Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to prawda...ja mam w systemie multiroom'y jako hd5000 i przy przedłużeniu zostaje na mnie wymuszony zwrot dekoderów hd5000 i pobranie nowych z aktywacją po 29zł/szt

 

Dzwoniłem na DUK, BOK i byłem w APS...wszędzie ten sam problem.

 

Toż to lepiej zrobić wymianę serwisową przed przedłużeniem umowy - wtedy odpada aktywacja. Poza tym, to lekkie przegięcie wymagać opłaty za aktywację przy wymuszonej wymianie dekodera przez operatora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety PVR7000 nie może być multiroomem (EVOBOX i Sagem również).

Dziękuję,

Wreszcie po miesiącu uzyskałem przynajmniej pewność, że DUK nie chce mnie "nabrać" mówiąc że się nie da przenieść PVR7000 do multiroomu.

 

Mam 2 pytanka:

1. Czy opłaca się wymieniać HD2000 na HD5500s (wiem oczywiście o aktywacji 29 zł, ale czy ten nowszy jest szybszy lub ma ładniejszy obraz?)

2. Czy przy kolejnym przedłużaniu umowy rezygnacja z multiroomu (z jednego lub dwóch) jest traktowana jak wymiana dekodera i czy w związku z tym będą tylko 3 miesiące bezpłatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej niemożliwe, żeby DUK wymusił wymianę dekodera i w dodatku obciążył abonenta aktywacją, która będzie spowodowana "widzimisie" DUK. Jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować zmianę sprzętu, ale nie opłatę, bo wynika ona nie z mojej winy, tylko operatora. Chyba sobie naprawdę jaja robicie.

Edytowane przez umcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co najmniej kilkanaście ostatnich stron tego tematu, pomału pisz wypowiedzenie (tak by do końca zostało 6 miesięcy wzorów znajdziesz tu bez liku ) i za dobry miesiąc będziesz mieć nową umowę-jak będziesz chcieć to i HBO (nawet Go) będziesz mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: 29/8 Premium Max + multiroom z wymianą na Evobox (+49zł jednorazowo) abonament 94.99zł. 

Co myślicie?

Mysle ze powinienes jednak przeczytac te ostatnie posty.

PS, nie wiem co za brednie piszesz, bo nie dostaniesz 8 miesiecy za darmo.

Umowa 29miesiecy, no jasne jak potrzebujesz. 

Abonament 94.99zł - to tez nie jest mozliwe.

 

​Po co takie brednie piszesz i wprowadzasz ludzi w błąd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 dzięki za odpowiedź. 

@kryczniker po co się wypowiadasz? Takie warunki przedłużenia dostałem. Brednie piszesz samemu bo nikogo w błąd nie wprowadzam. 

Dobrze, pokaz to na papierze jesli nie to wnioskuje o ban dla Ciebie. 

Powtorze...

Nie jest mozliwe otrzymanie 8 miesiecy za darmo przy wymianie dekodera glownego(i nikt jeszcze tego nie dostal od X lat).

Nie jest mozliwe uzyskanie Premium max za 94,99 przy przedluzeniu umowy[jedynie z happy hours ale obecnie nie ma takowej promocji](obstawiam, ze wg. Ciebie dostales Premium Max za 89,99 + 5zl koszt mr).

Kiedy pokazesz zdjecie/screena warunkow jakie otrzymales, mozna wiedziec? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, pokaz to na papierze jesli nie to wnioskuje o ban dla Ciebie. 

Powtorze...

Nie jest mozliwe otrzymanie 8 miesiecy za darmo przy wymianie dekodera glownego(i nikt jeszcze tego nie dostal od X lat).

Nie jest mozliwe uzyskanie Premium max za 94,99 przy przedluzeniu umowy[jedynie z happy hours ale obecnie nie ma takowej promocji](obstawiam, ze wg. Ciebie dostales Premium Max za 89,99 + 5zl koszt mr).

Kiedy pokazesz zdjecie/screena warunkow jakie otrzymales, mozna wiedziec? 

 Premium+ HBO GO za 79,99zł + 10zł (2xMR)

 

 Premium MAX + HBO GO za 89,99zł +10zł (2xMR) 

 

Czy to jest maks co mogę wynegocjować w DUK ? Czy może jest jeszcze szansa na darmową szt MR ?

Edytowane przez Maverick1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Premium+ HBO GO za 79,99zł + 10zł (2xMR)

 

 Premium MAX + HBO GO za 89,99zł +10zł (2xMR) 

 

Czy to jest maks co mogę wynegocjować w DUK ? Czy może jest jeszcze szansa na darmową szt MR ?

Darmowy MR nie jest mozliwy jesli nie miales go wczesniej darmowego. 

Natomiast ciekawi mnie bo kolejna osoba pisze ze Premium Max + HBO GO masz za 89,99zl.

Chodzi o ten Premium MAX z Elevenami rozumiem, tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o ten Premium MAX z Elevenami rozumiem, tak ? 

Tak, Chodziło mi o Premium MAX ale chyba bez promocji Happy hours nie otrzymam w DUK za 89,99zł tylko 99,99zł :) No cóż w takim razie chyba wezmę Premium + HBO GO za 79,99zł to chyba najbardziej się opłaca aktualnie. 

Edytowane przez Maverick1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...