Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli liczy się stempel czy data dostarczenia ? Bo już sam nie wiem :-)

Liczy się data wpływu do CP. Ile razy można to powtarzać.

Gdzie jest napisane że wyp. musi być dostarczone do 20.12. czy uważasz że jak ktoś wyśle wyp. 19.12 . a oni dostaną 21.12. to nie będzie przyjęte ,to jesteś w błędzie , termin został dotrzymany w okresie 1 mies. a kiedy do nich dotrze to nie sprawa nadawcy , LICZY się data stempla pocztowego i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd w CP obowiązuje art.61 kodeksu cywilnego.Masz i swój NC+cyt. Podstawa i terminy wypowiedzenia umowy

Cyfra+: taka oto informacja pojawiła się na stronie ncplus (bez podanej daty opublikowania). Z treści możemy wywnioskować, że wchodzi ona w życie z dniem 1. kwietnia, więc czas na rozwiązanie umowy dla abonentów Cyfry+ upływa 30 kwietnia 2013 roku. Radzimy jednak dokonać tego bez zbędnej zwłoki, gdyż liczy się data dostarczenia pisma do operatora, a nie data stempla pocztowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam, że liczy się DATA STEMPLA POCZTOWEGO.

 

W naszym przypadku np. okres rozliczeniowy był do 25-go. Wypowiedzenie wysłałem z racji wycofania kanału LOVE dokładnie 25 listopada (poleconym) do CP. Dotarło 27 XI. Na drugi dzień (28 XI) wyłaczyli sygnał, gdyż umowa została wypowiedziana bez zachowania okresu wypowiedzenia, a że kończył się on 25-go każdego miesiąca i wtedy było wysłany list - dlatego CP uznał, ze umowa z tym dniem została rozwiązana, gdyż trzymali się daty wysyłki listu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Giucio" prawda (odnosnie wstecznego rozwiazania Umowy)!

 

Mam okres rozliczeniowy do 22 kazdego miesiaca. Wypowiedzenie wyslane 21 listopada, pismo dotarlo 25 listopada, a zaplanowali rozwiazanie Umowy na 22 grudnia, wiec czemu nie rozwiazali Umowy wstecznie? Z uwagi na zapis w Regulaminie (zapraszam do lektury, zas bajki polecam pisac, gdzie indziej, bo wprowadza to wielu uzytkownikow w blad).

 

W Cyfrze+ w wypowiedzeniu z powodu usuniecia kanalu byla brana data stempla pocztowego, zas Umowa rozwiazywana z koncem okresu rozliczeniowego, w ktorym pismo dotarlo.

 

W Regulaminiem Cyfrowego Polsatu nie ma informacji, ze w ciagu 30 dni pismo musi zostac doreczone (taki zapis jest, ale w przypadku rozwiazaniu Umowy na koniec okresu promocyjnego). Punkt dotyczacy rozwiania Umowy z powodu wycofania kanalu jest sformulowany prawie identycznie jak w Cyfrze+, wiec liczy sie data stempla pocztowego.

 

Jezeli ktos uwaza inaczej to niech potwierdzi to zapisem z Regulaminu lub innego dokumentu, ktory informuje, ze w ciagu 30 dni od daty wycofania kanalu pismo musi byc doreczone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Giucio" prawda (odnosnie wstecznego rozwiazania Umowy)!

 

Mam okres rozliczeniowy do 22 kazdego miesiaca. Wypowiedzenie wyslane 21 listopada, pismo dotarlo 25 listopada, a zaplanowali rozwiazanie Umowy na 22 grudnia, wiec czemu nie rozwiazali Umowy wstecznie? Z uwagi na zapis w Regulaminie (zapraszam do lektury, zas bajki polecam pisac, gdzie indziej, bo wprowadza to wielu uzytkownikow w blad).

 

W Cyfrze+ w wypowiedzeniu z powodu usuniecia kanalu byla brana data stempla pocztowego, zas Umowa rozwiazywana z koncem okresu rozliczeniowego, w ktorym pismo dotarlo.

 

W Regulaminiem Cyfrowego Polsatu nie ma informacji, ze w ciagu 30 dni pismo musi zostac doreczone (taki zapis jest, ale w przypadku rozwiazaniu Umowy na koniec okresu promocyjnego). Punkt dotyczacy rozwiania Umowy z powodu wycofania kanalu jest sformulowany prawie identycznie jak w Cyfrze+, wiec liczy sie data stempla pocztowego.

 

Jezeli ktos uwaza inaczej to niech potwierdzi to zapisem z Regulaminu lub innego dokumentu, ktory informuje, ze w ciagu 30 dni od daty wycofania kanalu pismo musi byc doreczone!

Podkreślasz że w ciągu 30 pismo musi być doręczone i dalej twierdzisz że decyduje stempel.Doręczone znaczy to samo co wysłane? Proszę to odpowiedział CP na FB CP wysyłająć wypowiedzenie umowy obowiązuje data stempla pocztowego czy data dostarczenia tego pisma.Ja wiem jak jest ale liczę na waszą konkretną odpowiedż bo na innych forach sieją ferment.Chcę konkretną odpowiedż i na co się powołujecie dokłady ar

 

 

Cyfrowy Polsat Julek, liczy się data dostarczenia pisma, dlatego zawsze warto wysłać list z potwierdzeniem odbioru. Pozdrawiamy

Lubię to! · Odpowiedz · 13 godz. temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Giucio" prawda (odnosnie wstecznego rozwiazania Umowy)!

 

Mam okres rozliczeniowy do 22 kazdego miesiaca. Wypowiedzenie wyslane 21 listopada, pismo dotarlo 25 listopada, a zaplanowali rozwiazanie Umowy na 22 grudnia, wiec czemu nie rozwiazali Umowy wstecznie? Z uwagi na zapis w Regulaminie (zapraszam do lektury, zas bajki polecam pisac, gdzie indziej, bo wprowadza to wielu uzytkownikow w blad).

 

W Cyfrze+ w wypowiedzeniu z powodu usuniecia kanalu byla brana data stempla pocztowego, zas Umowa rozwiazywana z koncem okresu rozliczeniowego, w ktorym pismo dotarlo.

 

W Regulaminiem Cyfrowego Polsatu nie ma informacji, ze w ciagu 30 dni pismo musi zostac doreczone (taki zapis jest, ale w przypadku rozwiazaniu Umowy na koniec okresu promocyjnego). Punkt dotyczacy rozwiania Umowy z powodu wycofania kanalu jest sformulowany prawie identycznie jak w Cyfrze+, wiec liczy sie data stempla pocztowego.

 

Jezeli ktos uwaza inaczej to niech potwierdzi to zapisem z Regulaminu lub innego dokumentu, ktory informuje, ze w ciagu 30 dni od daty wycofania kanalu pismo musi byc doreczone!

Proszę o to co odpisał CP na FB na ten temat cyt. CP na wypowiedzenie umowy z powodu kanału Love jest 30 dni.W ciągu tych 30 dni wypowiedzenie ma być w CP czy można wysłać wypowiedzenie dopiero 30 dnia i dojdzie póżniej?

 

Cyfrowy Polsat Julek, w ciągu tych 30 dni powinno ono do nas wpłynąć. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...