Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę na 29 m-cy (zostało jeszcze 23) na minimum 2 pakiety (Familijny+Sport lub Extra) za 49,90 plus 5 zł za dzierżawę dekodera (ewentualnie 3 pakiety za 69,90+5). Zaproponowali mi (po moim telefonie do COK) wydłużenie do 29 m-cy, w tym 4 m-ce 3 pakiety (Max+Film+Sport) za 49,90 plus 5 za dekoder. Po 4 m-cach 59,90+5 za 2 pakiety lub 69,90+5 za 3 pakiety. Można wyciągnąć coś więcej w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana we wrześniu (?), zapłacone 2-3 miesiące i znowu gratisy? Za dobrze by było. Tutaj w grę tylko zwiększenie pakietu wchodzi w grę, inaczej sytuacja się ma jak ktoś ma np. fam hd + extra hd za 59,90 zł. i wtedy najczęściej może w tej samej cenie dostać fam max H + film hd. Nawet jak przedłużysz teraz umowę to i tak 6 m-cy przed końcem umowy będzie już można coś myśleć o przedłużeniu bez zwiększania pakietu.

 

 

tak ,we wrześniu :) wiem że dobrze by było, ale zawsze można próbować. Chyba wezmę co dają, bo dziecię jęczy o Da Vinci Learning ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Cyfrowym Polsatem już ponad 5 lat. Mam pakiet Familijny HD + Film HD za 59,90zł, umowa będzie trwała jeszcze 15 miesięcy. Dzisiaj napisałem za pośrednictwem ICOK zapytanie w sprawie przejścia na nowe pakiety. Dostałem propozycję pakietów Familijny Max HD + Film HD + Sport HD na 29 miesięcy za 59,90 przez 4 miesiące i 69,90 przez 25 miesięcy. Propozycja śmieszna. Zostaję przy starych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po wysłaniu wypowiedzenia zadzwonili. Umowa na 12 miesięcy, 3 miesiące gratis, wymiana tunera SD na HD. Zamiana Pakietu Familijnego + Relax Mix na Familijny Max HD. Nie ma co się zastanawiać, trzeba brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem CP ok 5 lat. Posiadam obecnie Familijny za 40zł + 5zł za Sagema czyli 45zł za miesiąc. Niedługo kończy mi się umowa i chcę wypowiedzieć pisemnie i coś powalczyć. Mam do Was pytanie, czy jest szansa że wypowiadając umowę mogę ugrać ofertę Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Multiroom (razem 70zł + 5zł + 5zł za Sagema=80zł) na 12 miesięcy w tym 4 miesiące gratis a pozostałe 8 - 80zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda ci się tak wynegocjować. Moja siostra jest w podobnej sytuacji i chce dobrać multiroom jak i Ty.

Na razie ma propozycje 12 m-cy i 3 za free lub 29 m-cy i 8 free (ale jak dla mnie ta opcja odpada).

Komuś w innej konfiguracji (za sam familijny hd bodajże ) udało się ponoć wytargać 5 m-cy free.

 

Ja czekam na rozwój sytuacji w eN, chciałbym rozwiązać umowe z eNką na rzecz multiroomu w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet masz na chwilę obecną? Lepiej przedłużyć umowę tak jak jest (jest to tzw. kontynuacja) , a dopiero później wymienić dekoder dodatkowy na HD. Robiąc odwrotnie wskoczy wyższa cena za multiroom. Oczywiście dostęp do kanałów HD będzie pomimo informacji, że masz multiroom SD więc bez obaw. Wymiana dekodera w APS.

 

Dla przypomnienia o ofertach z nową pakietyzacją:

 

Jeśli opłacasz abonament za FAMILIJNY HD + EXTRA HD/SPORT HD ( za 59,90zł.) to przedłużając umowę na czas określony to w tej cenie uzyskasz dostęp do pakietów FAMILIJNY MAX HD + FILM HD/SPORT HD za 59,90 zł. (rabatów czy darmowych miesięcy nie będzie). Więcej pakietów w tej samej cenie za to, że podpiszecie zobowiązanie.

 

To samo dotyczy PREMIUM, przedłużasz umowę z nową pakietyzacją. Tylko u Ciebie nie minął chyba jeszcze darmowy okres? Weryfikacja po wprowadzeniu danych do systemu więc albo telefon na infolinię lub w APS'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie .

