Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie mam dużego ciśnienia na przedłużenie umowy..a tak na 90% chce całkowicie zrezygnować mam plan że podpisuje tylko umowę na warunkach:

 

Umowa 15/3

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD 59,99 PLN i wymiana dekodera  (teraz HD3000) na Evobox bez aktywacji i 0 zł miesięcznie :)

 

Jeszcze mam sporo czasu...zobaczymy co z tego będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę klienci CP pomimo tego iż CP wychodzi praktycznie groszowo gdy ktoś ma wiedzę, a ta wiedza była tu przekazywana chyba setki albo wręcz tysiące razy jak to zrobić.

To jeszcze mają jakieś ale, nie wiem może stworzyć jakieś kompendium wiedzy na temat ofert CP bo one są sztywne.

No chyba że ktoś mi powie że zapłacenie np. około 180zł na cały rok za telewizję bez hbo(ten pakiet fmax+3) to jest dużo, to go wyśmieje.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pracujesz dla CP, więc je stwórz, napisz od A do Z co trzeba zrobić, aby płacić te 180 zł rocznie. Warunki nie są takie proste, i dziewięćdziesiąt pięć procent klientów CP (podobnie jak pozostałych platform czy kablówek) nie jest w stanie ogarnąć tego typu promocji.

 

Owszem, można takie coś uzyskać, ale pod warunkiem, że:

1) nie masz multiroomu,

2) masz dodatkową usługę w SmartDomie (internet i/lub telefon),

3) pilnujesz co do miesiąca okresu wypowiedzeń (15/5, 12/5) i nie zmieniasz w tym czasie dekodera,

 

Edit:

post zmieniony, bo w pierwotnej wersji trochę zamotałem. Przyznaję się bez bicia ;)

 

Edit 2:

Kolega swojadroga robi fajną rozpiskę dla nowych klientów, więc może i Ty się postarasz? Zawsze dodatkowi klienci mogą wpaść :)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery... mi nie zależy na klientach z tego forum, bo z Was nie mam prowizji. Mi zależało jedynie na rozwianiu pewnych wątpliwości ale pisanie tego samego każdego dnia powoduje niechęć.

 

To co napisałem to jest po prostu przy umowach 15/5 i 12/5, fakt przy nie wymienianiu dekodera ale i BEZ smartdomu.
Policz sobie i wyjdzie plus minus 180zł(jednego roku więcej, drugiego mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery... mi nie zależy na klientach z tego forum, bo z Was nie mam prowizji. Mi zależało jedynie na rozwianiu pewnych wątpliwości ale pisanie tego samego każdego dnia powoduje niechęć.

Jeżeli masz/pracujesz w APS lub DUK itp. to istnieje coś takiego jak prywatne wiadomości. Swego czasu, nawet na tym forum obrotni sprzedawcy (dotyczyło to zarówno CP, Cyfry jak i n-ki) notowali niezłe wyniki sprzedażowe :)

Co do pisania tego samego codziennie, to nic z tym nie zrobisz, takie czasy :). Nawet jakbyś przy każdym wejściu na forum dawał do przeczytania obowiązkowy baner z ofertami wszystkich platform, to i tak znajdzie się jakiś gamoń, który o tym wysmaruje wpis :)

 

To co napisałem to jest po prostu przy umowach 15/5 i 12/5, fakt przy nie wymienianiu dekodera ale i BEZ smartdomu.

Policz sobie i wyjdzie plus minus 180zł(jednego roku więcej, drugiego mniej)

To akurat przeliczałem szybko na palcach: pół roku płatne, pół darmowe, podzielone przez pół (rabat SmartDom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez smartDOM. Po złożeniu wypowiedzenia, przedłużasz umowę na nowych warunkach, jednocześnie anulujesz 4-5 miesięcy dotychczasowej umowy. ;) W smartDOM byłoby jeszcze taniej. ;)

Dlatego jest ten temat na forum, aby pokazać, że nie trzeba wiele wysiłku włożyć, aby płacić na prawdę malo za TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja w każdym pakiecie wynosi 49zł i nie ma wyjątków. Czynsz 0zł od abonamentu 79,90zł, czyli Familijny Max HD + HBO Cinemax HD + HBO GO lub Premium + HBO GO. I tu też nie ma wyjątków.

 

Wiem że na dzień dzisiejszy nie ma wyjątków...moja teraźniejsza umowa jest do października...albo zmienią te "wyjątki" albo się pożegnamy...tak jak pisałem wcześniej nie zależy mi aż tak bardzo na podpisaniu nowej umowy....dlatego teraz ja będę dyktował warunki ;)...kto zostanie przy swoim?...dam znać :)

Edytowane przez astalavista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to jak to jest można pakiet Premium wyrwać za 79,90 zł ( z HBO GO czy BEZ). Ja chce jeszcze wymienić dekoder na Evobox ( mój zaczyna się resetować) i do tego chcę dobrać za 15 zl eleveny. czyli za 95 zł z elevenami można to wszystko dostać czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam taka ofertę w CP:

 

Premium - stara umowa 21m za 89,90zl miesięcznie i 8 miesięcy bez opłat.

 

Umowa kończy sie za 4 miesiące

 

Dwa miesiące temu wziąłem telefon w Plusie w ranach SmartDom z rabatem -50%

 

Kiedy moge juz wysyłać wypowiedzenie i na jaka ofertę najtańsza średnia moge uzyskać na Pakiet Premium bez wymiany dekodera.

 

Obecnie mam w pakiecie Ipla Mix i HBO Go czy moge zejść z tych serwisów / lub "wymienić" na katalog VOD w cenie "Premium" ?

 

Proszę o odpowiedź,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez problemy z moim Modułem przez chwilę pomyślałem nad aneksem do umowy w którym zamienił bym Moduł na Evobox. Przerabiał już to Ktoś

? Obecnie posiadam 12/5-Max HD+Sport+Film+Cinemax+M.R. i na czas promocji Ipla i VOD , darmowe miesiące do 4 06.16 następnie 69.99 zł. i na tą chwilę nie zmieniał bym oferty dotyczącej pakietów.

Moje pytania to 

czy będę płacił miesięczny czynsz za dekoder-ile?

czy cena na M.R. ulegnie zmianie?

czy brać od Polsatu konwerter , czy lepiej zakupić w wolnej sprzedaży , pytam ponieważ gdzieś przeczytałem ( nie mogę tego teraz odszukać) że ; coś/funkcja ; nie jest do końca udostępniona?

czy lepiej aneksować w APS , czy przez Infolinię Polsatu?

jakiej kwoty miesięcznego abonamentu mogę się spodziewać?

jeszcze jedno czy obecny ; pakiet ; można przy aneksowaniu zmienić rezygnując np. ze Film, lub Sport? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem tu ostatnio na temat przedłużenia umowy. Ktoś napisał że mogę się starać o miesiące gratisowe. Czyli 15/5 czy 12/5. Zadzwonił do mnie Pan z CP i powiedział że na miesiące gratisowe na przedłużeniu umowy nie ma szans. Czy muszę zrobić wypowiedzenie żeby to uzyskać? Zostało mi 5 m-cy umowy (z 15). Kiedy ewentualnie mam to wypowiedzenie złożyć (najpóźniej kiedy można) Czy można to zrobić osobiście w BOK. Czy jak złożę np dziś wypowiedzenie to mogę podpisać nową umowę od razu żeby obowiązywała dopiero po końcu tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...