Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wymieniłeś dekoder, wtedy są gorsze oferty ;).

Jest dokładnie tak jak piszesz. Dzisiaj negocjowałem umowę dziadka i przy wymianie dekodera nie dostanie się Multiroom'u za 0 zł z pakietami Familijny Max HD + Sport HD za 59.90 na 12/5.

P.S. Wczoraj wieczorem negocjowałem swoją umowę, a dzisiaj rano już był u mnie kurier :o Szybko działają pracownicy DUK-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałam już papierową umowę i chyba jest w niej błąd CP. Wynegocjowałam umowę 12/5 Premium + IPLA MIX na 5 miesięcy, a na umowie jest IPLA MIX na 15 miesięcy.

Ponieważ i tak nie zamierzam korzystac z Ipli w ogóle, więc nic z tym robic nie będę.

 

Ja właśnie z tego samego błędu zrezygnowałem/odstąpiłem od umowy bo dali mi tez IPLA na 15 m-cy i to mi sie nie podobało bo tez miałem miec na 5 m-cy za free a pózniej sie okaże ze na 15 m-cy musze za to dziadostwo bulić

 

@stef63 masz 10 dni na odstąpienie od umowy od terminu otrzymania takowej korespondencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta umowa pasuje, a z tą IPLĄ na 15 miesięcy to chyba pomyłka, zresztą zawsze mogę wypowiedziec po 5 miesiącach, chociaż konsultantka powiedziała, że nie muszę wypowiadac, a sama IPLA po 5 miesiącach przestanie byc aktywna, chyba że będę chciała i będę za nią płacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to samo napisać ;-D

Przed negocjacjami w sumie miałem w nosie IpleMix i FilmBox Live-ale skoro dali-to wziąłem.

I powiem,że całkiem fajna rzecz ;-)

Brakuje tylko TVzorka ze SMART'em i można by przetestować dogłębnie ;-D

 

 

Nie wiem jak korzystac z tej IPLI. Miałam ją przy poprzedniej umowie i też nie korzystałam.

Myślałam, że da się zrobic tak, aby oglądac na tv, ale u mnie podobno się nie da. Mam byle jaki laptop i na nim nie zamierzam oglądac, mam nie najgorszy tv (plazma panasonica) i na tv chciałam oglądac, ale podobno na moim tv się nie da. Kupiłam nawet jakiś kabel, ale niestety niepotrzebnie. Mam dekoder ESSI-88, i na jakiejśc stronie CP dotyczącej IPLI wyczytałam, że ten dekoder nie obsługuje IPLI.

Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy jak z IPLI korzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że może to być "literówka" do umowy na 15 miechów.Najprościej dryndnąć do CP i się dowiedzieć

 

 

Dzwoniłam przed chwilą do DUK i konsultantka powiedziała, że to jest literówka. W systemie (mojej umowy) widzi 5 miesięcy IPLI, a na podglądzie (papierowa umowa) faktycznie mówi, że jest na 15 miesięcy, ale powiedziała żeby się tym nie przejmowac. Ja sama jej powiedziałam, że chyba to jest błąd, skoro podstawowa umowa jest na 12 miesięcy, to benefit nie może byc na 15 miesięcy i się ze mną zgodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie mówię, że jestem zielony w sprawie CP

Mam mam CP pakiet Familijny HD za 39,90 umowa kończy mi się jakoś w Maju 2014

Dzwonią do mnie z CP i oferują ten sam pakiet za 39.90 na 24 miesiące dając Familyjny MaX HD + IPLA na 9 miesięcy za darmo.

Czy to dobra oferta? Czy przedłużać umowę, czy wypowiedzieć i wtedy z nimi negocjować? Zaznaczam ze nie chcę płacić więcej niż te 40 zł a kanały które mam wystarczają, może oprócz TVP Sport + jakieś bajki. Co można osiągnąć i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...