Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ceberebek W cenniku nie ma takiej pozycji. Ale... czy nigdy nie zdarzyło Ci się nieoficjalnie z kimś dogadać albo targować? To zależy od APS, w galerii handlowej nawet bym nie próbował - to są zazwyczaj młode punkty, tam zwykle wszystko musi być zgodnie z procedurą. Z niektórymi, zwłaszcza tymi, co są na rynku od długiego czasu można dojść do porozumienia. Można kupić sam konwerter, można wymienić jeden model dekodera na inny (w granicach rozsądku, np. HD3x np. HD5000 czy 5500, czy taniej serwisanta umówić na wymianę konwertera. Ale żeby była jasność - to nie jest normalna sytuacja i nie możesz iść do APS i powoływać się na wpis z forum, "bo ktoś tak zrobił". Ja tylko piszę, że da się, ale na miękko :)

 

To, o czym napisał @swojadroga, to drugie, znacznie łatwiejsze wyjście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo,nawet bardzo dużo :!: trzeba się bardzo natrudzić i cofnąć nawet dwie strony np.tu- https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-475?do=findComment&comment=1174987 i poczytać (jak się potrafi znaczy się) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo,nawet bardzo dużo :!: trzeba się bardzo natrudzić i cofnąć nawet dwie strony np.tu- https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-475?do=findComment&comment=1174987 i poczytać (jak się potrafi znaczy się) ;)

Ewentualnie mamę/lub kogoś dorosłego można poprosić o przeczytanie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stefan85 - nie chcę Cię obrażać, ale moja cierpliwość się kończy! Dziewięć wpisów poprzedzających Twoje pytanie jest dokładna odpowiedź! Jeśli tego nie rozumiesz i nie rozumiesz nie tylko mojej irytacji, to pora przeczytać regulamin forum i zapoznać się z netykietą. Kolejne Twoje pytania ewidentnie świadczące o Twoim lenistwie i ignorancji będą lądowały w koszu z wnioskiem o BAN. Dotyczy to też pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przy tym pakiecie każdy kolejny MR +10 zł i jest to nie do ominięcia.

Opłaty za EVOBOXa nie można znieść, no chyba, że przejdziesz na minimum pakiet Premium i wymienisz obecnego EVOBOXa na nowego bez czynszu w wariancie 15/3 lub 24/6.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca zeszłego roku ceny za Multiroom są sztywne. Pisałem o tym tutaj: http://forum.satkuri...w-cp/?p=1010176

 

 

swojadroga, dnia 14 Lip 2015 - 13:37, napisał:snapback.png

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.
-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.
-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.
 

 
A potem wielokrotnie powtarzaliśmy to w tym temacie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. jest taka sprawa. Złożyłem wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu umownego. Czekalem na telefon Z Działu Utrzymania jak to zwykle bywa może by coś dali nowego. Zamiast telefonu dostałem pismo z nakazem zwrotu dekodera po zakończeniu umowy.  I teraz nie wiem. Sam mam się upomnieć o kontakt z DUK czy oni jeszcze zadzwonią? I w ogóle co można jeszcze dostać? 5/15mc dają jeszcze? Zalezałoby mi na jak najszybszym  załatwieniu tej sprawy żeby to sie nie ciągneło nie wiadomo ile. jak poprosić o kontakt z  działem  Utrzymania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...