Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj podpisałem nową umowę na 15 miesięcy na Pakiet Premium (Familijny Max Hd + Sport HD + Film Hd + HBO HD + Cinemax HD). Pierwsze 5 miesięcy za 0 zł, pozostałe 10 miesięcy za 89,90 zł. (średnio na miesiąc wychodzi niecałe 60 zł). Jestem zadowolony z warunków umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 2 miesiące temu przyszła oferta CP na pakiet familijny przez 6 msc za 14.90, potem mozna oglądać pakiet familijny lub zejść do rodzinnego. Oferta nam pasowała, więc poszedłem wraz z mamą do APS i podpisaliśmy nową umowę wraz z dekoderem HD3000(do tej pory od 5 lat oglądaliśmy pakiet mini) na wyżej przedstawionych warunkach. Wszystko jest ok, ale dziś zarejestrowałem się do ICOK i jest tam taka oferta:

Abyś mógł cieszyć się bogactwem kanałów, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

 

Oferta dla Ciebie:

 

Pakiet Rodzinny HD - 43 kanały, w tym 6 w jakości HD

 

Opłata miesięczna: tylko 14,90 zł przez pierwsze 9 miesięcy

 

Po okresie promocyjnym możesz:

 

dalej oglądać Pakiet Rodzinny HD Opłata miesięczna: 24.90 zł

lub oglądać Pakiet Mini HD Opłata miesięczna: 14.90 zł

 

Mama już wcześniej chciała podpisac umowę na mini, bo zależy nam przede wszystkim na cenie. P. rodzinny ma niby 10 więcej kanałów, ale tyle samo hd, a z tych kanałów mój brat oglada co najwyżej Disney XD. Więc nie opłaca nam się płacić 10 zł więcej. gdyby było więcej hd co innego. I teraz mam pytanie: czy mimo, że 2 miesiące temu podpisaliśmy nową umowę, możemy ją zmienić, tak jak wyżej napisałem? Miałbym taki plan, poczekam do października, do skończenia się okresu 6 miesięcy promocji, i skorzystam z ofery z ICOK. Czy można tak zrobic praktycznie na samym początku niedawno podpisanej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w październiku kończy mi się umowa na Polsat cyfrowy, na dniach będę wysyłał rezygnację. Jeśli zdecyduję się na przedłużenie to tylko ze względu na dwa kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra (najlepiej oba w HD:). I tu moje pytanie: jaki najniższy abonament mogę wynegocjować z tymi kanałami. Nie zależy mi na żadnym innym kanale, poza tymi dwoma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w październiku kończy mi się umowa na Polsat cyfrowy, na dniach będę wysyłał rezygnację. Jeśli zdecyduję się na przedłużenie to tylko ze względu na dwa kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra (najlepiej oba w HD:). I tu moje pytanie: jaki najniższy abonament mogę wynegocjować z tymi kanałami. Nie zależy mi na żadnym innym kanale, poza tymi dwoma!

 

Na jakie pakiety masz obecną umowę z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w październiku kończy mi się umowa na Polsat cyfrowy, na dniach będę wysyłał rezygnację. Jeśli zdecyduję się na przedłużenie to tylko ze względu na dwa kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra (najlepiej oba w HD:). I tu moje pytanie: jaki najniższy abonament mogę wynegocjować z tymi kanałami. Nie zależy mi na żadnym innym kanale, poza tymi dwoma!

 

Na jakie pakiety masz obecną umowę z CP?

Obecna umowa jest z pakietami: Familijny HD, Sport HD i Extra HD.

Chyba wypowiem umowę i wezmę pakiet tv naziemnej z kanałami polsat sport i sport extra za 9.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz nie wiem, na pewno muszę wysłać wypowiedzenie, jak na razie oferta dla mnie z CP to umowa na Familijny Max HD plus pakiet sport hd i filmhd za 59.90 po 5 miesiącach opłata wzrasta do 69.90 zł lub mogę zrezygnować z jednego pakietu i 59.90 zł. Czyli nie do zaakceptowania:) Posiadam jeszcze tv n, dlatego nie zależy mi na pozostałych kanałach, a płacić 60 zł lub 10 to różnica jest duża patrząc tylko przez pryzmat jakości. Chyba że jakość w naziemnej jest nie do przyjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko , że w TV Naziemnej CP jakość Polsatu Sport i Polsatu Sport Ekstra jest bardzo słaba - będzie ci się żle oglądało te kanały .

Słaba, ponieważ DVB-H nie jest usługą na telewizory, tylko na urządzenia mobilne o mniejszych przekątnych ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jak długo CP pociągnie mając takie promocje. Biorąc pakiet Familijny Max HD+Sport+Film+MR dostajemy 5 mies za free, więc opłata miesięczna wychodzi na realnie 53zł. Dodatkowo dla nowych klientów jest jeszcze iplaMix za darmo przez cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jak długo CP pociągnie mając takie promocje. Biorąc pakiet Familijny Max HD+Sport+Film+MR dostajemy 5 mies za free, więc opłata miesięczna wychodzi na realnie 53zł. Dodatkowo dla nowych klientów jest jeszcze iplaMix za darmo przez cały okres trwania umowy.

A powiedz mi co na tym traci ? Przynajmniej w 6-tym i dalszych miesiącach zapłaci.Gdyby takiego abonenta nie było - nie było by nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem na wejściu, że nie jestem w temacie

a Ojcu kończy sie za 3 miesiące umową w CP

podpowiedzcie mi prosze

 

co można wynegocjować aktualnie w CP ?

ma pakiet Familijny HD za 39 zł

ofertę jakąś bym chciał wynegocjować to nastawioną na SPORT

a przy przedłużaniu jakoś IPLĘ można dostać za free ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...