Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział ale trudno. Moja babcia posiada jeszcze stare pakiety Familijny HD z Extra HD + Sport HD a od wczoraj wskoczyły kanały Universal Channel, 3 kanały BBC, E, MTV Rocks a one są w nowych pakietach Familijny max HD. Na żadnej stronie nie piszę żeby było na nie otwarte okno. No chyba że to jakiś błąd od CP jest. Ktoś z was ze starymi pakietami też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział ale trudno. Moja babcia posiada jeszcze stare pakiety Familijny HD z Extra HD + Sport HD a od wczoraj wskoczyły kanały Universal Channel, 3 kanały BBC, E, MTV Rocks a one są w nowych pakietach Familijny max HD. Na żadnej stronie nie piszę żeby było na nie otwarte okno. No chyba że to jakiś błąd od CP jest. Ktoś z was ze starymi pakietami też tak ma?

 

jest to prawdopodobnie otwarte okno do 3 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie. Obecnie mam umowę na pakiet Rodzinny HD z opcją na Familijny HD na 29 msc. Teraz chcę zejść na Mini HD, ale licze na jakieś bonusy. Czy uda się wyrwać umowę na 12/15 msc plus HBO HD, ale bez gratisowych miesięcy?

 

nie da się, do mini hd i rodzinnego hd nie można dobierać pakietów dodatkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wlasnie z DUK dzwonili z oferta wzialem15 miesicy z czego 5 miesiecy gratis pelna oferta lacznie z VOD,ipla i HBO GO 5 miesiecy za free+(miesiac rozrywki XXX za free),pozniej po 5 miesiacach bede placil 69,99 fam.max hd +hbo i cinemax.co sadzicie,bo najpierw na 29 miesiecy mi proponowal(9 mies po starej cenie)pozniej narada z przelozonym ,pozniej 24 miesiace 6 po starej cenie znow narada z przelozonym i obecne warunki:)moze moglem sie skusic na zmiane dekoderka ale w N malo nagrywalem i wowczas ino 3 miesiace free proponowal a dekoder 49 aktywacja i po 2 naradach niechcial dac za 1 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie. Obecnie mam umowę na pakiet Rodzinny HD z opcją na Familijny HD na 29 msc. Teraz chcę zejść na Mini HD, ale licze na jakieś bonusy. Czy uda się wyrwać umowę na 12/15 msc plus HBO HD, ale bez gratisowych miesięcy?

 

