Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

śledzę temat od jakiegoś czasu, niby wszystko wydaje się jasne, jednak od nadmiaru informacji mogłem coś pomieszać, dlatego byłbym wdzięczny za potwierdzenie mojego toku rozumowania ;-)

 

Obecnie posiadam dwuletnią umowę na pakiet Familijny Max HD z MR za 59.99 łącznie. Za kilka dni do końca jej obowiązywania zostanie mi 6 miesięcy, co oznacza, że mogę wysyłać wypowiedzenie i czekać na kontakt/kontaktować się z DUK, tak?

W przypadku przedłużenia umowy te pozostałe 6 miesięcy zostaje anulowane?  

 

Interesuje mnie to samo co do tej pory + Sport HD. 

Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Cinemax HD + Film HD i MR mogę wynegocjować za 69.99 w umowie 15/5 albo nawet 12/5 (Evobox mnie nie interesuje)?

 

Jeśli dobrze rozumiem, zarówno w przypadku 15 jak i 12 miesięcznej umowy, na 5 miesięcy przed końcem mogę przedłużyć ją na podobnych zasadach?

 

Coś jeszcze we wspomnianej cenie mogę wywalczyć (jakieś VOD itp.), czy to już maksimum co mogę zyskać?

 

Z góry serdeczne dzięki za pomoc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa....

 

Wczoraj wynegocjowałem Familijny Max HD + Sport HD + Cinemax HD + Film HD z wymiana HD2000 na Evoboxa umowa 15/3...dzisiaj przyjedza kurier i zabiera HD2000...

 

Jako że mam umowe jeszcze z NC+ do końca października ale negocjacje słabo postępują ;)...jest opcja że z NC+ będę zmuszony zrezygnować no i wtedy chciałbym dołożyć do umowy Polsatu - multiroom ( nie ważne jaki dekoder)

 

Czy jest taka możliwość?...jaka cena takiej operacji ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

śledzę temat od jakiegoś czasu, niby wszystko wydaje się jasne, jednak od nadmiaru informacji mogłem coś pomieszać, dlatego byłbym wdzięczny za potwierdzenie mojego toku rozumowania :wink:

 

Obecnie posiadam dwuletnią umowę na pakiet Familijny Max HD z MR za 59.99 łącznie. Za kilka dni do końca jej obowiązywania zostanie mi 6 miesięcy, co oznacza, że mogę wysyłać wypowiedzenie i czekać na kontakt/kontaktować się z DUK, tak?

W przypadku przedłużenia umowy te pozostałe 6 miesięcy zostaje anulowane?  

 

Interesuje mnie to samo co do tej pory + Sport HD. 

Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Cinemax HD + Film HD i MR mogę wynegocjować za 69.99 w umowie 15/5 albo nawet 12/5 (Evobox mnie nie interesuje)?

 

Jeśli dobrze rozumiem, zarówno w przypadku 15 jak i 12 miesięcznej umowy, na 5 miesięcy przed końcem mogę przedłużyć ją na podobnych zasadach?

 

Coś jeszcze we wspomnianej cenie mogę wywalczyć (jakieś VOD itp.), czy to już maksimum co mogę zyskać?

 

Z góry serdeczne dzięki za pomoc.  

ta to wszystko co mozesz uzyskac, reszta jest ok.

Taka sprawa....

 

Wczoraj wynegocjowałem Familijny Max HD + Sport HD + Cinemax HD + Film HD z wymiana HD2000 na Evoboxa umowa 15/3...dzisiaj przyjedza kurier i zabiera HD2000...

 

Jako że mam umowe jeszcze z NC+ do końca października ale negocjacje słabo postępują ;)...jest opcja że z NC+ będę zmuszony zrezygnować no i wtedy chciałbym dołożyć do umowy Polsatu - multiroom ( nie ważne jaki dekoder)

 

Czy jest taka możliwość?...jaka cena takiej operacji ? :)

A no taka ze sobie przedluzysz umowe bez miesiecy gratisowych.

Bo w CP dobranie MR = aneksowanie umowy na kolejny czas.

Ew. patrz wyzej co kolega napisal, bo w koncu ktos przeczytal tematy i wie ile mozna wczesniej skorzystac z nowych ofert.

