Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy uprawiają polowanie na promocje (naoglądają się gratisu a potem czyhają na znikające kanały) (...)

 

Nauczyłem się tego na tym forum- wcześniej byłem głupcem bo kilka lat jechałem na jednej (pierwszej ) umowie a oni mieli mnie w d :censored: nie oferując mi nic za lata współpracy.

Teraz ja ich roluje przy każdej okazji - przez ostatnie półtora roku płaciłem 7 miesięcy a zacznę dopiero płacić znów od kwietnia- oczywiście jak w tzw. międzyczasie nic się nie wydarzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Umowę z Cyfrowym Polsatem podpisałem w dniu 12.12.2001 r. (prawie weteran lub wierny pies)

Otrzymałem dekoder Sagem 4285.

W dniu 23.07.2010 r. wymieniłem Sagem 4285 na dekoder SD Familijny F300.

Nadmieniam, że w trakcie „współpracy” z CP nie podpisywałem innej umowy, oprócz tej z roku 2001.

Inne lądowały w koszu, ale ja dalej regularnie płaciłem.

Zawsze płaciłem na czas oraz często wpłacałem za kilka miesięcy do przodu.

Rozmawiałem parę miesięcy temu z iCOK i po długiej analizie mojego dziwnego statutu stwierdzili, że jestem Użytkownikiem a nie Abonentem. Niedowierzali, że się uchowałem.

Płacę za pakiet familijny i sportowy 59,80 zł.

ICOK poinformował mnie, że Umowę mogę rozwiązać z CP oddając tylko dekoder F300 w najbliższym punkcie w Poznaniu. Mogę z grzeczności napisać pisemko o wypowiedzeniu (pomoże to w obróbce administracyjnej) i zwrocie za kaucję w wysokości 100 zł za Sagema 4285..

W związku z powyższym proszę o podpowiedź co mam zrobić, żeby uzyskać najlepsze warunku wiążąc się z CP po przejściu na dekoder HD ( nie dawno kupiłem TV Samsung UE40D6500).

Odwiedzając punkty CP w Poznaniu nic ciekawego poza tym co mają „nowowstępujący” nie proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to samo 59,90zł (no ok, o 10gr drożej niż miałeś) dostajesz jako nowy Familijny HD + Sport HD + Extra HD (więc chyba więcej niż miałeś) i gratisowe miesiące na początek, więc co chciałbyś jeszcze "ciekawego" ? Pluszowego misia z logiem CP ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu ja jestem o rok dłużej od ciebie i powiem ci, nie licz na coś więcej.

Z takich jak my to się śmieją, przepraszam cię ale jesteśmy" stare durnoty"

Wstrzymaj się trochę z podpisaniem umowy, uchwalili nowe przepisy o radiofonii i tv. Sporo będzie zmian na korzyść abonenta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do szwagierki (Mini HD, 11 miesięcy do końca umowy) kilka dni temu sam z siebie zadzwonił CP. Zaproponowali umowę na 24 miesiące, 12 miesięcy Familijnego HD za 14,90, kolejne 12 - Rodzinny HD za 19,90 lub Familijny HD w cenie standardowej, z możliwością wielokrotnych zmian. Zapewne we wszystkich wypadkach +5 za dzierżawę dekodera, ale i tak nieźle. Ktoś wie, co im się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co im się stało?

 

Wszystko chyba w dużej mierze zależy od osoby w DUK. Ja mam od czterech lat starą umowę na Familijny za 37,90zł (dekoder SD). Oczywiście bez wypowiedzenia warunki były jak dla gościa z ulicy. Po wypowiedzeniu dzwonili z DUK i oferta identyczna jak z infolinii... chyba sprawdzali moją czujność.

Przedstawiłem swoje oczekiwania (krótka umowa FamilijnyHD+EkstraHD+PVR z dwiema głowicam), ale niestety "brak takiej oferty".

Zaproponowali: umowa 15 m-cy Familijny HD + Ekstra HD, 3 m-ce gratis, później 49,90zł i HD5000 z dyskiem za 49zł.

Druga propozycja 12 m-cy Familijny HD + Ekstra HD za 39,90zł i HD5000 + dysk za 49zł. Powiedziałem, że oddzwonię jak przemyślę ofertę.

 

Po przeliczeniu pasowała mi ta na 12m-cy (nie chcę na razie wiązać się na dłużej) - kontaktuje się DUK, a tam dodatkowa oferta: umowa na 12m-cy Familijny HD + Ekstra HD, 3 m-cy gratis, później 49,90zł. Dekoder z dyskiem za 49zł.

Już miałem się zgodzić, ale poprosiłem o potwierdzenie, że będzie to dekoder HD5000.... i tu zonk. DUK daje tylko HD3000. Więc wracam do propozycji z pierwszej rozmowy i tutaj też... tylko HD3000.

 

Zostawiam aktywne wypowiedzenie i zobaczymy co przygotują na święta, a może się obudzą jak C+i n przygotują wspólną ofertę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własnym module mam umowę na Pakiet Rodzinny HD za 24,90 do marca 2012.Napisałem emaila z zapytaniem o ofertę przedłużeniową.Po długiej rozmowie i kilku ofertach-co jedna to lepsza przedstawiona mi została ta najlepsza:umowa od następnego okresu rozliczeniowego na 15 miesięcy,pierwsze 6 miesięcy Familijny HD za 14,90 a potem do wyboru:Rodzinny HD za 19,90 ( już nie 24,90!) lub Familijny HD za 34,90 ( a nie 42,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zaproponowali umowa na 29 miesięcy:

 

8 mc-y w Pakietu Familijnego HD + Extra HD + Sport HD- gratis

 

Opłata Abonamentowa po zakończeniu okresu promocyjnego (od 9 Okresu Rozliczeniowego): Familijny HD + Extra HD + Sport HD w cenie 59,90 zł

 

Mam teraz Stary Familijny+ relax mix.

 

Jestem w stanie ugrać coś więcej? Generalnie jestem zadowolony bo dostanę więcej prawie w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka jest najtańsza oferta na pikiet Rodzinny HD? Zależy mi tylko na programach Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Obecnie mam dekoder Samsung DSB-H370G i nieopłacony prepaid z deklaracją na pakiet Mini HD. Bardziej zależy mi na niskiej cenie niż na wyższym pakiecie więc bardziej wolałbym kombinację Rodzinny HD+ ewentualnie Mini HD niż Familijny HD + ewentualnie Rodzinny HD. Będę wdzięczny za pomoc w ustaleniu aktualnej oferty programowej dla w/w pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICOK, na mój sprzęt "pre-paid", jest przedstawiona "wyjątkowa oferta", Rodzinny HD na 29 miesięcy, 24,90 zł. miesięcznie (początkowe miesiące o dychę taniej).

Zadzwoń, pogadaj, może można to uruchomić.

 

Obydwa wymienione kanały najtaniej znajdziesz w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka jest najtańsza oferta na pikiet Rodzinny HD?

W pre-paidzie nie ma Rodzinnego HD. A jeżeli chciałbyś zdecydować się na umowę to masz do wyboru 15 lub 36 z odpowiednio z 3 i 6 miesiącami gratisowymi. Tak przynajmniej jeszcze niedawno wyglądało. Miesięczny abonament to 24,90 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...