Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolejny raz przedłużyłem umowę.

Dotychczas miałem 12/5 pakiet premium z Ipla Mix oraz VOD gratis na 5 miesięcy + multiroom za 94,99zł z dekoderem Sagemcom ESI-88 oraz HD2000 jako multiroom (wcześniej był HD3000 ale został wymieniony w punkcie z powodu awarii).

Opłaciłem 1 miesiąc abonamentu i kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie. Wczoraj telefon ale z braku czasu, poprosiłem o telefon dzisiaj. Podczas dzisiejszej rozmowy, próbowałem ugrać niższą cenę za pakiet premium na 79,99zł ale niestety na moim kontrakcie, nie było możliwości obniżenia ceny. Pierwsza oferta standardowo na na 29/8, druga na 15/5 na takich samych warunkach. Nie zastanawiając się długo, zaakceptowałem i zostało anulowane pozostałe 6 miesięcy dotychczasowej umowy, czyli na 11 miesięcy, będę miał tylko 1 płatny. Uśredniona cena, po prostu świetna :D Przy nowej umowie, opłacę 4 miesiące i kolejne wypowiedzenie :)

Dodatkowo, dobrałem sobie kanały Eleven. Będą na czas nieokreślony z możliwością wyłączenia wraz z końcem poszczególnych okresów rozliczeniowych. Cena za nie, wyniesie 14,99zł i nie są objęte darmowymi miesiącami, jak już wcześniej pisali inni użytkownicy. Niemniej jednak, pomimo iż okno otwarte kończy się teoretycznie 30 kwietnia, kanały będą świeciły mi dalej, ponieważ wydałem dyspozycję ich zamówienia, a opłata zostanie naliczona na kolejny okres rozliczeniowy, który w moim przypadku rozpoczyna się 5-go każdego miesiąca. Na chwilę obecną nic nie wiadomo na temat ofert na czas określony.

Edytowane przez zagiell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwonili.

 

Dotychczasowe warunki:

 

Umowa 12/5

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD =59,99 PLN

MR =10 PLN

czynsz za Sagecom ESI-88 5 PLN

 

Do końca umowy zostały 4 miesiące.

 

Nowe warunki:

15/5

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD = 59,99 PLN

VOD na 5 miesięcy

MR = 10 PLN

czynsz za Sagecom ESI - 88 5 PLN

CP GO 5 PLN

 

Doradca zaproponował, że umowa wejdzie od czerwca. Na pytanie: "Dlaczego od czerwca a nie od maja" usłyszałem "....bo tak jest łatwiej". Wytłumaczyłem, że wcale tak nie jest łatwiej :)

 

Uważacie, że można było coś jeszcze ugrać czy to maks? Warto tutaj wspomnieć o anulowanych 4 miesiącach starej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowo, dobrałem sobie kanały Eleven. Będą na czas nieokreślony z możliwością wyłączenia wraz z końcem poszczególnych okresów rozliczeniowych. Cena za nie, wyniesie 14,99zł i nie są objęte darmowymi miesiącami, jak już wcześniej pisali inni użytkownicy. Niemniej jednak, pomimo iż okno otwarte kończy się teoretycznie 30 kwietnia, kanały będą świeciły mi dalej, ponieważ wydałem dyspozycję ich zamówienia, a opłata zostanie naliczona na kolejny okres rozliczeniowy, który w moim przypadku rozpoczyna się 5-go każdego miesiąca

 

Rozumiem, że obejmuje to wszystkich abonentów? Jeśli mi się kończy okres rozliczeniowy 16go maja to od 1 maja do 16go będę jednak miał te Eleveny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwonili.

 

Dotychczasowe warunki:

 

Umowa 12/5

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD =59,99 PLN

MR =10 PLN

czynsz za Sagecom ESI-88 5 PLN

 

Do końca umowy zostały 4 miesiące.

 

Nowe warunki:

15/5

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD = 59,99 PLN

VOD na 5 miesięcy

MR = 10 PLN

czynsz za Sagecom ESI - 88 5 PLN

CP GO 5 PLN

 

Doradca zaproponował, że umowa wejdzie od czerwca. Na pytanie: "Dlaczego od czerwca a nie od maja" usłyszałem "....bo tak jest łatwiej". Wytłumaczyłem, że wcale tak nie jest łatwiej :)

 

Uważacie, że można było coś jeszcze ugrać czy to maks? Warto tutaj wspomnieć o anulowanych 4 miesiącach starej umowy. 

Powtórze to jak mantrę, oferty w CP są sztywne. Ugrałeś wszystko co mogłeś(jedynie mogłeś anulować sobie więcej miesięcy ze starej umowy), ale na przyszlość już wiesz :).

I nie rozumiem czemu Ci odpowiedział "bo tak jest łatwiej", co to w ogóle znaczy? Napisz kiedy masz okres rozliczeniowy.

Ok. Dzięki. Pojadę powalczę :)

Lepiej złożyć wypowiedzenie i dostać telefon od DUK. Głównie dlatego że masz możliwość odstąpienia od umowy, a w punkcie zapomnij.

Jest szansa, ale nie każdemu chcą dać.

Każdemu z działów inaczej się wyświetlają oferty(oferty są sztywne) tylko jeden dzial będzie to widzieć 6 ms wcześniej, drugi 1 ms przed końcem umowy.

