Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

;) thx @lucass

 

teraz jest cena 89,90zł z Multiroomem HD licząc za Premium. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że rzucą to taniej, ale raczej chodzi mi o to by nie podrożało ;)

Zostało mi 17 miesięcy umowy a jakoś mi nie w smak podpisywać na 29 miesięcy obecnie. Chociaż tak naprawdę nie wierzę, że w ofercie NC+ znajdą coś w lepszej cenie, biorąc pod uwagę że futbol mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass, a sami się będą odzywać, czy trzeba będzie do nich dzwonić. Mnie interesuje pozostanie przy premium (według nowej pakietyzacji) w cenie 89,90 - możliwe to będzie według Ciebie. A jak możesz, to uchyl rąbka czy to będzie musiała być nowa umowa i na ile, czy nowe warunki będą obowiązywały do końca obecnej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elwis, nie wiem czy na chwilę obecną masz jeden dekoder czy dwa (gdzie ten drugi jest z pakietem mini lub mini extra). Jeśli masz jeden dekoder to na chwilę obecną multiroom kosztuje 5zł./m-c, drożej nie będzie. Oczywiście, że będzie konieczność podpisania nowej umowy, która automatycznie zastąpi poprzednią. Tu w długościach również będą zmian ;)

 

e: nie zwróciłem uwagi co teraz masz ;) teraz są dostępne dla Ciebie umowy tylko na 29-mcy, więc jak interesuje Cię krótsza umowa to warto zaczekać.

 

@raafmix, a gdyby ktoś płacił Ci 100zł./m-c za coś to zadzwoniłbyś sam z propozycją by w tej cenie dać więcej? Chyba tylko w przypadku gdy ten ktoś podpisałby z Tobą umowę. Najlepiej samemu podejść do APS-u lub dzwonić na call center.

 

WAŻNE!

 

nie oczekujcie tylko, że dostaniecie w związku z tym darmowe miesiące. Jak ktoś ma tak jak wyżej 17 m-cy do końca umowy to wiadomo, że te oferty nie będą rewelacyjne. Oczywiście jak ktoś ma fam hd + extra hd/sport hd za 59,90zł. czy ma wyższy pakiet to uzyska w tej cenie dostęp do większej ilości kanałów (pakietów) przy przedłużeniu umowy oczywiście. Tyle!

 

p.s. nie wiem kiedy zone romantica znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie listem oferta na pakiet Familijny Max HD. Umowa na 15 miesięcy w tym 2 miesiące za 39,90zł. Potem normalna stawka. Oczywiście nie skorzystam, gdyż we wrześniu kończy mi się umowa i czekam na powstanie nowej platformy nc+ by porównać oferty i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w czerwcu wysłałem wypowiedzenie odnośnie wycofania Polsatu Futboll dostałem umowę na 29m w tym 9 miesięcy bez opłat!!

na Pakiet Premium.

Teraz okazalo się ,że nowe kanały ( E! , Viasat , BBC , Polsat Film HD , Da Vinci Learding i inne) są dostępne tylko dla nowych abonentów

@Lucas jak myślisz na jakie rabaty moge teraz liczyć przy przejściu na nowe pakiety z nowymi kanałami?

czy lepiej czekać na wycofanie Zone Romantica i wtedy negocjować tylko kiedy ten kanał zostanie wyłączony ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej. Jak trzeba to jaśniej to wytłumaczę.

 

Jeśli opłacasz abonament za FAMILIJNY HD + EXTRA HD/SPORT HD ( za 59,90zł.) to przedłużając umowę na czas określony to w tej cenie uzyskasz dostęp do pakietów FAMILIJNY MAX HD + FILM HD/SPORT HD za 59,90 zł. (rabatów czy darmowych miesięcy nie będzie). Więcej pakietów w tej samej cenie za to, że podpiszecie zobowiązanie.

 

To samo dotyczy PREMIUM, przedłużasz umowę z nową pakietyzacją. Tylko u Ciebie nie minął chyba jeszcze darmowy okres? Weryfikacja po wprowadzeniu danych do systemu więc albo telefon na infolinię lub w APS'ie.

 

Myślę, że przedłużenie umowy o 1-3 miesiące to nie problem w zamian za dodatkowe kanały, ale jak ktoś chce czekać na wycofanie i zerwanie umowy to i tak wiadomo, że tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie, dostałem ofertę multiroomu za 5zł miesięcznie, dla mnie atrakcyjna bo mam to samo na dwóch dekoderach w tedy (taką informacje dostałem telefonicznie) i teraz czy mogę mieć 2 dekodery, czyli jeden w standardowym pakiecie za 89,99 + drugi za 5zł czy mogę mieć więcej tych dekoderów w multiroomie za 5zł np 3-4? Orientował się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem telefonicznie umowe 28.12 .12 na 15 mce w\tym 5 mce gratis Vod za 40zł mce za\darmo pakiet premium do dziś nie\otrzymałem umowy .Wcześniej wypowiedziałem i dopiero przedstawili gratisy.A umowy niema nie\wiem czy udać się do APS czy zadzwonić i poprosić by przesłali na skrzynke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...