Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisz wypowiedzenie więcej zyskasz jak dobrze będziesz negocjował.Przy wymianie dekodera umowa na 12 w tym 3 gratis jest do ugrania.A dla nowych umowa na 18 miesięcy z takim samym gratisem.

Czy myślisz, że z napisaniem wypowiedzenia, wysłaniem go, czekaniem na rejestrowanie będzie szybko? Nie zauwazyłeś, że siostrze usera zależy na czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej dzwonisz do duk podajesz pesel , pytasz czy wpłyneło wypowiedzenie miła pani potwierdzi lub zaprzeczy, spyta co by cię zainteresowało, złoży propozycję ty ją akceptujesz lub nie i tyle ---dzwoni oczywiście osoba na którą jest dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie na 12 miesięcy można otrzymać 5 miesięcy gratis. A przy umowie na 15 albo 18 miesięcy ile można maksymalnie dostać za darmo? Będę przedłużał niedługo umowę rodzicom i nie chciałbym za kilka miesięcy znowu się z tym bawić. ;) Jeśli warunki byłyby podobne do 12/5, to podpisałbym umowę na dłuższy okres. Chodzi o pakiet Familijny HD, dekoder zostałby ten co mają, bodajże HD6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam wLaśnie ofertę przedłużenia umowy: umowa na 12 mc

wymiana dekodera na PVR 7000 5 zł/mc

3 mc pakietuPremium Mix (Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD +Ipla Mix + sVOD + Filmbox Live) + HBO GO gratis

Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 4 Okresu Rozliczeniowego):

· Premium Mix (Premium + Ipla Mix + sVOD + Filmbox Live) - 109,90 zł miesięcznie

· Premium + Ipla Mix - 89,90 zł miesięcznie

Obecny dekoder staje się dekoderem z Multiroom HD

Multiroom HD za 5 zł miesięcznie płatne od 4 miesiąca

 

Czy mogę utargować coś jeszcze?

Proszę o podpowiedż. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sonia 03

miałem dek esi88 wymieniłem tylko multi sd na hd to ugrałem--

--umowa Premium 5/12 (anulowano ostatnie 1 miesiąc i zastąpiono nową):

- pakiet Premium umowa na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy darmowych, potem 89,90zł

- iplaMIX za darmo przez 12 miesięcy

- filmBOX live + Miesięczny Katalog Filmów VOD 5 miesięcy za darmo, później mogę zrezygnować albo płacić 109,90zł

- MULTIROOM 0zł/mc przez 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam wLaśnie ofertę przedłużenia umowy: umowa na 12 mc

wymiana dekodera na PVR 7000 5 zł/mc

3 mc pakietuPremium Mix (Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD +Ipla Mix + sVOD + Filmbox Live) + HBO GO gratis

Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 4 Okresu Rozliczeniowego):

· Premium Mix (Premium + Ipla Mix + sVOD + Filmbox Live) - 109,90 zł miesięcznie

· Premium + Ipla Mix - 89,90 zł miesięcznie

Obecny dekoder staje się dekoderem z Multiroom HD

Multiroom HD za 5 zł miesięcznie płatne od 4 miesiąca

 

Czy mogę utargować coś jeszcze?

Proszę o podpowiedż. Dziękuję

Wymieniłaś dekoder główny na PVR 7000 więc umowy 12/5 raczej nie dostaniesz.Jedyne co bym próbował zbić to opłaty za multiroom i za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...