Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD 49,90 + Multiroom 10zł + opłata za ESI 88 5zł.

Wypowiedzenie juz wysłałem, dzwonili do mnie raz ale nie mialem czasu rozmawiac i maja do mnie dzwonic jutro.

Chciałbym wynegocjowac takie warunki:

Pakiet Familijny MAX HD plus SPort HD plus Film HD za 59,90 plus multiroom za 0 zł, umowa na 12/5 msc gratis, plus przez okres promocyjny hbo i vod gratis.

Czy jest szansa na takie cos.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

biorąc pod uwagę wszystkie wasze uwagi oraz informacje od osób które już przedłużały umowę z CP wyskrobałem taką oto rezygnację :

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu xxxxxxxx pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

 

Powodem wypowiedzenia jest chęć uzyskania lepszej oferty cenowej lub w przypadku nie otrzymania takowej ; przejścia do operatora konkurencyjnego (nc+).

 

Śledząc fora internetowe i oferty które Wasi dotychczasowi abonenci otrzymują mam propozycję co do warunków zatrzymania mojej skromnej osoby razem z Wami :

1.Nowa umowa ważna 12 miesięcy , z czego 5 pierwszych miesięcy jest bez opłat,

2.Obecne dekodery tj. Sagemcom ESI-88 oraz HD3000 pozostają .

3.Zostaje zniesiona opłata miesięczna za dekoder ESI-88 (5PLN/mies.)

4.Usługa „multiroom” tak jak do tej pory : bezpłatnie .

5.Pakiet Premium : 89.90 PLN/mies. płatne od 6 miesiąca trwania nowej umowy.

6.”Stara” umowa rozwiązana automatycznie w dniu zawarcia nowej umowy.

 

Jak myślicie : taka "szczerość" popłaci przy dalszych ewentualnych negocjacjach z DUK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem telefonicznie umowę na pakiet Familijny Max HD. Umowa na 15 miesięcy, 5 miesięcy bez opłat i dodatkowo przez ten czas gratis Sport HD i Film HD oraz Ipla. Dekoder mam stary na własność (Samsung) . Dodam że była to czwarta rozmowa z konsultantem. Przed ostatnim razem oświadczyłem, że bardziej opłaca mi się zrezygnować i jak coś podpisać nową umowę. Konsultant zapytał mnie na koniec czy zgadzam się aby zadzwonił do mnie jeszcze ktoś z takiego specjalnego działu :-) nie musiałem wysyłać wypowiedzenia a umowa przedłużona 2 miesiące przed końcem.

Wcześniej nikt nie proponował miesięcy bez opłat a na tym zależało mi najbardziej. Inna propozycja to była umowa na 29 miesięcy, 8 miesięcy bez opłat i reszta tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci konsultant powie, że nie zejdzie z opłaty za ESI a nie zejdzie to bierz iple na całą umowę i sVOD na 5 miesięcy, na to się zgodzi

 

W ogóle powinien być gdzieś przyklejony na samej górze post z maxem jaki można ugrać z Cyfrowym Polsatem przy przedłużaniu, znacznie odchudziłoby to liczbę postów w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło i stanęło na 89,90zł za Premium Mix+MR w opcji 12/5 gdzie 5 m-cy Pakietu Premium Mix (Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD +Ipla Mix + sVOD + Filmbox Live) gratis a później Premium+Ipla Mix za 89,90zł. Anulowano pozostałe miesiące starej umowy oraz gratis wymiana MINI D1-B na HD3000.

