Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa z Cyfrowym Polsatem właśnie została ponownie przedłużona. :D

Bez żadnego "szemrania" dostałem nową umowę typu 12/5, czyli umowa na 12 miesięcy, w tym 5 gratis. :)

Pakiety pozostają u mnie te same, które miałem na poprzedniej umowie (podane są w moim podpisie tu na forum). Poprzednią umowę miałem typu 15/5.

 

:idea:  Czyli jednak nasz forumowy jaśnie pan, kolega @konsul całkowicie ściemniał i wprowadzał nas tu w błąd, że nie można już dostać w Cyfrowym Polsacie umowy typu 12/5. :?

 

Rozmowa z konsultantem standardowo zaczęła się od pytania, jaki jest powód złożenia wypowiedzenia umowy i że dlaczego chcę zrezygnować. Po mojej odpowiedzi zapytał się mnie, czy jednak nie chciałbym pozostać i przedstawił mi swoją ofertę. Na początek przedstawił mi te same warunki, jakie miałem do tej pory, czyli umowa typu 15/5 na te same pakiety, które mam obecnie. Ja konsultantowi powiedziałem, że wiem, że jest też możliwość uzyskania umowy na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis po umowie 15-miesięcznej. Że tak mnie zapewniał poprzedni konsultant podczas poprzedniego przedłużania umowy. No to konsultant poprosił mnie o chwilę cierpliwości ("magiczne" zapytanie się kierownika o zgodę ;)), po chwili powrócił do rozmowy i oznajmił, że ma dla mnie dobrą wiadomość, że otrzymał zgodę na przedłużenie mojej umowy na okres 12 miesięcy, w tym 5 gratis. :D Wszystkie moje dotychczasowe pakiety (włącznie z Ipla Mix i Katalogiem VOD), a także Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym pozostają też dla mnie gratis na cały okres umowy, czyli na 12 miesięcy. Zgodziłem się więc na te warunki i przedłużyłem umowę. :) Nowa umowa wejdzie w życie  już 3 lutego br. Poprzednia ulega więc odpowiedniemu skróceniu.

Myślałem też wcześniej o pakiecie Premium, jednak po głębszym zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że wolę jednak pozostać przy obecnych pakietach. Filmów i tak generalnie nie oglądam, bo nie mam na to zbytnio czasu. Tak więc paczka HBO raczej nie za bardzo jest mi potrzebna. Zobaczę najwyżej za rok podczas kolejnego przedłużania umowy. ;)

 

Mój tato też dzisiaj przedłużył swoją umowę. Pakiety ma też te same, co ja, tyle że ma dodatkowo dekoder Sagemcom ESI-88 z naliczanym dodatkowo czynszem najmu w wysokości 5 zł. Jest też Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym. Mój tato jednak zdecydował się na wymianę tego Sagemcom'a na nowy dekoder, EVOBOX. :D W związku z tym, nową umowę dostał na okres 24 miesięcy, w tym 6 miesięcy gratis. Pakiety pozostają bez zmian. Ma te same, co ja, włącznie z Ipla Mix i Katalogiem VOD na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super,masz co chciałeś a po za tym udowodniłeś że umowy 12/5 nadal działają.


:idea:  Czyli jednak nasz forumowy jaśnie pan, kolega @konsul całkowicie ściemniał i wprowadzał nas tu w błąd, że nie można już dostać w Cyfrowym Polsacie umowy typu 12/5. :?

 

 

Ja doszedłem do wniosku że ten @konsul to raczej jakiś kilkunastoletni  konus,który nie tylko nie pracuje w CP,nie ma dekodera z CP ale śmiem wątpić czy w ogóle posiada jakąkolwiek platformę,jego wypowiedzi nie wnoszą nic a jedyne co to sieją zamęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli "czas" mu podziękować... i pogonić z forum :censored::ban:

 

No i super,masz co chciałeś a po za tym udowodniłeś że umowy 12/5 nadal działają.

 

Ja doszedłem do wniosku że ten @konsul to raczej jakiś kilkunastoletni  konus,który nie tylko nie pracuje w CP,nie ma dekodera z CP ale śmiem wątpić czy w ogóle posiada jakąkolwiek platformę,jego wypowiedzi nie wnoszą nic a jedyne co to sieją zamęt.

 

Dokładnie! Bardzo się cieszę, że to, co @konsul tu wypisywał, ostatecznie okazało się bzdurą. Ja jakoś tak intuicyjnie mu w to nie wierzyłem, jednak z drugiej strony różnie to może być. Cyfrowy Polsat ma prawo przecież zmienić swoje oferty. Nikt inny jednak słów kolegi @konsul w tym czasie tutaj nie potwierdzał. Moje dzisiejsze przedłużenie umowy na 12 miesięcy jest teraz tylko niezbitym dowodem na to, że koledze @konsul możemy już tu na forum "podziękować" za jego "wspaniałe" rady. :?

 

 

 

O ile udało Ci się skrócić dotychczasową umowę?

 

Moją dotychczasową, 15-miesięczną umowę miałem do 3 kwietnia br.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się to raczej optymalny wariant. Dodam tylko ze ja w tym roku złożyłem wypowiedzenie umowy której termin upływa 2 lipca. po tygodniu telefon z CP i bez problemu anulowanie  pozostałych miesięcy i nowa oferta, a raczej moja propozycja, oczywiście zaakceptowana przez kierownika.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że chyba nie ma większego znaczenia, czy wypowiedzenie umowy złożymy na jeden miesiąc przed końcem umowy, dwa, trzy, czy pięć. Wówczas i tak krótko po złożeniu wypowiedzenia umowy zadzwoni do nas DUK z ofertą przedłużeniową. Ważne, aby wypowiedzenie było napisane poprawnie i też poprawnie złożone, zgodnie z warunkami umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...