Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki masz dekoder? HD? jeśli nie masz dekodera HD to więcej nie wywalczysz oprócz krótszej umowy (mniej miesięcy gratis). Co do internetu to za pakiet Premium jest gratis 5GB limitu, ale żeby z tego skorzystać są dwie możliwości

 

- podpisujesz oddzielną umowę na internet bez modemu, sama karta sim i miesięczny abonament i do tego dostajesz dodatkowe GB w zależności od tego jaki masz pakiet telewizyjny

 

- umowa na internet z modem i kartą sim bez miesięcznego abonamentu, dostajesz tylko dodatkowe GB za telewizję, ale za modem musisz zapłacić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę po przeczytaniu większości postów w tym temacie, ze zdecydowana większość klientów CP to ciamajdy. nie umiecie walczyć o swoje do mnie już dzwonią z 2 tygodnie i jeszcze umowy nie przedłużyłem mimo, że nawet niezłe oferty mam. np za 89 zł full pakiet + multiroom hd gratis 2 nowe dekodery za free gratis, w tym umowa na 24 mies i z czego 6 gratis. dodatkowo jakiś tam mały pakiet neta i telefon gratis albo to samo bez HBO z umową na 15 mies. jak by chcieli 1 opcje z umową na 15 mies to może bym się zgodził ale jakoś nie chcą... ale za niedługo zachcą

O widzisz...super...negocjuj nadal...ciamajdy wzięły co popadło,ale nie Ty to będziesz oglądał:)Każdy ma swój rozum i gust...:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś może się orientuje do kiedy jest Letnia Promocja Pakietów Polsatu ( z umowami na 15 mscy) ?

Mam umowę do 17.10, już wypowiedziana - dzwonili żeby przedłużyć w okolicach lipca, oferta nawet była ciekawa ( 12cy umowa, 3 gratis, ceny nie pamiętam) ale mieli zadzwonić żeby potwierdzić i cisza - w międzyczasie szpital, wakacje i kilka dni temu sama zadzwoniłam - okazało się że w systemie jest już info że abonent zrezygnował z umowy :? i że nie ma ofert na przedłużenie. Chciałam Familijny , lub Familijny + Extra HD z multiroomem

Jak teraz kupię to przez prawie dwa miesiące będę miała 3 aktywne dekodery, we wrześniu jeszcze płacę 37,90 więc wolę poczekać tylko boję się że np od września bedą umowy na 3 lata itp kwiatki... Pomocy proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poczekać cierpliwie, powinni się jeszcze odezwać bliżej końca umowy i zaproponować coś ciekawego. Jeżeli nie to napisz może do nich przez iCOK czy normalnie emaila i poproś o propozycję przedłużenia umowy. Trzeba jednak trafić do Działu utrzymania klienta bo tylko od nich są ciekawe oferty. Może ktoś z forumowiczów ma do nich numer telefonu lub emaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) , może faktycznie spróbuje na maila, jak dzwoniłam to na infolinii twierdzą że nie mogą przełączyć do DUK i że ofert nie ma - a bezpośredniego numeru do nich niby nie mają a ja nigdzie nie znalazłam.

Dział utrzymania klienta miał się ze mną skontaktować w sprawie przedłużenia - jeśli jest oferta - ale też cisza. Dziwne, nie chcą klienta ?

Ja tam mogę czekać boję się tylko o te długie umowy albo będzie gorsza oferta na multiroom ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może się orientuje do kiedy jest Letnia Promocja Pakietów Polsatu ( z umowami na 15 mscy) ?