 

Dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,za cztery miesiące kończy mi się umowa z CP,na chwilę obecną posiadam max hd+sport hd+mr,za 59,90,oczywiście wypowiedzenie już poszło,no i dzisiaj pierwszy telefon,oto co mi zaproponowano;max hd+sport+mr-za0zł,15miesięcy 3 gratis,i wymiana dekodera z hd 6000 na esi-88 bez opłaty miesięcznej,tylko aktywacja 49z.Troche to kiepska oferta bo lepsze to chyba nowi dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak mają gorzej: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2505#p924538

Oferty w APS dla nowych:

F Max HD + Film HD + Sport HD (F Max HD), 4 miesiące Gratis przy umowie 29m-cy lub 1 miesiąc gratis przy umowie 15m-cy, potem F Max HD + Film HD + Sport HD = 69,90zł F Max HD + Sport HD = 59,90zł F Max HD + Film HD = 59,90zł F Max HD = 49,90zł , antena single za 49zł lub Twin za 60 zł, dekoder HD za 1zł, dekoder HD+dysk DTU320 za 11zł, Dekoder HD PVR (PVR7000, ESI-88, 7400) za 49zł+5zł/m-c, moduł WiFi TP-Link za 1zł, Multiroom za 10zł/m-c, dekoder HD za 29zł

 

Na stronie www dla nowych:

Premium + HBO GO + Miesięczny Katalog Filmów VOD za 99,90 zł/m-c maks. miesięcznie*

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD 59,90 zł/m-c po wyłączeniu pakietu HBO HD, HBO GO i Miesięcznego Katalogu Filmów VOD

Multiroom HD 10zł/m-c

Dekoder PVR7000 za 1zł (niestety nie jest dostępny ESI-88) jako główny a dekoder HD do MR za 29zł. Za dekodery jednorazowo.

 

Tobie zaproponowali wydanie przez cały okres umowy 718,80zł.

Nowi ze strony www i w APS wydają 978,60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,za cztery miesiące kończy mi się umowa z CP,na chwilę obecną posiadam max hd+sport hd+mr,za 59,90,oczywiście wypowiedzenie już poszło,no i dzisiaj pierwszy telefon,oto co mi zaproponowano;max hd+sport+mr-za0zł,15miesięcy 3 gratis,i wymiana dekodera z hd 6000 na esi-88 bez opłaty miesięcznej,tylko aktywacja 49z.Troche to kiepska oferta bo lepsze to chyba nowi dostają.

Pytanie do @swojadroga:

Faktycznie jest możliwość "ugrania" ESI-88 bez czynszu miesięcznego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po rozmowie z DUK, obecnie mam Familijny HD i dekoder esi oraz telefon w cenie tv jakby, wypowiedzenie nie wysłane.

Propozycja z DUK ; umowa 15 mies. przez 6 miesięcy Familijny Max Hd w cenie 39,90+5 esi i ipla 6 miesięcy gratis, nie chce zwiększać opłat za telewizję,mało oglądam,

proszę o podpowiedź, na co można liczyć ,wynegocjować,dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remulus

Wyślij wypowiedzenie. Dzięki temu można będzie ugrać umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. Bez wysłania wypowiedzenia takiej oferty raczej nie dadzą. :roll: Nie wiem, jak z czynszem 5 zł za dekoder Sagemcom, ale byłoby miło, gdyby zechcieli go przy tym znieść. :) Ta ostatnia opcja interesowałaby zwłaszcza moich rodziców, bo mają właśnie też ten dekoder i płacą co miesiąc dodatkowo tego piątaka za najem. :? A w tym miesiącu zarówno ja, jak i moi rodzice będziemy wysyłać do CP wypowiedzenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po kolejnej rozmowie z konsultantem(niestety bezowocnej),ja cały czas upieram się przy ofercie fmax hd+sport hd+film hd,mr-0zł,wymiana dekodera na esi-88(bez czynszu),w umowie 15/3,za 59,90,otrzymałem ofertę;f max hd,sport hd,mr-0zł,dekoder esi-88(bez kaucji)w umowie 15/3,za 59,90,i twardo twierdzi że więcej nie może dać,więc podziękowałem panu,bo brakuje mi pakietu film hd,i będe czekał na kolejną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zapomnij o Pakiecie Familijnym Max HD + Sport HD + Film HD za 59zł.

 

Za 59zł to Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Cinemaxy HD - umowa na 12/5m-cy bez wymiany dekodera, z wymianą 12/3m-cy.

 

Możesz Jeszcze spróbować wynegocjować Pakiet Familijny HD + Sport HD + Film HD za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...