Wiec pozostaje CI co najwyzej taka opcja jak chcesz ms gratisowe.

 

Pamietajcie... mozna skorzystac z nowych ofert WCZESNIEJ, ale Was interesuja oferty z miesiacami gratisowymi a takowe sa 6(5)ms wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już trochę przestaje to rozumieć załóżmy mam umowę 15/5 przez pierwsze 5 miesięcy nic nie płacę czyli zostaje 10 miesięcy mija kolejne 5 miesięcy za które trzeba już zapłacić i teraz tak mogę już przedłużyć umowę ? Wtedy te 5 pozostałych miesięcy z tej umowy przepadnie? Jeżeli podpiszę nową umowę to będę miał na niej znowy gratisowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już trochę przestaje to rozumieć załóżmy mam umowę 15/5 przez pierwsze 5 miesięcy nic nie płacę czyli zostaje 10 miesięcy mija kolejne 5 miesięcy za które trzeba już zapłacić i teraz tak mogę już przedłużyć umowę ? Wtedy te 5 pozostałych miesięcy z tej umowy przepadnie? Jeżeli podpiszę nową umowę to będę miał na niej znowy gratisowe miesiące?

 

Dokładnie tak jest jak piszesz :)

Miałem umowę 12/5, minęło 5 darmowych miesięcy, zapłaciłem za 2 miesiące i wysłałem wypowiedzenie. Zadzwonili, anulowaliśmy starą umowę (a więc nie płaciłem za 5 miesięcy) i podpisałem nową na 15/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z prostych obliczeń matematycznych wychodzi prawie za darmo, a za darmo to wiadomo co można dostać... :grin:

Umowa nie jest na mnie, nigdy do tej pory nie zagłębiałem się w szczegóły dotyczące jej przedłużenia, co jak widać było błędem :wink: A CP w domu jest już kilkanaście lat.

 

Swoją drogą, dobrze, że istnieją takie fora, dzięki Wam dobrzy ludzie za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dobrze, że istnieją takie fora, dzięki Wam dobrzy ludzie za pomoc :wink:

Powiem Ci że do tego samego wniosku doszedłem już 10 lat temu-wcześniej przez kilka lat regularnie płaciłem abonament i nawet "pies z kulawą nogą" z CP nic mi nie zaoferował- dziś wiem co mi się należy a i z przyjemnością dzielę się też z innym tą wiedzą,zaglądaj tu często a przekonasz się że warto,nawet bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak piszesz :)

Miałem umowę 12/5, minęło 5 darmowych miesięcy, zapłaciłem za 2 miesiące i wysłałem wypowiedzenie. Zadzwonili, anulowaliśmy starą umowę (a więc nie płaciłem za 5 miesięcy) i podpisałem nową na 15/5.

I teraz przy umowie 15/5 po upływie 5 darmowych miesięcy, opłacasz 5 miesięcy i znowu bierzesz umowę 12/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany tym, co wyżej, zadzwoniłem do DUK, bo za 2 miesiące kończy się umowa na TV. Chcieli dać 29/8, ale się nie zgodziłem sugerując, że chcę 15/5 za Familijny Max HD + Pakiet FILM HD + Pakiet Sport HD. Zgodzili się, więc super. Nadmieniłem, że chcę też wziąć internet domowy, więc konsultant powiedział, że jak pakiet zaktualizuje się w systemach to zadzwoni do mnie za 2 tygodnie z ofertą na internet. Ciekaw jestem, czy da się ugrać coś więcej, niż w tym Smart Dom 40 zł za internet domowy, no i jaką umowę tutaj najkorzystniej wziąć?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

za niecałe 3 miesiące kończy mi się umowa z CP. Obecnie jestem na umowie 15/5 z pakietem Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD + HBO GO + Cinemax HD + Ipla Mix + multiroom HD w cenie 94,99zł. Czego mogę się spodziewać ewentualnie wywalczyć przy przedłużeniu?   Jest szansa na więcej za mniej zł i ewentualnie dodatkowo do tego kolejny multiroom? 

