Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda że cyfrowy polsat zmienia ofertę i juz nie będzie anulowania miesięcy? dzisiaj konsultant do mnie dzwonił i tak mi mówił..

 

Jeśli mówisz o usłudze Internet, to tak. Będą dodawane miesiące pozostające do końca zobowiązania wynikającego z przedłużanej umowy i jeśli aneks przewiduje niższą stawkę abonamentu, to przez dodatkowe miesiące będzie obowiązywać stawka dotychczasowa (wyższa). Ta sama zasada obowiązuje w Plusie.

PS. Zapowiadałem to już, ale niektórzy wzięli to za żart.

Witam, a jak mam pakiet Premium plus 1 multiroom i płace 84.99 czy mogę coś więcej ugrać z ceną? Umowa kończy się za 4 miesiące.

 

Ugrasz...wyższy abonament. Skończyło się Premium za 79,99zł, teraz jest tylko za 89,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę 4 miesiące przed końcem obecnej po wysłaniu wypowiedzenia - 24 miesiące/3 gratis, pakiet familijny HD za 19,99 zł plus 10 zł opłata multiroom. Po okresie podstawowym umowy ceny nie ulegają zmianie. Wcześniej miałem pakiet familijny max HD za 49,99 + 10 zł multiroom (15/5 m c)

Edytowane przez Piguła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie posiadam Familijny max HD oraz multiroom x 2. Za abonament mam 49,90, natomiast 1 multiroom jest darmowy, a za 2 płacę 5 zł.

 

Chcę zrezygnować z 1 dekodera i zmniejszyć kwotę zobowiązania. Do końca umowy mam 4 miesiące.

 

Czy da się ugrać Familijny max HD wraz z 1 multiroomem w kwocie 29,90 albo Familijny HD za 19,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa na tv w Cyfrowym Polsacie. 

 

Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD) za 99 zł miesięcznie. 

Jaką ofertę na to mógłbym wynegocjować? 

 

Pakiet Familijny Max HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...