Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zadzwonił do mnie konsultant z działu utrzymania klienta bo wysłałem wypowiedzenie . Do tej pory płaciłem 52,90 zł za stary familijny i stary pakiet hd. Po naciskach z mojej strony stanęło na tym, że umowa na 24 miesiące , pierwsze 8 miesięcy całkowicie za free tj. familijny hd + extra hd, a od 9 miesiąca opłata za 49.90zł za familijny hd i extra hd. Jak myślicie czy taka propozycja jest korzystna? Aha jaka jest kara umowna za zerwanie umowy na drugim TV tj. pakiet mini hd -w tej chwili 15 miesiąc idzie a umowa na 29 miesięcy? A jak jest z tym wypowiedzeniem które wysłałem bo zapomniałem spytać - jak wziąłem zaproponowaną ofertę to anulują to wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwonili do mnie z ofertą przedłużeniową i zaoferowali mi umowę na 29 m-c za pakiety familijny, extra, sport i hbo w cenie około 80,00zł w tym przez 9m-c za wszystkie 59,90. Dokońca umowy jeszcze 6 miesięcy. brać czy jeszcze czekać na lepszą ofertę / krótszy termin, multiroom bez hbo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja umowa z Polsatem wygasła w lipcu tego roku. Mam pytanie czy mogę jeszcze do czegoś wykorzystać dekoder mini który mi pozostał i aktualnie jest na nim możliwość odbioru kanałów FTA ? Np. wykupić sobie na miesiąc pakiet mini lub włączyć jakiś pakiet darmowy, a jeśli tak to jak to zrobić tzn. czy po wpłacie trzeba dzwonić do konsultanta w celu uruchomienia danego pakietu?

Z góry dziękuję za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder własnościowy po zakończonej umowie przechodzi w stan tzw. pre-paid. Możesz opłacać sobie pakiet Mini HD 19,90 zł, Familijny za 42,90 zł plus pakiety dodatkowe. Wtedy obowiązuje cię cennik TEN

 

Oczywiście jak nie opłacisz danego pakietu masz możliwość odbioru kanałów FTA, nie jak mój poprzednik napisał pakietu Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za informacje, mam jeszcze pytanie czy jeżeli np. wpłacę należność za 1 miesiąc to pakiet automatycznie się uaktywni po wpłynięciu wpłaty, czy trzeba się kontaktować z biurem obsługi? I czy jeżeli wcześniej płatność miałem do 18 każdego miesiąca a teraz dokonałbym wpłaty np 28 dnia to czy dany pakiet będzie aktywny pełny miesiąc (30 dni) czy tylko do 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwonili do mnie z ofertą przedłużeniową i zaoferowali mi umowę na 29 m-c za pakiety familijny, extra, sport i hbo w cenie około 80,00zł w tym przez 9m-c za wszystkie 59,90. Dokońca umowy jeszcze 6 miesięcy. brać czy jeszcze czekać na lepszą ofertę / krótszy termin, multiroom bez hbo/

Czekaj. Jeszcze masz długo do końca umowy. Przede wszystkim walcz o krótsze umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie rozumie przenośni.... Pisałem do CP w sprawie przedłużenia umowy na wskazanych przeze mnie warunkach, okazało się, że nie było takich więc wysłałem wypowiedzenie. Następnie zatelefonowała do mnie Pani z Działu Utrzymania Klienta CP, której powiedziałem na jakich warunkach przedłużę umowę, oczywiście były takie same o jakie wcześniej prosiłem. Powiedziała, że musi to skonsultować ze swoim przełożonym, po paru minutach była zgoda na moje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłanie wypowiedzenia to dobry ruch,wtedy idzie wynegocjować niższą cenę za dany pakiet przez dłuższy okres. Teraz będę oglądał to samo,a zaoszczędzę 120 zł w porównaniu do tego co bym zapłacił na dotychczasowych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę w ICOK na 29 miesięcy:

"Za to, że jesteś z nami, należy Ci się więcej. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Przedłuż umowę i odkryj nowe możliwości w Cyfrowym Polsacie!

Oferta dla Ciebie:

Pakiet Familijny HD + Pakiet Extra HD i Sport HD- łącznie 88 kanałów, w tym 23 w jakości HD

Opłata miesięczna: tylko 39,90 zł przez pierwsze 9 miesięcy

Po okresie promocyjnym możesz:

dalej oglądać Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (Sport HD i Extra HD) Opłata miesięczna: 69.90 zł

lub oglądać Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Sport HD lub Extra HD). Pakiety dodatkowe możesz zamieniać bez dodatkowych opłat."

 

Oczywiście wysłałem wypowiedzenie i w odpowiedzi dostałem ofertę na pakiet familijny HD za 39,90zł z umową na 15 miesięcy i w tym 5 miesięcy gratis. Dodatkowo mogę wziąć pakiet extra hd za 10zł na tych samych warunkach. Dalej będę korzystał ze starego dekodera Samsung H370G, na który kontynuowana będzie gwarancja. Myślę, że to w miarę dobra oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy uprawiają polowanie na promocje (naoglądają się gratisu a potem czyhają na znikające kanały) a inni chcą mieć dobre warunki przez cały czas umowy. Jak to mówią: są różne strategie inwestycyjne ;) mnie się akurat w tej dłuższej ofercie nie podoba Fam+2 za 70zł podczas gdy na stronie kuszą kolorowe pudełeczka z pakietami po 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...