Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obecnie posiadam pakiet Familijny HD, Extra HD i Sport HD. Wczoraj wysłałem wypowiedzenia umowy, dziś zadzwonili do mnie z ofertą. :shock:

Zaproponowali mi pakiet Familijny Max HD, Film HD i Sport HD za chyba 69,90 zł miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy, przez 5 miesięcy bez opłat. Podziękowałem im za tę jałmużnę i nie skorzystałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Interesuje mnie tylko sport, a przy pakiecie Familijny Max HD plus Sport HD nie chcieli mi zaoferować umowy na 12 miesięcy z 5 miesiącami bez opłat. :) Poza tym przymierzam się do całkowitej rezygnacji z płatnej telewizji satelitarnej, więc jestem wybredny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, że nawet mecz el. MŚ Polska-Mołdawia był raz w PPV? To jest dopiero kpina. Ja nie kupuję PPV i nie kupię. A jak dzwonili się spytać, czy nie chcę to im powiedziałem, że niech nowi klienci kupują, skoro dostają lepszą ofertę niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otrzymałem list od Cyfrowego Polsatu w którym zaoferowali mi nową umowę tak przynajmniej mi się wydaje oto jego treść:

 

Szanowny Panie,

Dynamiczny rozwój naszej oferty programowej w tym pojawienie się coraz większej liczby kanałów w jakości HD,pozwoliło nam na przygotowanie dla Pana następującej ofert specjalnej.

 

W ramach tej oferty,za jednorazową opłatą 1 zł,udostępnimy Panu nowy dekoder HD,która zapewnia wysoką jakość obrazu oraz pozwala na odbiór programów wysokiej rozdzielczości.

 

Ponadto włączymy Panu ofertę programową składającą się z następujących Pakietów: Familijnego Max HD,Film HD oraz Sport HD zawierających,aż 119 kanałów,w tym 27 w jakości HD!

 

W czasie 6-miesięcznego okresu promocyjnego,wymienione pakiety będą kosztowały tylko 39,90 zł miesięcznie .

 

A co po okresie promocyjnym?

 

Po 6-miesięcznym okresie promocyjnym cena za Pakiet Familijny Max HD,Film HD oraz Sport HD wynosić będzie 69,90 zł miesięcznie.Proponowana promocja nie oznacza,że będzie Pan musiał korzystać z tych pakietów do końca trwania umowy.W każdym momencie będzie Pan mógł zrezygnować z dwóch pakietów dodatkowych i płacić tylko 49,90 zł miesięcznie za Pakiet Familijny Max HD.

 

Proszę pamiętać ,że w nowej ofercie promocyjnej Cyfrowego Polsatu zawsze będzie Pan mógł dodać,odjąć lub zamienić dowolny pakiet dodatkowy-stosownie do swoich potrzeb.

 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty oraz nowych możliwości swobodnego wyboru,jakie daje promocja Nowy Cyfrowy Polsat.Przedstawione promocyjne warunki będą dostępne do 15 lipca 2013 roku.

 

Z tego co wyczytałem na ulotce załączonej do listu umowa ma obowiązywać na okres 29 miesięcy.Na ten moment jestem na umowie na czas nieokreślony,z pakietem familijnym+pakiet sport i płacę coś koło 60 zł.Na jakiej zasadzie mam dostać ten dekoder za 1zł,bo do tej pory miałem dekodery na własność? Z listu zamieszczonego powyżej wynika jeszcze,że chcą mi wcisnąć po okresie promocyjnym pakiet Film HD którego nie chce :roll: .Dziwi mnie to nagłe zainteresowanie Cyfrowego Polsatu moją skromną osobą bo od około 6 lat nie otrzymałem od nich żadnego listu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko się cieszyć. :D A teraz na poważnie : CP chce ci wcisnąć nową umowę z nowym dekoderem .- Na dekoderze , który masz na własność odbierałbyś tylko kanały FTA , a na tym dekoderze co ci CP proponuje to byś odbierał ww ofertę. Oczywiście na nic nie musisz się zgadzać- i jeszcze pytanie : kiedy ci się kończy obecna umowa z CP ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Radek 15, potarguj się z CP (!). :)

 

Dlaczego bowiem przez 6 miesięcy masz płacić 39,90, a nie np. 29,90, 19,90, 9,90, czy nawet 0,00 ?

 

Nowi, dostają w promocji przy umowach na 29 miesięcy bez żadnego zbędnego gadania 6 miesięcy za free, a Ty masz w ramach lojalnościowych działań utrzymania klienta płacić za ten bonus jakieś pieniądze?

 

Czy czasem coś się komuś nie pomyliło?

 

To bardziej Ci się będzie opłaciło szukać powodów do zerwania umowy i podpisanie jej ponownie jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Chcą Cię mocno zrobił w wała. Klient, któremu pozostało do końca umowy mniej niż 6 mies, dostaje przy dobrej pogawędce: 5 mies. za free i umowa na 15 mies. Nie dawajcie się namawiać na umowę 29 mies., bo jakiekolwiek sensowniejsze zmiany można wprowadzić dopiero po 23 mies. Pakietyzacja się zmieni i będziecie "[beep]ami", którzy pakują kasę w CP i nic się nikomu nie należy.

 

Co do tej oferty. Radek dzwoń do nich, albo poproś o kontakt na iCOK i negocjuj i walcz. Nowy klient dostaje 3 mies. za free, iplaMix przez cały okres trwania umowy i teraz w promocji Happy Hours dodatkowo za 0zł przez całą umowę. Nawet jak Cię iplaMix nie interesuje to zawsze można coś innego od nich wyciągnąć. Nie ma co się godzić na warunki, które oferują zwykłemu klientowi z ulicy. Tym bardziej, że masz na czas nieokreślony, więc w marszu możesz im wypowiedzieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce informacja o tych 29 miesiącach jest napisana małym druczkiem,dla osób ze słabszym wzrokiem raczej nie do odczytania :> .Mógłby mi ktoś wyjaśnij na jakiej zasadzie działa wzięcie tego dekodera za złotówkę płaci się jakaś dzierżawę np co miesiąc czy coś w tym stylu? Czy nic nie dopłacam i mam dekoder na okres tych 29 miesięcy,a później mam im zdać? Raczej nie przystanę na ich ofertę,skłaniam się ku opcji wypowiedzenia bo ani długość umowy mnie nie satysfakcjonuje ani cena 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...