Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił do mnie dziś koleś z CP i zaproponował mi ( wysłałem wcześniej wypowiedzenie ) umowę 15 miesięczną za 69,90 zł 5 miesięcy gratis ( bez hbo i cinemax) taką jaką miałem dotychczas , lub 59,90 zł Sport Hd z wymianą dekodera na HD 6000 , oczywiście powiedziałem że muszę się zastanowić , można coś jeszcze ugrać bardziej ? był to dopiero pierwszy telefon a jestem w temacie trochę " zielony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę na MINI HD. Zadzwonił konsultant i pyta, dlaczego? Ja na to, for money. Poza tym, że obecnie zastąpił go dekoder MR. Pan na to, że da mi umowę na 18 miesięcy za 4,90. Dwa piwa miesięcznie mniej, wziąłem abo. Teraz muszę znaleźć kogoś, komu podaruję dekoder, bo mam obecnie więcej dekoderów w domu, niż TV (drugi dekoder mini sd chcę ożywić i wymienić na HD dzięki DRH6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem ostatnio nową umowę na 15 miesięcy, jako że wymieniałem dekoder na Sagem dostałem tylko 3 miesiące gratis. Pakiet max HD + jeden dodatkowy za 59,90 + 5 zł za dekoder. Można było coś więcej ugrać?

I jeszcze ostrzeżenie, podczas rozmowy z 5 razy mówiłem o sagemie i baba na info też. A do domu kurier przywiózł hd 5000, dobrze że byłem w domu i to zauważyłem bo żona pewnie by odebrała.

Z tej umowy wyszła KUPA . Najpierw przysłali mi HD 5000 , a dzisiaj podczas rozmowy konsultantka powiedziała że nie przysługuje mi ESI 88 . Bo albo za niski pakiet ( dopiero w Premium go dają ) albo za krótka umowa ( minimum 24 miesiace )

Więc pytanie . Na jaką umowę mogę liczyć , żeby dostać ESI 88 . Mam Pakiet Max HD + jeden dodatkowy za 59,90. Nie chcę multirooma .

Dzisiaj zaoferowała mi 6 msc gratis , umowa na 24 msc

Proszę o odpowiedź . Coś więcej można ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitroman jeżeli obiecali Ci w DUK, że dostaniesz ESI-88 złóż reklamację i cierpliwie czekaj. Ja wynegocjowałem umowę + MR z HD6000 a oni mi przysłali umowę bez MR i dekodera. Złożyłem reklamację, po kilku dniach bez odpowiedzi napisałem mejla, że jeżeli w ciągu dwóch dni nie odpowiedzą to nie przedłużam umowy a jak minie mi okres kolejnej też ją zerwę (płacę dwa abonamenty) za lekceważące podejście do klienta. Następnego dnia miałem telefon z przeprosinami, odsłuchali nagrania i przyznali że faktycznie konsultant obiecał MR + dek a po 2 dniach miałem dekoder w domu.

 

Pamiętajcie jak przedłużycie umowę przez DUK to zadzwońcie później dnia na infolinię i sprawdźcie jaka umowa została zawarta bo mimo kilkukrotnych zapewnień pracowników DUK co do nowej umowy różne cuda potrafią wklepać do systemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w sierpiu 2012 na 29 m-cy pakiet familijny hd + 1 mam dekoder HD2000 nie ma dla mnie ofert utrzymałościowych jaką nową umowę musiałbym podpisać aby dostać dekoder pvr chodzi mi długość umowy minimalny pakiet jestem gotowy płacić 5 zł czynszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w sierpiu 2012 na 29 m-cy pakiet familijny hd + 1 mam dekoder HD2000 nie ma dla mnie ofert utrzymałościowych

 

Utrzymałościowych? A cóż to za ekwilibrystyka językowa? Poza tym, Twoja umowa jest jeszcze ważna przez 19 miesięcy, więc nie muszą się Tobą przejmować. Złóż wypowiedzenie umowy wraz z końcem czasu oznaczonego i próbuj do nich dzwonić (nie wiem, czy pomoże, ale nie zaszkodzi).

Ewentualnie złóż wypowiedzenie umowy ze względu na wycofywany kanał ESPN, powinno się udać, bo masz obowiązek na jeden pakiet dodatkowy (in just case, przełącz się na sport HD, jeśli masz obecnie film). Wtedy oferty się posypią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w sierpiu 2012 na 29 m-cy pakiet familijny hd + 1 mam dekoder HD2000 nie ma dla mnie ofert utrzymałościowych jaką nową umowę musiałbym podpisać aby dostać dekoder pvr chodzi mi długość umowy minimalny pakiet jestem gotowy płacić 5 zł czynszu

Jeszcze masz duzo czasu do konca uowy wiec nie ma co wrozyc. Najlepiej udac sie do apsu albo dryndnac na party line. Moga pojawic sie nawet promocje na 15 mc( bo takie juz widzialam nawet jak ktos mial jeszcze tak dlugo umowe jak ty) ale na 99 procent beda to umowy na fmax+2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady

@mentoris masz rację w APS nie ma ofert tylko na infolinii

@SummerCruisin masz racje są umowy na fmax Hd + 1 na 29 m-cy 3-4 m-cy po 49,9 a potem więcej podobno też są na 15 m-cy dla mnie nigdy takicj nie ma

Też rozważam opcję że jak nic się nie zmieni to skorzystam z wysłania wypowiedzenia jak zniknie ESP classic

Zawsze zostaje w szafie stary dekoder pvr i oferta pre paid jak rozwiąże umowę i nie będzie oferty dla nowych abonentów z dekoderem pvr choć stracę kanały hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecną umowę mam od listopada 2011r. Pakiet premium + MR, opłaty były od sierpnia 2012, umowa na 29 mies. więc jeszcze w trakcie, a jako, że sporo się od tamtego czasu zmieniło (nowe kanały pakiety), chciałem przedłużyć na jakiś w miarę dobrych warunkach i oto co mi zaproponowano:

Umowa na 29 mies. 6 mies. full pakietu w cenie 89,90, po tym okresie 100 zł a w tym dekoder pvr7000, MR HD3000, VOD (bez innych dodatków jak hbo go, ipla).

Warto :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie - zresztą w moim przypadku wchodziła w grę tylko umowa na 15 miesięcy (Familijny Max HD + Multiroom HD) - nie mieliśmy w rodzinie zamiaru płacić Polsatowi od 25 do 29 miesiąca umowy aż 35 zł za Multiroom HD !

Zresztą może dojść właśnie do zmiany pakietyzacji albo powstanie konkurencja i taki Polsat już nie będzie najlepszy w stosunku cena/jakość i ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...