 

Obecne dekodery na stanie to: HD6000 (główny) oraz HD2000 (multiroom). Jest jeszcze stary jakiś chyba echostar ale nie używany i o nim myślałem żeby dać go do multiroomu. Ewentualnie dobrać evoboxa jako główny a HD6000 i HD2000 do multiroomu. Ale czy da radę tak zrobić i żeby coś ugrać?

Edytowane przez japko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

za niecałe 3 miesiące kończy mi się umowa z CP. Obecnie jestem na umowie 15/5 z pakietem Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD + HBO GO + Cinemax HD + Ipla Mix + multiroom HD w cenie 94,99zł. Czego mogę się spodziewać ewentualnie wywalczyć przy przedłużeniu?   Jest szansa na więcej za mniej zł i ewentualnie dodatkowo do tego kolejny multiroom? 

 

Obecne dekodery na stanie to: HD6000 (główny) oraz HD2000 (multiroom). Jest jeszcze stary jakiś chyba echostar ale nie używany i o nim myślałem żeby dać go do multiroomu. Ewentualnie dobrać evoboxa jako główny a HD6000 i HD2000 do multiroomu. Ale czy da radę tak zrobić i żeby coś ugrać?

 

Oferty przedłużeniowe w Cyfrowym Polsacie są stałe. Było już wielokrotnie o tym mówione w niniejszym wątku i też wielokrotnie takie oferty były tutaj przedstawiane.

Wystarczy przejrzeć kilka, kilkanaście ostatnich stron niniejszego wątku.

 

W usłudze Multiroom jako dekoder dodatkowy mogą być tylko wybrane modele dekoderów produkcji CPT (modele serii HDxx00).

Więcej informacji o usłudze Multiroom w Cyfrowym Polsacie, zasadzie jej działania itp. znajdziesz w niniejszym dziale forum, w odpowiednim wątku usłudze tej poświęconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę pomóżcie, umowa z CP kończy mi się  23 grudnia 2016. Mam ofertę Premium: Familijny Max HD, HBO HD HBO GO, Cinemax HD, Film HD, Sport HD, Ipla MIX, Vod, MR  płacę 99,90. Przysłano mi pocztą rewelwcyjną ofertę - dodają mi eleven i w ramach łaski przez pól roku płacę tyle samo , a potem 109,9. umowa na 24 m-ce. Trochę się wkurzyłam bo nowe oferty są lepsze, a ja właśnie przeszłam na emeryturę i nie stać mnie na taki luksus. Powiedzcie co mogłabym wytargować mam dekoder z nagrywarką i trochę go szkoda. Minimum w tej ofercie to  Premium: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet HBO HD HBO GO + Pakiet Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura standardowa jak u wszystkich:

1. złożyć wypowiedzenie w APS z zaznaczeniem że na koniec okresu promocyjnego

2. poczekać na kontakt , jeśli go nie będzie samemu zadzwonić do DUK

3. targować ofertę w sensie długości trwania umowy i ilości darmowych miesięcy.

W zależności od tego jaka jest ta umowa to albo 12/5 albo 15/5 (15mcy umowa w tym 5 darmowych) jest do wzięcia bez problemu. Ceny pakietów i MR są niezmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Premium Max za 99.99(VOD wyłączę),dwa dekodery za 0zł.

Jak będziesz twarda to podniesiesz pakiet, nie zwiększysz opłat, a nie zmieniając dekodera bez łaski przysługuje Ci 12/5,

jak masz opłatę za dekoder to trudno się jej będzie pozbyć bez wymiany dekodera, ale wtedy to już 12/3 lub 15/3 w przypadku przejścia na Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Sytuacja jest taka - pakiet TV - Premium z jednym MR (płacę 89,90), powiązany w SD I z internetem w CP oraz (jako 3 usługa ) telefonem w Plusie. Do końca umowy TV jeszcze 8 miesięcy. Chciałbym dodać kanały Eleven.

Czy można już teraz podpisać przedłużenie umowy na pakiet PMax (z kanałami eleven) nie tracąc zniżek związanych z SD I? Jakie są warunki przedłużenia umowy? Czy w ogóle jest to możliwe? A może lepiej dodać kanały w ICOK
za 15 zł/msc.?

Z poważaniem SK.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...