Stąd najlepszym wyjściem jest dział z wypowiedzeniam, oczywiście jak wyślesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz konsultanci nie maja żadnej prowizji z tego czy zapisze CI to zamowienie teraz czy za miesiąć bo Ty de facto zaplacisz za 1 miesiac wiecej.
Polecam Ci zmienić konsultanta i gdy bedziesz rozmawiać z nowym konsultantem przedstaw sytuacje iż nie chcesz z tamtym wcześniejszym rozmawiać. Natomiast oczekujesz takich samych warunków.

Nie widze sensu płacenia dodatkowego rachunku przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak jak mówisz. Myślałem, że ma z tego jakiś profit, że naciągnie mnie na jeszcze miesiąc płacenia. 

 

Ogólnie to powiedziałem, że nie chce, żeby ta umowa weszła od czerwca, tylko chcę od maja. Konsultant dodał: "Ale po co? Przecież ma pan te same kanały. Nic pan nie traci". Dopiero jak zacząłem mówić, że to jest dodatkowy miesiąc płatności i jestem do tyłu te 75 PLN, to odpuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony:

mój cykl rozliczeniowy to 29. każdego miesąca

Zamówiłem Eleveny 19.04, do 30 .04 trwa otwarte okno

Nie dostałem żadnego maila o właczeniu pakietu, więc zadzwoniłem sobie na infolinię - a tam dowiedziałem się, że skoro mój cykl jest taki jaki jest, a zamówienie złozyłem w trakcie trwania otwartego okna, to okres od 30.04 - 28.05 bedę miał darmowy

A zapłacę dopiero w czerwcu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wczoraj złożyłem zamówienie, gdzie dowiedziałem się, że skoro okres rozliczeniowy trwa od 19 dnia miesiąca, to kanały 11 do 19 maja mam bezpłatnie.

Mam natomiast inne pytanie, bo również nie dostałem potwierdzenia. Czy w swoich kontach ICOK widzicie informację o pakietach 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w ICOK nic nie ma (na razie, może z nowym okresem rozliczeniowym się pojawią - podobnie miałem przy przedłużeniu umowy, wyższy pakiet świecił, ale w ICOK były stare dane, aż do pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego). A potwierdzenie mam mieć pisemne (jak pytałem, czy będę widział w ICOKu). U mnie okres zaczyna się 22, więc ekstra 3 tygodnie też mam za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, przy okresie rozliczeniowym do końca każdego miesiąca, tak wychodzi.

 

Może trochę doprecyzuję. Każdy kto zamówi dostęp do "11" do końca "otwartego okna", to od 1 maja 2016r. do końca majowego cyklu rozliczeniowego jest dostęp bezpłatny. Pierwsza płatność 15zł następuje dopiero za pełny cykl rozliczeniowy.

Przykład:

1. Mając cykl rozliczeniowy 9-go każdego miesiąca, to od 1 do 8 maja jest gratis, a za okres 9 maj - 8 czerwiec jest płatność 15zł. 

2. Mając cykl rozliczeniowy 19-go każdego miesiąca, to od 1 do 18 maja jest gratis, a za okres 19 maj - 18 czerwiec jest płatność 15zł. 

3. Mając cykl rozliczeniowy 30-go każdego miesiąca, to od 1 do 29 maja jest gratis, a za okres 30 maj - 29 czerwiec jest płatność 15zł. 

 

 

A czy na pakiet Eleven też jest promocja 50% SmartDom?

 

Nie, ponieważ pakiet Eleven jest dostępny tylko na czas nieokreślony, a rabaty są udzielane na usługi z umową na 24 miesiące.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ pakiet Eleven jest dostępny tylko na czas nieokreślony, a rabaty są udzielane na usługi z umową na 24 miesiące.

 

Z regulaminu smartdom to raczej tak jednoznacznie nie wynika - rabat jest na abonament i trzeba mieć zawartą pierwszą umowę na tv na czas określony (co nie oznacza z automatu, że wszystkie pakiety muszą być na czas określony) by z niego skorzystać, ale po przejściu umowy na czas nieokreślony z rabatu można dalej korzystać więc to też nie jest tak, że zawsze trzeba mieć zawartą umowę na tv na czas określony by korzystać z rabatu. Regulamin nie odnosi się w ogóle do pojęcia pakietu kanałów, więc uznałbym że rabat 50% dotyczy całej kwoty opłat za pakiety tv podstawowe i dodatkowe no bo tak należałoby rozumieć pojęcie abonament, zwłaszcza wtedy gdy nic innego nie wynika z regulaminu promocji).

Czekam na to, aż się pojawią jakieś regulaminy odnoszące się do eleven, bo na razie nie ma go ani w pakietach, ani w usługach dodatkowych, ani w cennikach. Pojawiły się tylko na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem, bo miałem coś do załatwienia i przy okazji zapytałem o Evelen-y. Miła Pani powiedziała: dodatkowo płatne 15 PLN bez względu na posiadaną opcję. Już niedługo zobaczymy, czy miała dobre informacje.

 

Przecież już od jakichś dwóch tygodni wiadomo, że Eleveny będą po 15 zł do każdego pakietu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...