Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna umowa 12/5 Premium wypowiedzenie złożone miesiąc temu, był tylko jeden tel w celu potwierdzenia ze umowa wygaśnie z tym i tym dniem.

Wczoraj sam dzwoniłem do DUK, lecz niestety nic mi nie zaproponowano i mam czekać na telefon, bo mam Multioferte.

 

Czy przy wybraniu Premium na umowe 15/5 lub 24/8 moge dostać w gratisie Eleven czy Rozrywka lub rabat na Premium Tenis ?

 

Dekoder własnościowy od 8 lat

 

Pozdrawiam

Nie zaproponują Ci nic. Tylko w APS-ie "rozwalisz" Multiofertę podpisując umowę na TV z puli ofert dla nowych klientów oraz jeśli drugą umową jest internet, to również nową umowę na internet. Jeśli w skład Multioferty wchodzi numer telefoniczny, to możesz go przenieść do dowolnej usługi głosowej Plus. Tylko w ten sposób można przedłużyć teraz Multiofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SiGi. U mnie zdanie "z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy" było wydrukowane na czerwono, żeby raziło w oczy i nie było żadnych wątpliwości w jakim trybie składam wypowiedzenie. Są dwie możliwości: albo ktoś jest złośliwy i celowo wprowadza w błąd licząc na to "a może się uda", albo jest [beep]em, który nie potrafi zrozumieć słowa pisanego ani słyszanego.

Nie wiem co takiego jest w słowie g.ł.ą.b.

Skoro tak to ewidentnie ktoś pogrywa sobie z klienta. Oj nie ładne to praktyki, polecam tego nie odpuszczać i walczyć z [beep]twem w Państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowe oferty dla obecnych klientów. To co już znamy zostało wzbogacone o:

 

1. Familijny HD + Cinemax HD (39,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Rodzinny HD + Cinemax HD (19,99zł). Dostępne długości umów, to 36 i 29 miesięcy z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 14,90zł lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bezpłatnymi.

 

2. Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD (69,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Familijny Max HD + Cinemax HD (49,99zł). Dostępne długości umów, to 29 i 24 miesiące z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 39,90zł lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bezpłatnymi.

 

3. Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD (79,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69,99zł). Dostępne długości umów, to 29 i 24 miesiące z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 49,90zł/59,90zł (w zależności od wysokości abonamentu przedłużanej umowy) lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bez opłat oraz ON THE GO przez cały okres umowy w cenie lub umowa na 15 miesięcy z 4 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 49,90zł/59,90zł lub umowa na 15 miesięcy z 3 miesiącami bez opłat.

 

Powyższe okresy promocyjne dotyczą przedłużenia umowy bez wymiany dekodera głównego. Zasady bez zmian, tzn. oferty z gratisem najwcześniej na 6 miesięcy przed upływem okresu podstawowego umowy. Anulowanie miesięcy umowy przedłużanej również pozostają.

 

Z racji wprowadzenia oferty Familijny HD + Cinemax HD -> Rodzinny HD + Cinemax HD, zostały usunięte oferty Familijny HD -> Rodzinny HD dla obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pakiet Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports za 69,9zł/msc. No rewelacja. -30zł za brak HBO to dobra oferta. Dziwne, że tak tego Cinemaxa pchają na siłę. Czyżby był aż tak tani, że nie robi znaczącej różnicy w cenie końcowej?

A właśnie, jak wygląda kwestia opłaty za Evoboxa w tym pakiecie? Przykładowo: mam teraz Premium Max i Evoboxa za 0zł to czy przy zejściu do ww. pakietu Evobox pozostaje bez opłat miesięcznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaproponują Ci nic. Tylko w APS-ie "rozwalisz" Multiofertę podpisując umowę na TV z puli ofert dla nowych klientów oraz jeśli drugą umową jest internet, to również nową umowę na internet. Jeśli w skład Multioferty wchodzi numer telefoniczny, to możesz go przenieść do dowolnej usługi głosowej Plus. Tylko w ten sposób można przedłużyć teraz Multiofertę.

A jak z darmowymi miesiącami za TV na Premium ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie:

 

Nie zaproponują Ci nic. Tylko w APS-ie "rozwalisz" Multiofertę podpisując umowę na TV z puli ofert dla nowych klientów oraz jeśli drugą umową jest internet, to również nową umowę na internet. Jeśli w skład Multioferty wchodzi numer telefoniczny, to możesz go przenieść do dowolnej usługi głosowej Plus. Tylko w ten sposób można przedłużyć teraz Multiofertę.

 

Link masz w mojej sygnaturce.


Bardzo dobry pakiet Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports za 69,9zł/msc. No rewelacja. -30zł za brak HBO to dobra oferta. Dziwne, że tak tego Cinemaxa pchają na siłę. Czyżby był aż tak tani, że nie robi znaczącej różnicy w cenie końcowej?

A właśnie, jak wygląda kwestia opłaty za Evoboxa w tym pakiecie? Przykładowo: mam teraz Premium Max i Evoboxa za 0zł to czy przy zejściu do ww. pakietu Evobox pozostaje bez opłat miesięcznych?

 

49zł aktywacja i 5zł czynszu jest normalnie z wymianą dekodera, ale w Twoim wypadku powinno być 0zł.

 

Dla opcji Familijny Max HD + Cinemax HD -> Familijny HD + Cienamx HD aktywacja wynosi 49zł + 10zł czynszu za Evoboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pakiet Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports za 69,9zł/msc. No rewelacja. -30zł za brak HBO to dobra oferta. Dziwne, że tak tego Cinemaxa pchają na siłę. Czyżby był aż tak tani, że nie robi znaczącej różnicy w cenie końcowej?