nie da się, do mini hd i rodzinnego hd nie można dobierać pakietów dodatkowych

Zapomniałem dodać, że HBO HD np. na 5 miesięcy promocyjnie, nie na całą umowę, bo wiem, że niestety się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopytam czy w CP np jak wynegocjuję F MAX HD & SPORT HD & FILM HD za o zł przez 5 m-cy póżniej płatne za F MAX HD 49,90 zł to czy moge dostać nap, tak od konsula pakiet HBO HD & CINEMAX HD za free np. na jeden miesiąc jak się uprę czy konsul mi takiego czegoś może nie dać mi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłby się ktoś pochwalić jakie warunki wywalczył - przy wypowiadaniu umowy - na pakiet rodzinny hd, albo mini hd? chodzi mi o minimalną długośc i minimalne opłaty. bardzo proszę. ja chcę zejść z familijny max hd + sport, na któryś z wcześniejszych, ale propozycje umowy na 29 mnie śmieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą sytuację, będę wnioskował o umowę na pakiet Familijny HD z możliwością zamiany na Rodzinny HD na 12 miesięcy, w tym przez 5 miesięcy za 0 zł. Oczywiście na koniec umowy możliwość włączenia pakietu Darmowy HD. Ewentualnie mogę zejść do umowy na 15 miesięcy/5 miesięcy za 0 zł. Dam znać czy się udało a i ty @toja00 daj znać co wywalczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie ;) wczoraj wysłałem wypowiedzenie umowy z powodu usuniecia kanału LOVE miałem umowe teraz na pakiet Familijny Max HD 18mies przedłużona we wrześniu z tym że 6 mies mam Max HD w cenie Fam HD orientuje sie ktoś czy można od nich cos ugrać lepiej oczywiście ze zmianą długości umowy a jak nie to arrivederci polsatos ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wysłałem wypowiedzenie z powodu Love. Jestem abonentem od września, ale wpływ na wysłanie wypowiedzenia miała także niemiła sytuacja w APSie, otóż nie otrzymałem pełnej dokumentacji umowy, przy podpisywaniu umowy! Przedstawiłem dokument, że jestem abonentem MixPlus. Wstępnie okazało się, że zostanie mi przyznany bon o wartości 30,00zł na filmy z wypożyczalni, ale niestety jak chciałem skorzystać niedawno z tej usługi, okazało się, że w systemie nie ma informacji o Filmowym Bonie Plus. Dodatkowo dowiedziałem się, że przy podpisywaniu dokumentów w punkcie miałem otrzymać aneks potwierdzający przystąpienie do promocji – ja takiego nie otrzymałem. Musiałem składać reklamacje w tej sprawie. Odpowiedzi nie dostałem do teraz, a przecież mają 30dni na rozpatrzenie wniosku (25 października składałem reklamacje) Ponadto nie otrzymałem też w punkcie sprzedaży wykazu kanałów wchodzących w skład pakietu, a co za tym idzie byłem zmuszony złożyć ponowną reklamacje z powodu braku dokumentacji umowy. Jestem całą tą sytuacją mocno zdegustowany, gdyż wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale przyszedłem do punktu sprzedaży i żeby tak być obsłużony? To jest niedopuszczalne, czy wręcz aby nie powiedzieć skandaliczne.

 

Wysłałem wypowiedzenie 25 listopada, 26 listopada już mieli w systemie. Wysyłałem przesyłką z zadeklarowaną zawartością, zapłaciłem 10zł, ale 1 dzień idzie dziś pierwszy telefon potwierdzający rozwiązanie przypadające na 24 grudnia 2013 roku.

 

I od razu dwie propozycje:

1) z nowym dekoderem

- Umowa 12 miesięczna

- 3 miesiące gratis

- 9 miesięcy po 69,90zł (FamMaxHD, Film, Sport)

- aktywacja nagrywarki za 49zł

 

2) z HD 5000 (tym co mam)

- Umowa 12 miesięczna

- 5 miesięcy gratis

- 7 miesięcy po 69,90zł

- brak wymiany.

 

Odrzucone oba warianty.

 

I teraz tak czy coś więcej mogę ugrać?

 

Na czym mi zależy:

- dekoderze z nagrywarką, jestem fanem boksu, ksw, a ze względu na późnią porę nie mam możliwości obejrzeć całej gali.

- obniżeniu ceny powiedzmy na cały okres o 10zł = 59,90 zł

- rekompensacie za bon plus powiedzmy w postaci dekodera z nagrywarką za 1 zł

 

Pomóżcie lub doradźcie Dziękuje za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie umowę mam podpisana 10 Września 2012 na 24 miesiące w tym 6 za darmo na Familijny HD + Extra HD + Sport HD + Multiroom (2xdekoder HD2000) - 69,90 miesięcznie

Czy byłbym w stanie coś ugrać wysyłając wypowiedzenie (lOVE) Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Multiroom za starą cenę ? czy to nie realne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużylem umowę z CP. Dzisiaj zarejestrowali wypowiedzenie i odrazu telefon.

Dotychczas miałem Fam Max HD 49,90 + multiroom 10,00

 

Dzisiaj wynegocjowałe:

umowa na 12 miesięcy

Pierwsze 5 miesięcy Fam Max HD, Sport HD, Film HD, multiroom za 0 zł

Pozostałem 7 miesięcy Fam Max Hd za 49,90 i multiroom za 5 zł

 

Może można było więcej wynegocjować, ale ja jestem z tego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...