Ja przed podpisaniem przedłużenia miałem premium 2 z multi SD i płaciłem 94,90zł.

Po przedłużeniu płacę 90zł i teraz wymieniłem dekoder SD na HD nic nie płacąc w APSie.

Musiałem tylko poczekać do końca okresu rozliczeniowego.

Nie za bardzo rozumiem na czym to polego no ale chyba się opłaca.

Dodam że umowę na premium 2 podpisywałem w lipcu na 29 miesiecy w tym na multi 24 miesiące.

Teraz mam tyle samo na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet masz na chwilę obecną? Lepiej przedłużyć umowę tak jak jest (jest to tzw. kontynuacja) , a dopiero później wymienić dekoder dodatkowy na HD. Robiąc odwrotnie wskoczy wyższa cena za multiroom. Oczywiście dostęp do kanałów HD będzie pomimo informacji, że masz multiroom SD więc bez obaw. Wymiana dekodera w APS.

 

Umowa podpisana w listopadzie 2011 i w tej chwili rodzice mają pakiety Familijny HD+Sport HD i Extra HD.Umowa na dekoder podstawowy HD 5000-36 miechów,a na multiroom Familijny D2-31 miesięcy.Płacą na chwilę obecną 84.90,a po skończonej promocji na multi będzie to 111.90 PLN.Zależy im na tym,żeby wymienić dekoder multi na HD i najchętniej podstawowy mieć z możliwością nagrywania.Ale obawiam się,że takiej oferty nie dostaną i pozostanie wysłanie wypowiedzenia i wzięcie nowej oferty jako nowi abonenci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mają prawie 2 lata do końca umowy. Ofert z podmianą dekodera głównego może na chwilę obecną nie być (2 lata do końca umowy prawie). Najlepiej jak osoba, na którą jest umowa podejdzie do APS-u/zadzwoni do CP i zapyta o ofertę. Jeśli z wymianą na PVR to na 99,9% trzeba będzie zwiększyć pakiet do Premium i umowa na 29 m-cy, chyba że nie zależy im na pakiecie sport hd/film hd to wtedy umowa na 24 miesiące może być za 59,90 zł. (bez wymiany dekodera głównego) + opłata za multiroom. O dekoderze dodatkowym już pisałem jak to zrobić. Co do wypowiedzenia, zależy jak ktoś negocjuje, w punkcie bez wysłania wypowiedzenia można ugrać to samo co telefonicznie (oprócz umów na 12 miesięcy z 5 miesiącami gratis). Jak już wypowiedzenie jest zarejestrowane w CP to w punkcie umowy się najczęściej już nie przedłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zwiększeniem pakietu na MAX(oprócz Ipli i HBO) to nie będzie problemu,bo płacić będą niewiele więcej,a będą mieli wszystko.Tu głównie rozchodzi się o dekoder podstawowy z nagrywanie i multi HD.W APSie już byłem i nie ma szansy w/g ich systemu na dekoder z nagrywaniem

EDIT:

jutro będę dzwonił do CP i zobaczymy co ewentualnie zaoferują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko z dekoderem z nagrywaniem i tutaj największy problem może być. Niestety system CP jest tak skonstruowany, że pewnych zachcianek klientów w nim nie da się spełnić, np. podpisujesz dzisiaj nową umowę na mini hd i za miesiąc stwierdzasz, że chcesz familijny albo i więcej, nie da się. Tak samo z dekoderem, pozostaje tylko złożyć reklamację i może wtedy coś zdziałają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pożegnam się z Cyfrowym Polsatem na koniec aktualnej umowy. Zawsze było tak, że jeżeli pojawiał się nowy kanał, to wchodził z automatu do pakietu, który sie posiadało. Ja w tej chwili mam Familijny HD+EXtraHD+ SportHD (wszystko oprócz HBO i Cinemax) i płacę 79,90 umowa na 29 miesięcy do grudnia 2013 roku. I mimo, że aktualnie wszystkie kanały bez HBO i Cinemax kosztują 69,90 to musze podpisac nową umowę, żeby miec nowe kanały (E!, Sundance, MTV Rocks, itd). Jedyną opcją którą dla mnie proponuje konsultant jest Premium za 89,90, która mnie nie interesuje kompletnie. Trudno przecierpie do grudnia a potem przejdę do nc+, bo tak jestem wkurzony. Dodam, że jestem "heavy user" - praktycznie wykupuję każdą gale boksu w PPV .

