Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam starego sagema 4275 (kupionego od CP na własność) oczywiście wraz z kartą, które są pozostałością po zakończonej lata temu umowie. W tym momencie dekoder odbiera programy FTA. Wiem z innych wątków tego forum, że mogę przejść na "Darmowy HD" albo podpisać umowę na "Mini HD" za 9,90zł. Interesuje mnie natomiast czy ktoś z was będąc w takiej sytuacji dostał może jakieś inne ciekawe oferty??? Znaczy lepsze niż te z cennika dla nowych. :wink: Chciałem sprawdzić czy przypadkiem w ICOK czegoś dla mnie mają ale niestety nie pamiętam loginu... :/ I druga sprawa, czy przy podpisaniu umowy będę mógł ten przedpotopowy dekoder wymienić na coś nowszego (najlepiej HD) lub na moduł CAM? Ktoś z obecnych na forum przerabiał już kiedyś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś ofertę umowy na 20 miesięcy w tym 9 gratis?Bo na innym forum osoba twierdzi że dostała taką ofertę.A osobiście nigdy nie słyszałem o umowach na 20 miesięcy.Jedyne umowy jakie CP serwuje lub serwowało to chyba 15,18,24,29,36 miesięcy.Jak jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co przed chwilą ugrałem z DUK

miałem umowę Premium 5/12 (anulowano ostatnie 3 miesiące czyli oszczędność ~300zł i zastąpiono nową):

- pakiet Premium umowa na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy darmowych, potem 89,90zł

- iplaMIX za darmo przez 12 miesięcy

- filmBOX live + Miesięczny Katalog Filmów VOD 5 miesięcy za darmo, później mogę zrezygnować albo płacić 109,90zł

- MULTIROOM 5 pierwszych miesięcy za darmo, później 5zł/mc.

 

Nie udało mi się niestety zbić opłaty za multiroom na cały okres trwania umowy. Konsultant od początku twierdził, ze nie ma takiej możliwości ale prosił o chwilę na konsultacje z przełożonym i niestety przełożony potwierdził, że nie można wyzerować opłaty za MR. Mam pytanie do tych którym się udało w jaki sposób uniknęliście tej opłaty na cały okres trwania umowy?

Co do ceny dysku do dekodera HD6000, nie ma zniżek dla przedłużających umowę

 

Generalnie chyba wyciągnąłem maksimum. Biorąc pod uwagę, że mam zamiar powtórzyć za 9 miesięcy ten manewr za pełen pakiet Premium z MR i czynszem za dekoder wychodzi niecałe 45zł za miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozczaruję cię ja to ugrałem przedłużenie przez wypowiedzenie

przez DUK

umowa Premium 5/12 (anulowano ostatnie 1 miesiąc i zastąpiono nową):

- pakiet Premium umowa na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy darmowych, potem 89,90zł

- iplaMIX za darmo przez 12 miesięcy

- filmBOX live + Miesięczny Katalog Filmów VOD 5 miesięcy za darmo, później mogę zrezygnować albo płacić 109,90zł

- MULTIROOM 0zł/mc przez 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rzutem na taśmę znalazłem to forum, zupełnie przypadkowo. Mam taką sytuację i prosiłbym o pomoc i radę. Umowę z CP mam (tzn mój tata) od 09.04.2010, gdy się skończyła została automatycznie przedłużana i teraz trwa do kwietnia tego roku. Mam stary pakiet familijny za 37,90 na starym dekoderze od początku trwania umowy. Siostra kupiła sobie ostatnio nowy TV więc chce oglądać na nim programy HD, rodzice też mają tv (stary kineskopowy) właśnie z tym starym dekoderem. Siostra myślała o pakiecie Familijny Max HD+ HBO HD+ Cinemax HD za 69,90 zł miesięcznie plus Pakiety Sport HD, Film HD, Miesięczny Katalog Filmów VOD i HBO GO na 3 miesiące za free. To ceny ze strony.

Chcemy więc

-wziąć multiroom,

-wymienić stary dekoder (ten do starego tv) na nowy bo już podobno od dawna jest taka akcja prowadzona,

- dostac nowy dekoder do nowego TV

- mieć HBO i programy z Familijny Max HD minimum

Siostra była wczoraj w stacjonarnym punkcie sprzedaży i koleś proponował jej to w cenie taka jak na stronie, mówił też o antenie, że jest już stara i lepiej ją wymienić za 60 zł plus jakiś konwerter podwójny, uchwyt do anteny za 35, Umowa miała być na 19 msc. I tak do starej anteny będzie podłączony ten dekoder ze starym telewizorem a do nowej ten do nowego telewizora. Dekoder za 49 zł plus ten drugi za 1zł.

Jaka jest szansa na lepszą ofertę bo widzę, że niektórzy z Was mają niezłe umowy a my jesteśmy tak długo z tym polsatem i czuję lekki niedosyt czytając Wasze posty.

 

Ważna sprawa to to, że siostrze zależy na czasie, nowy TV stoi a telewizji nie ma jak oglądać.

Czy korzystając z Waszego doświadczenia jesteście w stanie stwierdzić czy da się coś lepiej załatwić? U mnie dochodzi wymiana dekodera, zakup nowego dekodera, zakup anteny (?) i multiroom. PRzeglądałem kilka stron tematu ale Wasze sytuacje różnią się trochę od mojej. Teraz idę do pracy ale czy możecie napisać co zrobić, to siostra jak wróci z pracy sobie to przeczyta i może zadzwoni gdzie trzeba i dadzą jej coś lepszego. Tylko gdzie dzwonić (pod zwykłą infolinie?) i co to jest ten DUK o którym piszecie?

 

edit

oczywiście umowę wolelibyśmy jak najkrótszą, 19 msc jest do zaakceptowania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie wypowiedzenie musi do nich dojść czy wystarczy, że wyślę je i zadzwonię mówiąc że wysłałem i coś mi zaproponują? A może sama informacja, że zamierzam nie przedłużać umowy wystarczy? A jest szansa, że w punkcie stacjonarnym po złożeniu wypowiedzenia dadzą coś lepszego? Tak jak wspominałem siostrze zależy na czasie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...