A właśnie, jak wygląda kwestia opłaty za Evoboxa w tym pakiecie? Przykładowo: mam teraz Premium Max i Evoboxa za 0zł to czy przy zejściu do ww. pakietu Evobox pozostaje bez opłat miesięcznych?

 

 

Udało ci się taką ofertę uzyskać? A w jakiej konfiguracji umowa? Bo ja też coś takiego chciałem a oni oferują FMAX+ CINEMAX+ SPORT+ FILM za 59,99+ Eleven za 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualna umowa 12/5 z pakietem Familijnym Max HD + Sport HD + Film HD

Po okresie bezpłatnym zostawiłem sobie tylko Sport HD więc po opłacaniu dwóch miesięcy w kwocie 59,99 zł zamierzam złożyć wypowiedzenie.

Z uwagi na to, że Familijny Max HD jest produktem uprawniającym do SmartDomu chcę taką podstawę zostawić i teraz pytanie bo pojawiła się u mnie mała wątpliwość po tym wpisie @swojadroga, czy dostanę takie warunki:

Umowa 15 m-cy na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD 59,99 zł z czego pierwsze 3 m-ce GRATIS i anulowanie pozostałych płatnych miesięcy z poprzedniej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowe oferty dla obecnych klientów. To co już znamy zostało wzbogacone o:

 

1. Familijny HD + Cinemax HD (39,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Rodzinny HD + Cinemax HD (19,99zł). Dostępne długości umów, to 36 i 29 miesięcy z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 14,90zł lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bezpłatnymi.

 

2. Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD (69,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Familijny Max HD + Cinemax HD (49,99zł). Dostępne długości umów, to 29 i 24 miesiące z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 39,90zł lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bezpłatnymi.

 

3. Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD (79,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69,99zł). Dostępne długości umów, to 29 i 24 miesiące z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 49,90zł/59,90zł (w zależności od wysokości abonamentu przedłużanej umowy) lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bez opłat oraz ON THE GO przez cały okres umowy w cenie lub umowa na 15 miesięcy z 4 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 49,90zł/59,90zł lub umowa na 15 miesięcy z 3 miesiącami bez opłat

Taką ofertę chciałem uzyskać tydzień temu, ale mam to samo (pozycja 3)  z elevenami dodatkowo za 15 (czyli 15 zł i 1 miesiąc "w plecy").

Jednym słowem przedłużyłem tydzień za wcześnie...

Pozostaje czekać na możliwość wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują się chyba na odpływ abonentów w związku z wprowadzaniem przez dobrą zmianę abonamentu RTV.

 

Nie widzę związku. Abonament RTV w tym momencie również jest obowiązkowy, a posiadanie platform satelitarnych/kablowych nie zwalnia z obowiązku jego opłacania.

Edytowane przez wa293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, aktualna umowa 12/5 z pakietem Familijnym Max HD + Sport HD + Film HD

Po okresie bezpłatnym zostawiłem sobie tylko Sport HD więc po opłacaniu dwóch miesięcy w kwocie 59,99 zł zamierzam złożyć wypowiedzenie.

Z uwagi na to, że Familijny Max HD jest produktem uprawniającym do SmartDomu chcę taką podstawę zostawić i teraz pytanie bo pojawiła się u mnie mała wątpliwość po tym wpisie @swojadroga, czy dostanę takie warunki:

Umowa 15 m-cy na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD 59,99 zł z czego pierwsze 3 m-ce GRATIS i anulowanie pozostałych płatnych miesięcy z poprzedniej umowy?

tak jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD (79,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69,99zł).

 W tym zdaniu masz podane pakiety i ceny obowiązujące po okresie promocyjnym.

 

 

 

 

Dostępne długości umów, to 29 i 24 miesiące z 9 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 49,90zł/59,90zł (w zależności od wysokości abonamentu przedłużanej umowy) lub umowa na 29 miesięcy z 6 miesiącami bez opłat oraz ON THE GO przez cały okres umowy w cenie lub umowa na 15 miesięcy z 4 miesiącami promocyjnie obniżonej stawki abonamentu do 49,90zł/59,90zł lub umowa na 15 miesięcy z 3 miesiącami bez opłat

Powyższe zdanie złożone rozłączne mówi o wariantach umów, które nie mogą być ze sobą łączone (wykluczają się co sugeruje spójnik "lub") i informuje o długości okresu promocyjnego oraz stawkach abonamentu w nim obowiązujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie, bo niedawno pojawiały się wypowiedzi, że korzystającym ze SmartDomu dają tylko minimum dwuletnie umowy: przed chwilą skończyłem rozmowę o przedłużeniu umowy objętej rabatem 50%. Przedłużenie pół roku przed końcem, umowa 12/3, rabaty zachowane. Konsultant nawet nie zająknął się o dłuższych umowach, zaczął od takiej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam umowę z Cyfrowym Polsatem na pakiet Rodzinny HD w cenie 19,99 zł, umowa kończy się za 6 miesięcy i w związku z tym mam pytanie: czy przy przedłużaniu umowy mogę wynegocjować niższą cenę na ten pakiet, czy w tej kwocie nie ma możliwości negocjacji? Obecnie posiadam dekoder HD3000. Istnieje możliwość jego wymiany na HD5500s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macko4

 

Ten sześć miesięcy przed końcem nie możesz obniżyć ceny pakietu takie oferty sa dostępne 4 miesiące przed końcem. Ale już teraz możesz dostać ofertę gdzie te miesiące które zostały będą anulowane a dostaniesz 6 miesięcy gratis przy umowie na 24 miesiące i pakiet rodzinny na okres promocyjny. Lub Pakiet familijny w cenie 19,99zł przez cały okres umowy i 3 miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...