Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1MR przy pakiecie  Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD kosztuje 10 zł, jest to kwota stała, niezmienna, tak jak ceny pakietów. Negocjować można tylko długość umów. Użytkownik @swojadroga pisze o tym co 3 strony w tym wątku ;) 1MR dopiero przy pakiecie premium lub FMaxHD + pakiet HBO kosztuje 5 zł

Edytowane przez Niszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak mi się wydawało jak piszesz, że kwota jest stała i wynosi 10 zł, ale parę stron wcześniej inny użytkownik pisał..., że zaproponowali mu multiroom za 5zł

 

 

Jak do tej pory miałem Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD w umowie 24/6 za cenę 59,99, dodatkowo multiroom za 10 zł.

 

Jakiś czas temu wysłałem wypowiedezenie i dzisiaj dostałem taką ofetrę, na którą przystałem:

Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD (79,99zł)

z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu 

Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69,99zł)

dodatkowo

 - ON THE GO za darmo przez cały okres umowy,

 - multiroom x 1 - 5 zł/mies

 - wymiana HD 7000 na Evobox PVR (z opłatą 5 zł/mies)

Początkowo proponowano mi umowę 29/4 ale finalnie zeszli do 24/4.

 

Nie wiem czy korzystna umowa ale zależało mi koniecznie na wymianie dekodera na Evo i na Eleven Sports.

Finalnie całość miesięcznie będzie mnie kosztowała 66,66 zł (po wypowiedzeniu VOD - które mnie nie interesuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba patrzeć na to jaka wychodzi średnia kwota miesięczna po odjęciu darmowych miesięcy. Jest jakaś konfiguracja co na pakiet za 59.99 +1MR da się zrobić średnią na poziomie 55-56zł mies było kilkanaście stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba patrzeć na to jaka wychodzi średnia kwota miesięczna po odjęciu darmowych miesięcy.

I miesięcy, o które sobie skracasz umowę wysyłając wypowiedzenie i podpisując nową na 6 miesięcy przed końcem obecnej :)

 

 

Jest jakaś konfiguracja co na pakiet za 59.99 +1MR da się zrobić średnią na poziomie 55-56zł mies było kilkanaście stron wcześniej

To jakaś słaba ta średnia ;) Ja mam Premium Max i 2 multiroomy, a średnia mi wychodzi 55 zł/mc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110 zł, umowa 12/3. Po upływie 6 okresu rozliczeniowego wypowiedzenie i nowa umowa. Średnia cena dot. tylko okresu obowiązywania nowej umowy. Kolejna 15/3 będzie już z wyższą średnią ok. 70 zł/mc, co za full pakiet i tak jest promocją ;)

 

 

żebraczka?

Nazywaj to jak chcesz. Polsat gdyby mógł, to oskubał by mnie z każdej złotówki. Skoro mam możliwość zapłacić mniej, to czemu nie skorzystać?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna: 110*12=1320, 3 mies gratis: 1320-330=990, Średnia 990/12=82.5zł. Jak w 9 mies wyślesz wypowiedzenie to na 3 masz przed końcem umowy i nie ma takich ofert by ponownie Ci dali 12/3 czy nawet 15/3 jak masz do końca umowy 3 miesiące. Wtedy proponowane są standardowe oferty na 24 lub nawet 29 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, znowu mam Ci udowadniać, że nie masz racji? Nie wysyłam po 9 miesiącu umowy, a po 6-tym. Mam 3 darmowe miesiące, przez kolejne 3 płacę i ślę wypowiedzenie. Tak, wypowiedzenie można wysłać na 6 miesięcy przed końcem i na spokojnie wynegocjujesz krótszą niż 24-miesieczną umowę. Nie ja jeden tak mam, co nie raz było tutaj na forum pisane, ale Ty ciągle bronisz przegranej sprawy.

 

Czyli mam tak:

(3*110)/6 = 330/6 = 55 zł / mc

 

Później maks co mogę ugrać to 15/3. Znowu ta sama procedura:

 

(6*110)/9 = 660/9 = 73,33 zł/mc

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Czy więcej 'korzyści' można otrzymać przy podpisywaniu kolejnej umowy:

a ) wysyłając wypowiedzenie starej na 6 miesięcy przed

b ) wysyłając wypowiedzenie starej na ok. 1 miesiąc przed

 

Bardzo proszę o pomoc kogoś rozeznanego w tych tematach :)

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, znowu mam Ci udowadniać, że nie masz racji? Nie wysyłam po 9 miesiącu umowy, a po 6-tym. Mam 3 darmowe miesiące, przez kolejne 3 płacę i ślę wypowiedzenie. Tak, wypowiedzenie można wysłać na 6 miesięcy przed końcem i na spokojnie wynegocjujesz krótszą niż 24-miesieczną umowę. Nie ja jeden tak mam, co nie raz było tutaj na forum pisane, ale Ty ciągle bronisz przegranej sprawy.

 

Czyli mam tak:

(3*110)/6 = 330/6 = 55 zł / mc

 

Później maks co mogę ugrać to 15/3. Znowu ta sama procedura:

 

(6*110)/9 = 660/9 = 73,33 zł/mc

DUK uważa że nie ma takich ofert, dzwoniłem z ciekawości i rozmawiałem z 4 osobami po sobie. Nie ma takich ofert jak przedstawiasz, powiedzieli że jak by były takie oferty to by mi przedstawili bo taki mają obowiązek ale takich ofert nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo powiedzą pierwszemu lepszemu który dzwoni z takim pytaniem. Jak będziesz przedłużał umowę wtedy pytaj.

Są takie oferty i nie tylko ja na tym forum jestem w stanie Ci to potwierdzić. Poczytaj kilkanaście ostatnich stron tego wątku a zobaczysz, że wielu dostaje takie propozycje jak wcześniej wspomniałem.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszliśmy do punktu dowiedzieć sie czy mają jakąś nową ofertę po złożeniu wypowiedzenia (wolelibyśmy na miejscu to załatwić, gdyż nie wiem czy będziemy gdy kurier przyjdzie) :) no i znowu ten sam konsultant sie trafil. Zaoferował umowe 29m i nic gratisowych, do tego, gdy powiedzieliśmy, że na infolinii zaproponowano nam 4m darmowe i evobox za 1 zl, pakiet Premium max po rabacie smartdom, dowiedzieliśmy się, że podobno to nieprawda bo jak są darmowe miesiące nie ma rabatu w smartdomie? Ktoś się orientuje co do tego?

Edytowane przez pastelove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się opłaci przedłużać czy wziąć nową umowę jeśli w grę wchodzi wymiana głównego deka na Evo?

Nową umowę z evoboxem za 1zl masz 2 miesiące gratis (tak mówia w punkcie, a na stronie jest 3), a przedłużając 24m to 4m gratis i evobox za 1zl, nie wiem jak przy krótszych umowach jest.

Edytowane przez pastelove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK uważa że nie ma takich ofert, dzwoniłem z ciekawości i rozmawiałem z 4 osobami po sobie. Nie ma takich ofert jak przedstawiasz, powiedzieli że jak by były takie oferty to by mi przedstawili bo taki mają obowiązek ale takich ofert nie ma. 

Ciekawe na jaki numer dzwoniłeś bo ja od razu powiedziałem co mnie interesuje i 6 miesięcy przed dostałem umowę 12/3. Zresztą robię to kilka lat, raz umowa na 15msc potem wracam na 12 msc. Co się tylko zmieniło to liczba darmowych spadła z 5 na 3 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...