Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Mam pakiet rodzinny:

-z dopełnieniem do pakietu M na 6 miesięcy

-pakiet Nick i Cinemax za 0 zł na całą umowę.

Płacę za to pierwszy rok 10 zł i drugi rok 20 zł miesięcznie.

Teraz 26 stycznia minie pierwsze 6 miesięcy umowy i wyłącza mi pakiet M. 

W związku z tym mam pytanie:

-ile i kiedy muszę wpłacić za 12 miesięcy z góry by móc skorzystać z wyższego przez miesiąc pakietu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jjs107 napisał:

Witam. Miałem umowę na pakiet rodzinny na 24 msc za 20zl z czego 3 msc były gratis. Złożyłem wypowiedzenie 3 msc przed końcem umowy. Na co korzystniejszego mogę liczyć. Dodam tylko że nie ma mowy żebym płacił więcej niż 20zl

Może dadzą Rodzinny na 12x10 i 12x20 zł, lub większy pakiet M za 20zł na całą umowę,tylko z DUK. Możesz też pozostać z Rodzinnym na czas nieokreślony. Ja bym wybrał tą drugą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam :

 Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Za wszystko płacę 60zl. Z koncem lutego konczy mi sie umowa. Co radzicie? Przejść na czas nieokreslony? Czy wyslac wypowiedzenie? I na co moge liczyc? Nie zamierzam placic iecej niz 60zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończył mi się 6-miesięczny okres promocyjny, po wznowieniu abonamentu. Mam pakiet M na Evobox IP.Wczoraj zniknęły mi niektóre kanały np. HBO i AXNy, ale zostały mi np. Fox Comedy, Fox HD i BBC First. Gdy próbuję skorzystać z usługi CatchUp np. na kanałach Fox pojawia się komunikat: Nie masz dostępu do usługi umożliwiajacej oglądanie programów po ich emisji, jeśli uważasz, że usługa powinna być aktywna, skontaktuj się.... O co w tym chodzi? Na niektórych programach działa. Na stronie abonenta CatchUp jest aktywne. Gdzie mogę znaleźć cennik wykupienia usługi CatchUp np. na Fox Comedy? 

W ogóle, to co teraz zrobili z tymi pakietami, jest totalnie nieczytelne i nic z tego nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W związku z kończącą się umową na tv sat chciałbym się dowiedzieć jaką ofertę można otrzymać , pakiety jakie obowiązują to 

Pakiet Familijny Max HD ,Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD ,teraz oplata za to wynosi 85 zł . Do końca zobowiązania wedlug ICOK zostalo 3 miesiace. Na stronie PB widzę że istnieje pakiet MSport ktorym bylbym zainteresowany juz bez multiroom bo niepotrzebny. Jeszcze jedna kwestia to czy mozna zostawic dekoder pvr teraz jest to hd7000 mam na mysli to zeby mozna bylo nagrywac wszystkie kanlay na dysk w urzadzeniu a nie wybrane jak w npvr. Kolejną rzeczą jest to czy zlozyc wypowiedzenie w ICok zeby uzyskac jakies lepsze oferty.

 

Pozdrawiam 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drozdek63

 

Łatwiej wymienić kanały które nie mają cutch up a więc są to:

 

TVP1,

TVP2,

TVP2,

TVN,

TVN7,

Tv Puls,

Tv Puls 2,

TVP Polonia,

TTV,

TVC,

TVP Info,

TVN24,

TVN24 Bis,

TVN style

TVN Turbo

Food Network,

Hgtv,

Lifetime,

TVP historia

Travel channel,

TVP Seriale,

TVP rozrywka,

TVP kultura,

TVP HD

Alekino,

TVN Fabuła,

TVP Sport

C+ Sport 3

C+ Sport 4

 

Dodatkowo wszystkie programy (bez wyjątku) można cofać 3h wstecz. 

A tym linku jest lista kanałów gdzie jest nagrywanie NPVR:

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/lista_kanalow_dostepnych_w_usludze_nPVR.pdf&ved=2ahUKEwiBus3-6sD1AhUPzYsKHUHxA5UQFnoECAMQAQ&usg=AOvVaw3rzarQOKCgsVzVSauRoflb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...