Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorą na przeczekanie. Też tak kiedyś miałem. Na początku 3 marne oferty a potem cisza. A jak już zrezygnowałem i podpisałem umowę z Cyfrą, to tydzień przed końcem wypowiedzenia telefon się rozdzwonił i dawali takie ceny, że gdyby nie już podpisany cyrograf z Cyfrą to brałbym nie wiedząc jak dziękować. Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Familijny HD + Sport HD za ok 35 zł/msc

Taka oferta obecnie jest jeszcze dostępna?

Heh, zagapiłem się i nie wysłałem wypowiedzenia. No trudno, straciłem 178zł na kolejnych 12 miesiącach ale odbiję sobie przy kolejnym przedłużeniu (no chyba że konkurencja z czymś lepszym za rok wystartuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Familijny HD + Sport HD za ok 35 zł/msc

Taka oferta obecnie jest jeszcze dostępna?

Heh, zagapiłem się i nie wysłałem wypowiedzenia. No trudno, straciłem 178zł na kolejnych 12 miesiącach ale odbiję sobie przy kolejnym przedłużeniu (no chyba że konkurencja z czymś lepszym za rok wystartuje).

 

Takiej nie ma. Jest Familijny Max HD 5 m-cy 0 zł, kolejne 7 m-cy 49,90 + Sport HD 5 m-cy 0 zł, kolejne 7 m-cy 10 zł. Średnia kwota (bez kilku groszy) 35 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem wyszło Ci średnio 35 zł miesięcznie? Mi w żadnym wariancie taka kwota nie wychodzi :>

 

Umowa 29 miesięcy w tym 6 miesiący gratis:

49,90 zł x 23 miesięcy = 1147,70 zł

1147,70 zł / 29 miesięcy ~ 39,58 zł

 

Umowa 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis:

49,90 zł x 12 miesięcy = 598,80 zł

598,80 zł / 15 miesięcy = 39,92 zł

 

Umowa 12 miesięcy w tym 7 miesiący gratis:

49,90 zł x 7 miesięcy = 349,30 zł

349,30 zł / 12 miesięcy ~ 29,11 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pewniaki.org.pl ja nie posiadam takiej oferty.Ale jak sam policzyłeś wychodzi nawet dużo taniej. Bo przy umowie 12 miesięcy w tym 5 gratis wychodzi nawet średnio 29.11zł za miesiąc.Nie liczyłem tego wcześniej dokładnie a myślałem że wątpisz że taki pakiet można dostać w takiej cenie.Ale miałeś rację.Nie ma możliwośći dostania tego pakietu w tej cenie.Bo jest możliwość otrzymania go jeszcze taniej.A tak na marginesie jest jeszcze oferta 15miesięcy w tym 5 gratis a tu już średnia wyjdzie ok 33.27 .Wiec do 35 zł bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera z HD na PVR HD i zmniejszenie liczby pakietów będzie dostępne dopiero po zakończeniu się Twojego okresu podstawowego umowy. W wypadku Familijnego Max HD za dekoder PVR jest 5zł czynszu, od Familijnego Max HD z jednym pakietem dodatkowym czynszu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przez telefon dali mi taką propozycję HD 7000 pakiet Familijny Max HD + 2 - aktywacja 49 zł bez czynszu + 6 miesięcy HBO+Cinemax oraz Ipla i VOD umowa na 29 m po 6 miesięcy mogę zrezygnować i zostać przy familijnym max + sport+ film brać czy czekać dalej umowa kończy się za 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa na Premium +mr. Jaką cenę i długość umowy mogę ugrać dla opcji Fam. Max HD +Sport HD +MR? Bo jak czytałem wcześniej Premium wchodzi w grę 12/5. Jakoś mam dość płacenia za HBO.

Możesz ugrać umowę 12/5, potem Fam. Max HD + Sport HD za 59.90 zł + 0 zł za MR przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy jest szansa na taką opcję:

12/5, Familijny MAX HD+Sport HD + FIlma HD za 69,90 zł przez 7 miesięcy (w tym multiroom HD oraz czynnsz na istniejący dekoder PVR za o zł) jednym słowem średniomiesięcznie za 40,77 zł?

Podczas rozmowy z pracownikiem DUK-u powiedz, że taka umowa Cię interesuje, może się zgodzi, ale może też powiedzieć, że "system tego nie przyjmie" i doliczy czynsz za dekoder PVR.

 

Dzięki @adam87. A Premium 12/5 za 89.90zł + mr za 0zl to chyba max przy full opcji co można ugrać?

Raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie zadzwonili ( po uprzednim moim emailu o chęci przedłużenia umowy) i zaproponowali taki wariant : Familijny Max HD+Sport HD+ Film HD+ Cinemax HD w opcji 6 msc gratis + 9 mieś 69,90zł .

No i przystałem na ten wariant :P

 

A co śmieszniejsze kilka dni wczesniej dzwoniła Pani konsultantka i pie.....szła to i tamto i jak doszlismy do konca w którym powiedziałem dokładnie to samo co na początku rozmowy o co mi chodzi powiedziała że taki wariant nie wchodzi w grę (ten co ugrałem powyżej ) wiec jej podziękowałem . Napisałem emaila dość dosadnego co o tym sadzę no i zadzwonili z przeprosinami i ofertą która mi wystarcza :)

 

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma dniami wynegocjowałem (bez większych targów) pakiet Familijny Max HD+Sport HD+ Film HD+ Cinemax HD w umowie na 12 miesięcy w tym 5gratis w cenie 69,90zł. Do tego 5 miesięcy IPLA Mix za darmo. Dodatkowym bonusem jest odpuszczenie przez CP 3 ostatnich miesięcy ze starej umowy (to ponad 200 zł oszczędności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rodzice mają umowę na pakiet mini hd do końca sierpnia. umowa na pewno nie będzie kontynuowana (wyślą wypowiedzenie), bo wystarczy im naziemna cyfrowa. moje pytanie - po zarejestrowaniu wypowiedzenia co mogą zaoferować w minimalnej cenie lub bez opłat, żeby przekonać rodziców do kontynuowania tej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...