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z CP jeszcze na 5 miesięcy, przysłali mi listem ofertę: umowa na 29 miesięcy, 9 miesięcy za 39,90 zł pakiety familijny max hd, sport i film, a potem albo to samo za 69,90 albo powrót do familijnego max hd za 49,90.

 

Czy w APSie albo telefonicznie jest szansa na wynegocjowanie lepszych warunków? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z CP jeszcze na 5 miesięcy, przysłali mi listem ofertę: umowa na 29 miesięcy, 9 miesięcy za 39,90 zł pakiety familijny max hd, sport i film, a potem albo to samo za 69,90 albo powrót do familijnego max hd za 49,90.

 

Czy w APSie albo telefonicznie jest szansa na wynegocjowanie lepszych warunków? Pozdrawiam.

 

Byłem kilka dni temu w podobnej sytuacji (koniec umowy 31 maja), złożyłem wypowiedzenie i wynegocjowałem przedłużenie umowy na kolejne 12 miesięcy (formalnie to jest umowa na 15 ale nakłada się na 3 miesiące wypowiedzenia, które mi anulowali z uwagi na kontynuację). Z tych 12 miesięcy mam 5 za darmo, potem 69,90 zł. Miałem fam HD, sport HD i extra HD, a teraz będą familijny max hd, sport i film. Nowa umowa wchodzi w życie od 1 marca ale nowe kanały już świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moja umowa trwa do 14 marca 2013r.Zgodnie z 3-miesięcznym okresem wypowiedziałem ją pod koniec listopada ubiegłego roku.List potwierdzający wypowiedzenie i warunki odesłania dekodera otrzymałem 15 stycznia tego roku.

Moje pytanie.Czy mimo przyjścia ,,pożegnalnego listu'' mogą jeszcze zadzwonić z działu utrzymania klienta z jakąś utrzymaniową ofertą,czy już nie,bo jakby dali jakąś rozsądną ofertę to bym się zastanowił nad pozostaniem u nich.

 

Z pozdrowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mogą zadzwonić. Ba, nawet sam możesz zadzwonić na infolinię i tam będzie otwarta furtka na oferty dużo lepsze niż te standardowe, ale konsultanci nie mają prawa Ci jako pierwszych takich ofert zaproponować, więc jeśli będziesz konsekwentny, będziesz kręcił nosem i trafisz na normalnego konsultanta to coś ciekawego może Ci zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pożegnam się z Cyfrowym Polsatem na koniec aktualnej umowy. Zawsze było tak, że jeżeli pojawiał się nowy kanał, to wchodził z automatu do pakietu, który sie posiadało. [...]Trudno przecierpie do grudnia a potem przejdę do nc+, bo tak jestem wkurzony. [...]

Ja tak samo sobie myślę. Poziom etyki biznesu nie stoi tutaj na wysokim poziomie. Klient który poczuje się wyr... tzn. zrobiony w bambuko raczej nie zaufa drugi raz tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnuję obecnie z Cyfry i chcę przenieść się do Polsatu. mam parę pytań:

interesuje mnie najniższy pakiet za 14,90 i teraz tak:

1) czy antenę mogę zostawić od cyfry i na niej podłączyć dekoder polsatu ?

2) do wyboru są dekodery 'cyfrowe' i 'HD' więc rozumiem że tylkon a tych drugich odbiorę np TVP1 HD, TVP 2 Hd itd. ?

3) dekodery są TYLKO na własność, czy jest możliwość dzierżawy jakiegoś ?

4) jeśli bym jednak wziął antenę od nich to jaki to koszt ? (bo nie mogłem znaleźć info na stronie)

 

edit: szit. nie ten dział... sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1) jeżeli masz antenę Cyfry+ i jest ona ustawiona na Hotbirda to będzie działać nic nie musisz zmieniać.

Ad.2) w ofercie CP są dekodery tzw. SD i HD ale SD to przeżytek.

Ad.3) prawdopodobnie są na udostępnienie ale też można kupić na własność tzw. pre-paid

Ad.4) po co ci antena CP jak masz po Cyfrze+, chyba że chcesz mieć aktualne na niej logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...