Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszy porzedluzylem umowę której koniec przypadał na 7 lipca br. Miałem premium za wyjątkiem VOD + 2 razy multiroom. Dotychczasową opłatą 54,95 ( program Smart Dom usługa rabatowana jako drugą). Od 2 lutego nową umowa na 24 miesiace to co miualem + VOD na 24 miesiące w tym 8 free. Po tym okresie opłatą jak dotychczas tj 54,95 ( dalej w programie Smart Dom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich przedłużających rada ( o której zresztą już tu pisano). WYPOWIEDZENIE to pierwszy obowiązkowy krok. Wyjaśnienia to w sposób bardziej obrazowy. My ich "starszym", że odejdziemy, natomiast oni udają ,że się " boją".

Edytowane przez dartman
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałem telefon z DUK-u, co prawda przedłużyłem umowę już 28 grudnia na "wymarzony" pakiet Rodzinny HD + Sport HD za 39,90zł, ale...przypuszczam, że będę pierwszy, który o tym napisze:

 

Otrzymałem telefon z DUK-u z ofertą "Last Minute" czyli "Oferta dla [beep]a" :wink: :wink:

 

Umowa tym razem na 15 miesięcy:

 

- Pakiet: FamMax HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD 59,90 zł

- Dekoder Evobox 5 zł miesięcznie, aktywacja 49,00zł

- Nowa antena + konwerter 129,00zł lub 139,00zł

 

Posumowanie:

- abonament 64,90zł przez 15 miesięcy

- przy kurierze jednorazowo 178,00zł lub, 188,00zł

 

PS: Nowa umowa weszła by w życie, gdybym zgodził się na odesłanie specjalnego pisma o odstąpieniu od umowy 28 grudnia, to pismo jeszcze co prawda do mnie nie dotarło. 

Ale podziękowałem.... za drogo!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałem telefon z DUK-u, co prawda przedłużyłem umowę już 28 grudnia na "wymarzony" pakiet Rodzinny HD + Sport HD za 39,90zł, ale...przypuszczam, że będę pierwszy, który o tym napisze:

 

Otrzymałem telefon z DUK-u z ofertą "Last Minute" czyli "Oferta dla [beep]a" :wink: :wink:

 

Umowa tym razem na 15 miesięcy:

 

- Pakiet: FamMax HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD 59,90 zł

- Dekoder Evobox 5 zł miesięcznie, aktywacja 49,00zł

- Nowa antena + konwerter 129,00zł lub 139,00zł

 

Posumowanie:

- abonament 64,90zł przez 15 miesięcy

- przy kurierze jednorazowo 178,00zł lub, 188,00zł

 

PS: Nowa umowa weszła by w życie, gdybym zgodził się na odesłanie specjalnego pisma o odstąpieniu od umowy 28 grudnia, to pismo jeszcze co prawda do mnie nie dotarło. 

Ale podziękowałem.... za drogo!

He he obaj w tym samym dniu rozpoczęliśmy nową umowę :)

Mam zamiar sam do nich wysłać wypowiedzenie jak dostarczą mi pisemne potwierdzenie wprowadzonych zmian,nawet po mailu miła pani poinformowała w piątek że takowe wysłali,ale do dziś nic nie dotarło.

Jak by się do mnie z podobną prośbą ;) odezwali to zgodzę się na zmianę dekodera i ewent.umowa 15/3 w tym przypadku 3 miechy za fre to co najwyżej stracił bym jeden bo styczeń już gratis mam a anteny nie potrzebuję bo nowa 80-ka leży już parę lat,konwerter też bym wziął ewent.w tej promocji z montażem za 60 zł. Inaczej niech się bujają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he obaj w tym samym dniu rozpoczęliśmy nową umowę :)

Mam zamiar sam do nich wysłać wypowiedzenie jak dostarczą mi pisemne potwierdzenie wprowadzonych zmian,nawet po mailu miła pani poinformowała w piątek że takowe wysłali,ale do dziś nic nie dotarło.

Jak by się do mnie z podobną prośbą ;) odezwali to zgodzę się na zmianę dekodera i ewent.umowa 15/3 w tym przypadku 3 miechy za fre to co najwyżej stracił bym jeden bo styczeń już gratis mam a anteny nie potrzebuję bo nowa 80-ka leży już parę lat,konwerter też bym wziął ewent.w tej promocji z montażem za 60 zł. Inaczej niech się bujają.

Przy Twoim pakiecie to od razu dolicz aktywację i najem za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście normalnie "małe dzieci" :wink:

 

Podniecacie się moją ofertą jakby to co najmniej była bajeczna oferta.

 

1) Czerstwy - proponowano mi wymianę na zasadach 3 x 39,90zł a potem 59,90zł - podejrzewam, że gdybym wysłał odstąpienie od tej grudniowej umowy wraz z wypowiedzeniem starej umowy (tej do kwietnia 2016) dostałbym 3 miechy free.

 

2) Cabott - Przychylam się do zdania kolegi Czerstwego.

 

3) Dariusz1980 - Ja nie jestem żadnym "Vipem" :wink: nie uważam się za "wybrańca". Może dzwonili do mnie, ponieważ miałem większy pakiet, a wziąłem tańszy, może też ważne jest to, że mam 200,00zl nadpłaty. 

 

4) Adrian. - Miałem telefon o 12:28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3) Dariusz1980 - Ja nie jestem żadnym "Vipem" :wink: nie uważam się za "wybrańca". Może dzwonili do mnie, ponieważ miałem większy pakiet, a wziąłem tańszy, może też ważne jest to, że mam 200,00zl nadpłaty. 

Ja nie nazwałem cię "Vipem" lecz może to co w dalszym zdaniu piszesz to mogło mieć w małym sensie taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...