Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja mam familijny max hd + film , sport i cinemaxy .sagemcom plus jeden dekoder w multiroom.Poprzednia umowa 15/5 i kończy się w kwietniu.Teraz płacę 74,90.

Oferta z dzisiaj. 24 miesiące w tym 6 gratis bez opłat oraz wymiana dekodera na nowy sagem i zniesienie opłaty za ten dekoder(5 zł miesiecznie).

Druga opcja z evoboxem 49 aktywacja i 5 miesięcznie ale 3 miesiące za darmo tylko.

Słabo coś.

Po [beep]e chcą wymieniać mi dekoder na ten sam tylko nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz Haka?

 

Nie przysłali do dziś tego co mieli przysłać a miałem to zagwarantowane w rozmowie tel.

18 stycznia zmieniły się oferty i nazwa działu utrzymania, dziś weszły EVOBOXY do działu zatrzymania i na stronę internetową. 15/5 są dostępne bez zmian dekodera, ze zmianą są niedostępne. Liczy się też tzw. historia kontraktu

Tak ta babka też mówiło że coś się tam u nich pozmieniało z nazwą działu włącznie,ale dowiedziałem się również że jest jeszcze jeden dzał z tej "działki"-

Ja go nazwałem "Matko boska kliencie nie odchodź" :!::mrgreen:

 

Pewnie będą się zajmować przypadkami beznadziejnymi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takim przypadkiem jestem, wypowiedzenie wysłane, dzwonił facet i się pyta czemu , ja mu prawdę mówię , że mam Premium tylko dla filmów, a one coraz słabsze są i kończę, się zapytał jak będę oglądał teraz TV, to mówię z dvb-t a filmy z netu, szczeka mu opadła i powiedział że po terminie mam 30 dni na oddanie dekoderów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak ich chyba teraz szkolą żeby zaczynać rozmowę od powodów rezygnacji. Jak dzwoniłem z rok temu i rozmawiałem z DUK to pierwsze co mówili, że CP przygotował dla Pana ofertę. Teraz powiedzieli dzień dobry przedstawili się i od razu, że jest im przykro i co było powodem wysłania wypowiedzenia, i dlaczego i jak w ogóle zamierzam żyć bez telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem dziś telefon od konsultanta w związku z wypowiedzeniem

mam pełny pakiet plus multiroom cena 94.90 poprzednia umowa a raczej aneks 12/5

Propozycja konsultanta 15/5 plus miesiąc pakietu dla dorosłych

Mam moduł cam i dekoder 5500s

Czy mogę coś jeszcze wynegocjować np zmianę dekodera 5500s na inny albo coś dodatkowego ?

Umówiłem się na telefon na jutro więc prosiłbym o rady szanownych forumowiczów

pzdr;>

 

 

Szanawni forumowiczeJest szansa na wymiane dekodera od multi na cos lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roratoga, nie ma nic lepszego od dekoderów HDileśtamtysięcy do multi !

Mógłbyś trafić gorzej np. HD2000 lub 3000 które mają nadprzyrodzone zdolności lewitacji nad półką, na której pierwotnie miały stać.

HD5500 ma wewnątrz więcej treści elektronicznej przez co jest ciut cięższy i takiej zdolności, jak te powyżej już nie ma.

 

A na poważnie:

Z tego co tu czytam, do multiroomu zawsze będzie dodawany dekoder z serii HDxxxxx (nie mylić z HD7000)

Podobno jest jakaś "kombinacja alpejska" żeby mieć do multiroomu dekoder z nagrywarką ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem.

Musiałbyś poszukać postów na ten temat.

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy na wypowiedzeniu umowy musi być czytelny podpis czy taki jak na umowie ?? Byłem dzisiaj w APS-ie z ojca wypowiedzeniem i na umowie i na wypowiedzeniu ojciec podpisał się nieczytelnie ale tak samo, a gamoń się wymądrzał w APS-ie że musi być czytelny podpis, jak to jest wie ktoś na 100% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Faktycznie nie można już dostać umowy typu 12/5 po umowie 15/5? Mam tu na myśli umowę bez wymiany dekodera.

Jak kolega chce to mogę wysłać na prywatny adres umowę w formie pdf i kolega sam stwierdzi czy ściemniam ale obieca mi, że opisze na forum czy kłamałem czy nie.

Witam

Czy na wypowiedzeniu umowy musi być czytelny podpis czy taki jak na umowie ?? Byłem dzisiaj w APS-ie z ojca wypowiedzeniem i na umowie i na wypowiedzeniu ojciec podpisał się nieczytelnie ale tak samo, a gamoń się wymądrzał w APS-ie że musi być czytelny podpis, jak to jest wie ktoś na 100% ?

Tak sam w APS składałem czytelny podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak ich chyba teraz szkolą żeby zaczynać rozmowę od powodów rezygnacji. Jak dzwoniłem z rok temu i rozmawiałem z DUK to pierwsze co mówili, że CP przygotował dla Pana ofertę. Teraz powiedzieli dzień dobry przedstawili się i od razu, że jest im przykro i co było powodem wysłania wypowiedzenia, i dlaczego i jak w ogóle zamierzam żyć bez telewizji.

