Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kyczniker,

a jak to jest z opłatą za MR - obecnie mam pierwszy dekoder dodatkowy za 5 zł, a drugi rabatowany na 0 zł za okazanie rachunku od konkurencji. Przy przedłużaniu umowy tak to pozostanie?

Tak. Tak pozostanie.

To zalezne bo moze ma pakiet za 59,99 i teraz oplata bedzie 10zł za pierwszy dekoder.

No ale watpie że konsultant zaznaczy odwrotnie dekodery(W sensie ze 1. oplata 10, 2. 0zl.

Ale to możliwe :D

Pisz jaki masz pakiet to Ci odpowiem konkretnie a nie na "czuja".

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam to co w podpisie. 13 sierpnia kończą mi się bezpłatne miesiące i chyba wypowiem umowę z powodu usunięcia Fightklub-a. Stąd chciałbym zapytać na co mogę liczyć jeśli zechcę pozostać z CP? :wink: Pewnie bym to wyczytał tutaj gdzieś w tym wątku, ale jestem zabiegany bo lecę na urol za parę dni. Dlatego będę wdzięczny za jakieś pomocne informacje :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2.08.2016r. kończy się okres darmowy - interesuje mnie umowa np: 15/5 , ciekawe czy mam szanse? :)

 

Szanse zawsze masz. ;) Nie wiemy, jaką masz obecnie umowę. Jeśli dłuższą, niż na 12 miesięcy to myślę, że śmiało dostaniesz i 12-miesięczną umowę.

Zacznij od wysłania / złożenia w APS-ie wypowiedzenia umowy. To jest podstawa. Bez tego oferty przedłużeniowe są zazwyczaj mizerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy do końca twojej obecnej umowy pozostanie poniżej 6 miesięcy to złóż wypowiedzenie umowy i potem czekaj na telefon z DUK (Działu Utrzymania Klienta).

Po umowie 24-miesięcznej spokojnie dostaniesz nawet umowę 12-miesięczną, w tym pierwsze 5 miesięcy gratis lub 3 miesiące gratis, jeśli zechcesz wymienić obecnie posiadany dekoder na inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji też jestem właśnie tego ciekaw. Mój ojciec ostatnio przedłużył umowę na 24 miesiące, w tym 6 miesięcy gratis z wymianą dekodera na Evoboksa.

I też chciałbym wiedzieć, czy jakby złożył wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem kanału Fightklub to czy miałby możliwość dostać teraz krótszą umowę, np. typu 15/5, ewentualnie 15/3? Bo na umowę 12-miesięczną nie będzie raczej szans? Z tego, co pamiętam to mój tato jest teraz już w szóstym, ostatnim miesiącu darmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Moja umowa podpisana w lutym na Premium w SmartDom jako 2gi produkt też była w opcji 24/6. Do 23 sierpnia mam bezpłatny okres promocyjny. Ciekawe, czy mogę teraz przejść na 12/5 z racji wycofania FightKlub, oczywiście na pakiet Premium MAX w SmartDom.

Poczekajmy na wypowiedź @kyczniker :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji też jestem właśnie tego ciekaw. Mój ojciec ostatnio przedłużył umowę na 24 miesiące, w tym 6 miesięcy gratis z wymianą dekodera na Evoboksa.

I też chciałbym wiedzieć, czy jakby złożył wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem kanału Fightklub to czy miałby możliwość dostać teraz krótszą umowę, np. typu 15/5, ewentualnie 15/3? Bo na umowę 12-miesięczną nie będzie raczej szans? Z tego, co pamiętam to mój tato jest teraz już w szóstym, ostatnim miesiącu darmowym.

Dlaczego na krótszą umowę nie ma szans, jeśli ostatnia w systemie jest na 24 miesiące? A że wypowiedziana przed czasem, nie powinno mieć znaczenia. Mi po rozwiązaniu umowy z powodu Love dali 12/5 po czym w kwietniu czy w maju wypowiedzenie (ostatni miesiąc darmowy) z powodu chyba HBO SD i propozycję mialem 15/5, ponieważ wcześniej było 12 miesięcy. Ostatecznie wziąłem wtedy 24/8 i smartdom, przedłużony w lutym w 15/3 i obecnie walczę o 12/5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...