Mam umowę do 17.10, już wypowiedziana - dzwonili żeby przedłużyć w okolicach lipca, oferta nawet była ciekawa ( 12cy umowa, 3 gratis, ceny nie pamiętam) ale mieli zadzwonić żeby potwierdzić i cisza - w międzyczasie szpital, wakacje i kilka dni temu sama zadzwoniłam - okazało się że w systemie jest już info że abonent zrezygnował z umowy :? i że nie ma ofert na przedłużenie. Chciałam Familijny , lub Familijny + Extra HD z multiroomem

Jak teraz kupię to przez prawie dwa miesiące będę miała 3 aktywne dekodery, we wrześniu jeszcze płacę 37,90 więc wolę poczekać tylko boję się że np od września bedą umowy na 3 lata itp kwiatki... Pomocy proszę :D

 

Zadzwoń na ten nr 222 127 128.Jeśli twoja sprawa(umowa)jest już na deklaracji to DUK się sam z Toba nie skontaktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ! 3 stycznia kończy mi się umowa z cp. Miałem do tej pory stary familijny plus stary pakiet hd za 52,90zł. Wszedłem sobie na icok i widziałem że proponują następującą ofertę przedłużeniową :

Pakiet Familijny HD + Pakiet Extra HD i Sport HD- łącznie 88 kanałów, w tym 23 w jakości HD

Opłata miesięczna: tylko 39,90 zł przez pierwsze 9 miesięcy

Po okresie promocyjnym możesz:

dalej oglądać Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (Sport HD i Extra HD) Opłata miesięczna: 69.90 zł

lub oglądać Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Sport HD lub Extra HD). Opłata miesięczna: 49.90 zł. Pakiety dodatkowe możesz zamieniać bez dodatkowych opłat.

Jeśli miałbym to brać to byłbym za opcją 49,90 po okresie promocyjnym tj. familijny plus extra hd. Mógłby ktoś doradzić czy da się wynegocjować np. mulitiroom hd gratis do tej oferty bo mam drugi tv w mieszkaniu i tam jest pakiet mini hd ? Gdzie lepiej negocjować przez telefon czy w aps? Może ktoś jest bardziej obeznany w tym i mógłby podpowiedzieć czego mógłbym się domagać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 3 stycznia kończy mi się umowa z cp. Miałem do tej pory stary familijny plus stary pakiet hd za 52,90zł. Wszedłem sobie na icok i widziałem że proponują następującą ofertę przedłużeniową :

Pakiet Familijny HD + Pakiet Extra HD i Sport HD- łącznie 88 kanałów, w tym 23 w jakości HD

Opłata miesięczna: tylko 39,90 zł przez pierwsze 9 miesięcy

Po okresie promocyjnym możesz:

dalej oglądać Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (Sport HD i Extra HD) Opłata miesięczna: 69.90 zł

lub oglądać Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Sport HD lub Extra HD). Opłata miesięczna: 49.90 zł. Pakiety dodatkowe możesz zamieniać bez dodatkowych opłat.

Jeśli miałbym to brać to byłbym za opcją 49,90 po okresie promocyjnym tj. familijny plus extra hd. Mógłby ktoś doradzić czy da się wynegocjować np. mulitiroom hd gratis do tej oferty bo mam drugi tv w mieszkaniu i tam jest pakiet mini hd ? Gdzie lepiej negocjować przez telefon czy w aps? Może ktoś jest bardziej obeznany w tym i mógłby podpowiedzieć czego mógłbym się domagać?

Witam

Mam taką samą sytuację i też teraz płacę 52.90zł. dziś dzwonił gościu z CP z DUK i to samo mi zaproponował, stąd moje pytanie, co jeśli nie podpiszę przedłużenia tylko zostawię tak jak jest, tzn czy dalej będę miał pakiet familijny i Pakiet HD czy jak i ile będę płacił.? Druga sprawa, to na stronie CP dla nowych klientów jest oferta Pakiet Familijny HD + Sport HD + Extra HD za 59.90zł miesięcznie przy umowie na 15 miesięcy. Czy mi też dało by się takie coś wynegocjować. Jak gościowi o tym mówiłem to stwierdził że Nowi klienci mają dodatkowo opłatę aktywacyjną i wyjdzie ich tyle samo co mi teraz proponują czyli 69.90zł. Z tym że na stronie nic o żadnej aktywacji nie ma. Poza tym wciskał mi kit że większości kanałów HD nie ma w pakiecie HD i że będę je odbierał dopiero jak podpiszę nową umowę, a przecież teraz odbieram wszystko (w HD) za wyjątkiem HBO HD i Cinemaxów HD. Co mi radzicie brać to co oferuję czy negocjować Familijny HD + Sport HD + Extra HD za 59.90zł (czy to w ogóle możliwe) czy czekać jeszcze do świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przymusu zmiany pakietów na HD.możesz mieć jak masz i abonament bez zmian.Jeśli podpiszesz umowę przedłużeniową (lub zgodzisz sie przez tel.) to już z pak.HD.