Ja już kilka razy wysyłałam wypowiedzenie (chyba ze 4 razy, dzięki temu forum). Po wysłaniu wypowiedzenia, przedłużałam umowę i konsultanci, zawsze mnie pytali o powody rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym premium + HBO GO za 79,99?

Dzisiaj już chciałem wziąć taką opcję w APS w opcji 3/15 z Evo, ale powiedziano mi, że pełny premium to 89,99 a po 3 miesiącach mogę płacić 79,99, ale muszę wyłączyć sport lub film hd.

Jakiś nonsens. To premium w końcu czy nie premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym premium + HBO GO za 79,99?

Dzisiaj już chciałem wziąć taką opcję w APS w opcji 3/15 z Evo, ale powiedziano mi, że pełny premium to 89,99 a po 3 miesiącach mogę płacić 79,99, ale muszę wyłączyć sport lub film hd.

Jakiś nonsens. To premium w końcu czy nie premium?

Premium to jest nawet fmh+hbo+hbo go+cinemax tak pokazuje umowa i icok. 

 

Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD 69.99 zł.To zdanie skopiowałem z mojej umowy z dn 26 01 2016

Czyli ci co maja pelny pakiet CP przy przedłużaniu umowy mogą wynegocjować wielkie NIC ?

Zakres Usług obowiązujący na moment zawarcia Umowy: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet IPLA MIX, Pakiet VOD 99.99 zł

Dostępne w ramach Elastyczności zmiany zakresu Usług: Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet IPLA MIX 89.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet Sport HD 89.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD , Pakiet VOD 89.99 zł

Strona 2/2 Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet IPLA MIX , Pakiet Sport HD 89.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet IPLA MIX , Pakiet VOD 89.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet VOD , Pakiet Sport HD 89.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet FILM HD 79.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet IPLA MIX 79.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet Sport HD 79.99 zł

Pakiet Familijny Max HD , Pakiet Cinemax HD , Pakiet HBO HD HBO GO , Pakiet VOD 79.99 zł

Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD 69.99 zł

Usługi świadczone na Dekoderze Dodatkowym/Dekoderach Dodatkowych: Multiroom HD 15 zł

Suma Miesięcznych Opłat7): 114.99 zł Suma Minimalnych Miesięcznych Opłat8): 84.99 zł

 

Skopiowany cennik z mojej umowy z dn 26-01-2016

Jeśli zawarłem umowę na 12/5 gratis płacę 4 miesiące po 99,99=400/9 miesięcy=44,444zł na 3 dekodery ja rezygnuje z film hd i sport hd i mam to za 84,99/9 miesięcy=37,77 na 3 dekodery. Przy umowie 15/5 płacę 5 miesięcy wypowiadam za parę dni telefon pozostałe 5 miesięcy anulują. nowa umowa z 5 gratis itd...

Edytowane przez bigi1966
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w rozmowie z DUK przedłużyłem umowę. 15 m-cy/ 3 gratis z wymianą na EVOBOX bez czynszu. Zobowiązanie minimalne: Fam. Max HD, Pakiet Film HD, Sport HD, HBO HD, HBO GO, Cinemax HD + 2 x multiroom za 89,99 zł. Nie interesowała mnie IPLA ani VOD, chociaż na trzy miesiące mam je gratis. Dotychczasowa umowa była 15/5. Odpuściłem walkę o 12 miesięcy. Rozmowa trwała 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do APS chodzi się z wymówieniem . Jak pytają dlaczego odpowiadam tajemnica handlowa. Wypowiedzenie jest zarejestrowane w systemie i czekamy kilka dni na telefon. Jeśli przedłużam umowę zawsze pozostałe miesiące anulują i umowa obowiązuje od nowego okresu np u mnie 7 lutego 2016. po paru godzinach włączają pakiet promocyjny bez vod. Vod dopiero od nowego okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w rozmowie z DUK przedłużyłem umowę. 15 m-cy/ 3 gratis z wymianą na EVOBOX bez czynszu. Zobowiązanie minimalne: Fam. Max HD, Pakiet Film HD, Sport HD, HBO HD, HBO GO, Cinemax HD + 2 x multiroom za 89,99 zł. Nie interesowała mnie IPLA ani VOD, chociaż na trzy miesiące mam je gratis. Dotychczasowa umowa była 15/5. Odpuściłem walkę o 12 miesięcy. Rozmowa trwała 10 minut.

 miałem identyczną ofertę 26 stycznia jednak nie potrzebuje HBO i wziąłem inną opcje ale jak widać to jest max co można uzyskać, 12 miesięcy z evo chyba nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w rozmowie z DUK przedłużyłem umowę. 15 m-cy/ 3 gratis z wymianą na EVOBOX bez czynszu. Zobowiązanie minimalne: Fam. Max HD, Pakiet Film HD, Sport HD, HBO HD, HBO GO, Cinemax HD + 2 x multiroom za 89,99 zł. Nie interesowała mnie IPLA ani VOD, chociaż na trzy miesiące mam je gratis. Dotychczasowa umowa była 15/5. Odpuściłem walkę o 12 miesięcy. Rozmowa trwała 10 minut.

 

Tzn, płacisz 89,99 za wszystko, czy 89,99 + opłata za MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...