Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD 2014-02-18, Pakiet Sport HD wszystko bez opłat do 2014-02-18 potem 69,90 zł u umowa do sierpnia. Moje pytanie czy bawić się w wypowiedzenie (LOVE) ugram coś? Parę postów wcześniej ktoś napisał, że dostał premium w tej cenie, czy w mojej sytuacji jest to do osiągnięcia. Z góry dziękuję za podpowiedzi dzięki temu forum już parę razy bylem bardzo zadowolony z negocjacji z Polsatem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie dekodera np. HD 5000 na pvr HD 7000 max darmowych miesięcy to 3.

 

I jest tu zasada, że albo 5 m-cy bez wymiany dekodera lub 3 m-ce a dekoder wymieniają, z tym że w zależności od pakietu jaki ma się dotychczas będzie obowiązywać (lub nie) opłata za dekoder - 5 zł czynsz.

 

Jeżeli mamy obecnie abonament 59,90 zł i więcej lub zmienimy na taki - czynsz za dekoder nie będzie pobierany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia i pomóc moim rodzicom uporządkować umowy z Polsatem. Mają podpisane 2 umowy - jedna kończy się w kwietniu 2014 (Familijny HD + pakiet Sport HD) z dekoderem HD 5000 59,9 zł/msc; druga kończy się w sierpniu 2014 (Mini HD) z dekoderem HD 5000 19,9 zł/msc. Przymierzając się do wypowiedzenia pierwszej umowy (3 miesiące przed końcem umowy) znalazłem w tym wątku informację o możliwości skorzystania z likwidacji kanału Love i wypowiedzenia już teraz tej umowy. A teraz moje pytania:

1. Czy warto zamienić te 2 umowy na jedną z multiroomem ? Wiem, że zyskają programowo ale to akurat nie jest najważniejsze. Czy osoby starsze poradzą sobie samodzielnie z obsługą multiroomu ? (jak często trzeba przekładać kartę itp). Może są jeszcze jakieś inne powody aby nie łączyć tych umów?

2. Czy Waszym zdaniem teraz jest dobry moment aby połączyć te umowy ? Drugą umowę (Mini HD) i tak muszę płacić do sierpnia ...

Czy jest możliwość uzyskania teraz jakichś dodatkowych korzyści w związku z promocjami świątecznymi?

Pozdrawiam

PS Przepraszam jeśli przedstawione pytania nie do końca zgodne są z tematem wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się połączyć obu umów w jedną, tzn pierwszą mógłbyś wypowiedzieć z powodu wycofania kanału love i nic z nią nie robić i się rozwiąże w ciągu najbliższego okresu rozliczeniowego, a druga na mini hd możesz negocjować na wyższy pakiet z multiroomem, a z przekaladaniem kart sobie poradzą. Jak potrafią włączyć telewizor to i kartę przełożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14,90 zł/mies. za Rodzinny HD to dobra cena. Może być tak, że zaoferują Ci albo wyższy pakiet, albo Rodzinny HD np. 3/5 miesięcy za darmo lub po obniżonej cenie i po okresie promocyjnym: 24,90 zł. To musisz sam zdecydować, ale na pewno nie robiąc nic, umowy sama się przedłuży na okres 12 miesięcy, a wtedy dalej będziesz płacić 14,90 zł/mies. za Rodzinny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem o Mini HD za 4,90 zł ;). Ale swoją drogą, niektórzy konsultanci mogą Ci zaoferować to co Ci napisałem (tj. najgorsza w możliwych opcji). Zawsze możesz się nie zgodzić na ich warunki, ale pamiętaj, wypowiedzenie umowy to podstawa, by cokolwiek negocjować :).

 

Jeżeli dekoder jest "na udostępnienie", to obawiam się, że nie da się nic zrobić i jak się umowa skończy to trzeba oddać. Bynajmniej ja nie słyszałem o opcji zamiany dekodera "na udostępnienie" -> "na własność".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa ważna do 12.05.2014, wypowiedzenie ze względu na koniec umowy w tym terminie. Zadzwoniłem by zapytać czy dotarło. Owszem dotarło i oferta umowy na 15 miesięcy. A że mnie interesowało tylko 12 więc narada z tajemniczym kierownikiem (czekałem jakieś 2 minuty). I stanęło na tym że:

-umowa 12 miesięcy w tym 5 bez opłat

-pakiety Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD za 69,90

-multiroom za 5 zł

-kontynuacja Filmowego BON-PLUSa w kwocie 30 PLN/miesiąc.

Ciekawostka z multiroomem. Obecnie mam HD3000 ale wg DUK nie jest on przypięty do mojego kontraktu. Dostanę zatem HD6000 za 1 PLN do usługi multiroom a HD3000 pozostanie dalej u mnie. Jest szansa, że będę miał 2 dekodery do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...