Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tańszych pakietów to należy się zastanowić nad pakietem premium , ( ale tylko jeżeli jest się abonentem sieci plus, lub dokupuje się drugą ofertę) od dnia dzisiejszego taki pakiet premium można dostać w cenie niespełna 50 zł.umowa na 24 miesiące , z tego 6 m-cy free + multiroom. HBO GO i Ipla Mix w cenie przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych pakietów można też uzyskać umowę 12/5 lub 15/5 ? I czy do tych pakietów można dostać dekoder PVR ?

@dartman posiadam umowę na telefon w Plusie i telewizję w Cyfrowym Polsacie. Czy ten rabat można te uzyskać przedłużając jedną z umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie jestem pewien. Mianowicie jak ma się ta promocja dla stałych abonentów. Sądzę jednak, że można z niej skorzystać. dotychczas stali abonenci nie mieli gorszych warunków niż nowi. Umowy jak można zobaczyć na stronie Polsatu na 24 miesiące.Spośród dekoderów można wybierać. Gdybym miał mniej niż 6 miesięcy do końca umowy w ostateczności zakończyłbym jedną umowę a wybrał drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okti51 - w Twoim przypadku, jeśli przedłużysz umowę na TV to dostaniesz 10zł rabatu na TV (w ramach programu smartDOM) za posiadanie telefonu w Plusie. To o czym pisze @dartman otrzymasz dokupując TV (w Twoim wypadku druga, oddzielna umowa na TV) i wtedy w ramach programu smartDOM otrzymasz na usługę TV 50% rabatu na abonament na głównym dekoderze (o tym wariancie możesz poczytać tutaj: viewtopic.php?f=7&t=35943) pod warunkiem, że za telefon w Plusie płacisz minimum 49,90zł i podpiszesz umowę na TV na minimum 24 miesiące.

 

Jeśli złożyłeś wypowiedzenie umowy na TV, to możesz je podtrzymać i podpisać umowę nową na TV z 50% rabatem. Albo (jeśli masz taką możliwość) wypowiedz umowę TV i podpisz nową (podejrzewam, że jak policzyć to i tak się opłaci).

 

Jak napiszesz do kiedy masz umowę na TV i z jakim pakietem (i czy wypowiedziałeś umowę TV) to mogę na Twoim przykładzie policzyć wydatki na obie usługi. Telefon też podaj kwotę abonamentu lub doładowania w Mixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę na TV mam do 29 grudnia tego roku (umowa była na 36 mies.) z pakietem familijnym HD wraz z pakietem extra HD i multiroomem SD. Wypowiedzenie mam zamiar dopiero wysłać.

I jakbyś mógł mi podpowiedzieć czy mój abonament telefoniczny się zalicza? Otóż jest to taryfa OMG 49,9 w promocji Gadasz z Rabatem 20%, więc praktycznie płacę 39,92 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat dostałem, gdyż przed przedłużeniem umowy wysłałem wypowiedzenie. Nie ma on nic wspólnego z TV.

 

Ja jeszcze chciałbym się dopytać o pakiet Familijny HD. Można uzyskać cenę 39,90 zł już z multiroomem oraz jakie okresy umowy można utargować? Do tego można byłoby dostać IPLA MIX lub EXTRA? I jakie dekodery można w tym pakiecie dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga oferta z apsu a ta co dostał kolega @kondziak jest taka sama cenowo. Tyle tylko że z punktu jest krótsza (czyli lepsza :mrgreen: ). Jednak wiem z doświadczenia że np.pakiet mini można mieć za 5zł w umowie na 18 miesięcy. Pakietu rodzinnego nigdy nie negocjowałem :wink: Także się nie wypowiadam. 8)

Powiem szczerze, że długość umowy nie stanowi dla mnie praktycznie żadnego znaczenia z tego względu że prędzej czy później trzeba i tak aneksować. To jest moja trzecia umowa poprzednia była na 15 miesięcy a pierwsza na 29 miesięcy też z gratisowymi miesiącami i ta obecna mi o wiele bardziej odpowiada niż 15tka.

P.S. Sprawdzałem wczoraj w ICA i wszystko sie zgadza z tym co wynegocjowałem. Czekam tylko na potwierdzenie w formie papierowej.

 

Mam pytanko, a propos potwierdzenia negocjacji telefonicznych. Po jakim czasie przychodzi aneks/nowa umowa pocztą? Ja zgodziłem się na nowe warunki w połowie kwietnia a do dzisiaj nie mam żadnego papierowego potwierdzenia. :evil:

Dzisiaj wyciągnąłem ze skrzynki potwierdzenie zmiany warunków umowy. Umowa aneksowana telefonicznie 23.04 więc trwało to w moim przypadku 20 dni. Wszystko się zgadza z tym co wynegocjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD w elastyczności z możliwością zejścia do Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX za 59,90zł w umowach na 29 i 15 m-cy

 

A czy wiadomo może jaki jest kod promocji z iplą na cały okres, bo DUK nie może jej odnaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy wiadomo może jaki jest kod promocji z iplą na cały okres, bo DUK nie może jej odnaleźć?

 

Wczoraj dostałem umowę - kod EI90.

Promocyjne warunki umowy "Nowy Cyfrowy Polsat - Superkomfortowa III CC z 05.05.2014.

Pakiet premium 15/5 za 89,90 gdy się zrezygnuje z VOD za to z iplą MIX i HBOGO - ale nie wiem

czy to dokładnie to bo mam minimalny pakiet premium po 5 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie umowa dograna, ale wczoraj chyba z 6 konsultanatmi rozmawiałam, KAŻDY miał inną ofertę, i KAŻDY oczywiście twierdził że niemożliwe żeby były różne oferty u różnych osób. Umowa do 17 maja była, dostałam 15/3 gratis premium , potem 55,90 MAX, Sport, Film i Cinemaxy ale z wymianą HD 2000 na ESI 88 bez czynszu. To był największy problem bo podobno w krótkich umowach nie dają ESI, ale 6 osoba z rzędu jednak problemu nie miała. Do tego 3 multiroomy, każdy po 5 zł / mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...