniej skorzystać z opcji 12/3, a konwerter zakupić w punkcie. Pozdrawiam.

 

@marekpolek
Przyjęte jest, że przy sześciu nie zapłaconych okresach są dostępne już nowe oferty.
Aczkolwiek pomagałem ostatnio koledze @folt, który wysłał wypowiedzenie 8 miesięcy przed końcem i chciał skorzystać z oferty 12/3. Umowa kończyła mu się 11.05.2017, czyli oferta powinna być odblokowana po 11 listopada, ale już teraz udało się dostać ofertę 12/3, więc różnie to czasami bywa. Ale 6 miesięcy przed końcem na pewno oferty są już dostępne, ale warto pismo złożyć wcześniej, bo czasami, tak jak w tym wypadku, nawet 7 miesięcy przed końcem można skorzystać z nowej oferty.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie ceny masz takie, jak przez dział utrzymania, ale jeżeli chciałbyś wymienić na Evobox to dostaniesz umowę na 15/1 lub 24/4 + jednorazowa opłata za Evobox 49 zł +5 zł miesięcznie czynszu.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...