Ja przedłużyłem umowę z miesiąc temu na pak.Fam.HD+Extra HD +Sport HD na 15 mies.,4 mies.po 59.90 zł i 11mies.po 69.90 zł.

Niewiele ugrałem, nie jestem z siebie zadowolony,chciałem mieć to za sobą.Warunki do podpisywania umów poprawiają się,ze względu na konkurencję i okres zimowo-świąteczny.

Mając wysłane wypowiedzenie można będzie pod koniec roku wynegocjować przynajmniej 59.90zł. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki podanemu tutaj numerowi do DUK, zdołałem wycofać wcześniej złożone wypowiedzenie po odrzuceniu zaproponowanych bardzo marnych warunków. Wynegocjowałem takie warunki: Familijny HD + Extra HD + Sport HD, dekoder Sagem (to był mój warunek - chciałem dekoder z 2 głowicami, a innych nie mają), umowa na 24 miesiące, w tym 6 miesięcy free, abonament 59,90 za kolejne miesiące, możliwość zmiany warunków umowy po 18 miesiącach (jeśli mnie zadowolą, a jeśli nie - standardowe warunki wypowiedzenia). Ze staruszka HD5000 byłem zadowolony, żadnych problemów przez 24 miesiące, bardzo dobry obraz. Wg moich subiektywnych odczuć Sagem ma nieznacznie gorszy obraz (50" plazma), ale lepszy dźwięk przez kino domowe, zaznaczam są to moje subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem do tej pory pakiet mini HD z umową na czas nieokreślony za 16.90zł. Miesiąc temu padł mi dekoder i w żaden sposób nie mogłem dogadać się na infolinii by dostać warunki przynajmniej takie jak mają nowi klienci :?.

Zawsze proponowano mi dłuższą umowę i teoretycznie tańszy abonament (po zsumowaniu opłat, dodaniu aktywacji 49 zł i podzieleniu przez miesiące wychodziło drożej) :shock:.

I na nic dały argumenty, że nowy klient kupując ten pakiet nie płaci aktywacji za dekoder a ja chcąc podpisać lojalkę muszę zapłacić :/

Na początku miesiąca wysłałem wypowiedzenie by zakończyć szczęśliwie naszą ośmioletnią współpracę 8) a dzisiaj zadzwoniła bardzo miła Pani z infolinii i zaproponowała warunki .... :oops: takie jak przed wysłaniem wypowiedzenia :( . Jednak po półgodzinnej rozmowie, że nie jestem zainteresowany taką ofertą kazała mi poczekać (prawie dwie minuty) i zaproponowała:

umowa 24 miesiące;

pakiet mini HD 9,90 zł przez cały okres umowy;

dekoder HD za 1 zł;

i żadnej aktywacji.

Wg. mnie oferta bardzo przyzwoita więc ją zaakceptowałem. :brawo:

I czy konsultanci Polsatu nie mogliby już wcześniej podejmować konkretnych decyzji w stosunku do swoich klientów? Zaoszczędziliby problemów sobie i nam.

A opinia by zwyżkowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oczywiste, ze nie wyjdą z takimi ofertami na wstępie, bo raz mniej korzystne dla CP, a dwa dla nich, bo niższa prowizja. Troche pomyślunku. Tam też pracują ludzie, którzy chcą zarobić. Jeden zaakceptuje mniej korzystne warunki, bo az tak mu nie zalezy na 20zł a drugi będzie negocjował. Normalna praktyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Cyfrowy Polsat czy firmy krzaki płaciły swoim pracownikom normalne pensje to nie musieliby walczyć o prowizje. tj. wciskać kit człowiekowi, że przygotowali wspaniałą ofertę tylko dla niego - umowa na 36 miesięcy i przez pierwsze dwa miesiące dwa pakiety dodatkowe gratis. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...