Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem dzisiaj taką ofertę ( mam familijny max hd):

 

pełny pakiet (hbo go przez całą umowe)+ ipla i vod na 5 miesiecy gratis za 79,9 (po rabacie smart dom 39.9zl) - umowa na 15 miesięcy z czego 5 za darmo.. Zgodziłem się na te warunki... aktualna umowa kończyła mi się za 6 miesięcy - wysłałem wypowiedzenie przed sylwestrem i dzisiaj do nich przydzwoniłem.

 

Z oferty oczywiście skorzystałem :)

Edytowane przez Miły
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy nie musi to być umowa na 24 miesiące. Ważne tylko żebym nie zmniejszył zobowiązania. Konsultant też mnie tak poinfomował. Jak wprowadził mnie w błąd i nie będę miał tego rabatu to złoże reklamacje i rabat wróci... 

 

Edit:

Dzwoniłem właśnie do BOK i kolejny konsultant potwierdził moje słowa i słowa swojego kolegi.

Edytowane przez Miły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Byłem u teścia i widziałem że podpisał nową umowę.

9 miesięcy Familijny za 15 zł i potem Rodzinny normalnie.

Trochę zamieszania z kanałami bo 6 stycznia skończyła się promocja gdzie było sporo kanałów w oknie otwartym.

Wczoraj już świeciły tylko kanały z Familijnego według umowy ale zauważyłem że cała paczka BBC odkodowana.

Jest obecnie jakieś okno otwarte BBC?

Chodzi mi o ustawienie ulubionych kanałów na stałe i pewnie BBC nie ma co wpychać do przodu bo wypadną za chwilę, dobrze przeczuwam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem na standardowych warunkach 5/12 (po pierwszej umowie 6/24). Do końca starej umowy miałem 5 miesięcy z kawałkiem.

 

Pierwsza propozycja konsultanta 8/24, druga już 5/12. Abonament w górę o 9 groszy, z 59,90 na 59,99. Bez HBO w okresie darmowym, tylko te vody i iple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wspominasz o mnie :) ja to dostałem to jako rekompensatę za bardzo nieprzyjemne zachowanie przedstawiciela w APSie, zapewne to się udało bo akurat włączyli tę promocję dla tych z niskimi pakietami więc się fuksem załapałem :)

 

Niestety ale już "game over" :cry:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.01.2016 zawarłam nową umowę (po wysłaniu wypowiedzenia, sama zadzwoniłam do DUK).

Miałam Premium 12/5 płatne 89.90. Zapłaciłam za 2 miesiące i wysłałam wypowiedzenie.

Teraz mam Premium 15/5, płatne o 9 groszy więcej, czyli 89,99 + przez 5 miesięcy VOD, stara umowa skróciła się o 5 miesięcy.

VOD świecił zaraz po rozmowie z konsultantem, chociaż konsultant mówił, że VOD będzie dopiero od nowego okresu rozliczeniowego, czyli w moim wypadku na koniec stycznia.

W ICOK od wczoraj pisze, że od nowego okresu rozliczeniowego do zapłaty mam 0 zł.

Z konsultantem umówiłam się, że dostanę tylko umowę na e-maila, (papierowej nie dostanę).

Dzisiaj już jest piąty dzień od zawarcia nowej umowy, a nadal jej nie mam na mojej poczcie. Wprawdzie konsultant mówi, że trochę potrwa zanim umowa przyjdzie nie e-maila, ale coś mi się długo wydaje, że jej nie ma. Chcę mieć pewność, że wszystko będzie tak jak uzgodniłam z konsultantem.

Czy ktoś też tak długo czekał na umowę e-mailową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałem dziś i od razu dziś mam warunki aneksu do umowy na mailu (po około godzinie od rozmowy). natomiast samo Potwierdzenie Zmiany Warunków Umowy, chyba nie jest już aż tak istotne, jeżeli warunki są zgodne z ustalonymi z konsultantem.

Edytowane przez marekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj taką ofertę ( mam familijny max hd):

 

pełny pakiet (hbo go przez całą umowe)+ ipla i vod na 5 miesiecy gratis za 79,9 [...] - umowa na 15 miesięcy z czego 5 za darmo.. Zgodziłem się na te warunki... aktualna umowa kończyła mi się za 6 miesięcy - wysłałem wypowiedzenie przed sylwestrem i dzisiaj do nich przydzwoniłem.

 

Z oferty oczywiście skorzystałem :)

 

Masz do tego może też usługę Multiroom (przynajmniej jeden dekoder dodatkowy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest obecnie jakieś okno otwarte BBC?

Chodzi mi o ustawienie ulubionych kanałów na stałe i pewnie BBC nie ma co wpychać do przodu bo wypadną za chwilę, dobrze przeczuwam?

Cytat z innego watku: ;)

 

Mamy kolejne otwarte okno w CP:

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać kanały BBC Worldwide bez dodatkowych opłat do końca marca 2016 r. Przez ponad 2 miesiące w ramach otwartego okna dostępne będą:

 

1. BBC BRIT HD,

2. BBC Earth,

3. BBC Lifestyle,

4. BBC Cbeebies,

5. BBC HD.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...